למה המקרר מזיע?

כשאני נוגע בדפנות של המקרר אני מרגיש שהוא ממש מזיע, הפלסטיק עצמו ממש לח מבפנים. מה יכולה להיות הסיבה?

גורי 25.06.2022

תשובה

לפני הכל חשוב לציין, אתה יכול להיות רגוע. מדובר בתופעה דיי נפוצה, במיוחד בעונת הקיץ החמה. בחוץ מאד חם, בפנים המקרר מאד קר והפרשי הטמפרטורה הללו הם אלה שגורמים למקרר שלך "להזיע". זה כמובן לא פוגע ביכולת שלו לקרר ולא פוגע במזון שבפנים, אך זה בהחלט קצת מטריד.

במידה והבעיה מחמירה אנחנו ממליצים לך לבדוק את הגומיות של המקרר. על דלת המקרר מותקנות גומיות מיוחדות שהתפקיד שלהן הוא לאטום את המקרר בצורה הרמטית. עם הזמן וכתואה מבלאי טבעי, הגומיות הללו מתייבשות, נשחקות ונקרעות. במצב כזה, הקור שבמקרר חומק החוצה ובנקודת המפגש שלו עם האוויר החם הוא הופך למים.

במידה וזה המצב, אנחנו ממליצים לך להזמין טכנאי מקררים מקצועי שיבדוק את הגומיות ויחליף אותן במידת הצורך. בסרטון הבא יש את כל המידע והטיפים החשובים על החלפת גומיות במקרר:

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 25.06.2022

טכנאי מקררים
בתל אביב שנה עיר

זאב תיקונים
מקררים ביתיים בלבד
4.96
star star star star star
224
חוות דעת
זאב תיקונים זאב בוגור
ק.א תיקונים מכירה בע"מ
מקררים ביתיים בלבד
4.94
star star star star star
65
חוות דעת
ק.א תיקונים מכירה בע"מ עופר שניטמן
אמריקור פיני
4.69
star star star star star
791
חוות דעת
אמריקור פיני פיני סויסה
מקרר מרעיש: כל השלבים בדרך לפתרון

המקרר שלכם מרעיש? אין ספק שמדובר בתקלה מטרידה מאד. המקצוענים מלווים אתכם כל הדרך לפתרון, מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מקררים, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

הצטברות קרח במקרר: כל השלבים בדרך לפתרון

לא מצליחים להיפטר מהקרח שמצטבר במקרר? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר מה הגורמים להצטברות קרח, מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מקררים וכמה יעלה לכם לתקן את התקלה.

המקרר לא מקרר: כל השלבים בדרך לפתרון

המקרר שלכם הפסיק לקרר? אין ספק שמדובר בתקלה מטרידה מאוד. רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי, יש כמה פעולות שאנחנו רוצים שתעשו. מזמינים טכנאי? אנחנו נעזור לכם להתנהל מולו כמו שצריך ונלווה אתכם עד לפתרון התקלה.

המקרר מקצר: כל השלבים בדרך לפיתרון

המקרר שלכם מקפיץ את החשמל בבית? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מקררים וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון מקררים

7 טיפים לתחזוקת המקרר

המקרר הוא אחד ממוצרי החשמל החשובים בבית. אז על מנת למנוע את התקלות הבאות, קבלו 7 טיפים לתחזוקה נכונה של המקרר.

איך נפטרים מהקרח במקרר?

הצטברות של קרח במקרר נגרמת מכמה סיבות, ביניהן תחזוקה ושימוש לא נכון שלנו. אז מה גורם לקרח להצטבר במקרר, מה נוכל לעשות כדי למנוע את זה, ואיך טכנאי מזגנים מקצועי יטפל בתקלה? הכל במדריך הבא.

הכל על תיקון מקררים ומקפיאים

מתי חייבים לקרוא לטכנאי מקררים, ואילו תקלות ניתן לפתור לבד. מה הן התקלות הנפוצות וכמה יעלה לתקן אותן ואיך ניתן לשמור על המקרר באופן שימנע תקלות בעתיד? הכל על תיקון מקררים.

מדריך קנייה: איך לבחור מקרר חדש

מתכוונים לרכוש מקרר חדש, אך טובעים ממבחר הסוגים והדגמים? שתי דלתות? ארבע דלתות? איזה נפח? מקפיא למעלה או למטה? מה נחשב לאחריות אטרקטיבית? כל התשובות במדריך שלפניכם

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon