צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע > תיקון מייבש כביסה
 

תיקון מייבש כביסה

  באזור ת"א
למדו עוד

 

בעלי המקצוע בסיווג תיקון מייבש כביסה כמו בשאר הסיווגים במדריך המקצוענים, נבחרים בקפידה ועוברים תהליך סינון שמטרתו להבטיח שתקבלו את השירות הטוב והמשתלם ביותר.

 

נציגי המקצוענים מקיימים שיחה להתרשמות אישית עם כל מפרסם שמופיע באתר. רשיונות העסק וההסמכות המקצועיות שלו נבדקים, והוא נדרש לחתום על אמנת שירות ולספק הצהרה על היעדר תביעות בית משפט או אישומי משטרה. 

 

אנו מפעילים מוקד גישור שמטפל בתלונות צרכנים ומטרתו להתמודד עם מצבים של אי שביעות רצון או ויכוח שהתפתח בין הלקוח ובעל המקצוע, עד לפתרון הבעיה. בעלי מקצוע שנתגלו בעיות חוזרות בשירות שהם מעניקים, מורחקים מהמדריך. 


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 2184952  

שירות תיקונים במהירות באמצעות בעל מקצוע עם ידע וניסיון רב של 35 שנה בתחום המכונות כביסה, מייבשים ומדיחים. שירות אדיב, מקצועי, אמין ואיכותי. ...
 76  
 
 

053 6856054  

שירות למכונות כביסה, מדיחים ועוד. ייעוץ מקצועי בטלפון טרם הגעת הטכנאי לבית הלקוח. ...
 0  
 
 

053 9601365  

אריק שירות למוצרי חשמל בייתים מתמחה בתיקונים כול סוגי מייבשי הכביסה הקיימים בשוק , איכות בשירות אמינות ומקצועיות . ...
 31  
 
 

053 2183716  

טכנאי בכיר המתמחה בכל התקלות, שירות מקצועי ואמין. אחריות מלאה על כל עבודה....
 149  
 
 

053 6857718  

טכנאי מייבשי כביסה ומכונות כביסה, בעלי ניסיון רב בתחום מוצרי החשמל. דוגלים בפיתרון כל בעיה, תוך מתן שירות מקצועי, אמין ואדיב. אחריות מלאה על כל עבודה עמידה בלוחות זמנים מחירים הוגנ...
 0  
 
 

053 2569035  

תיקון מייבשי כביסה, מדיחים, מכונות כביסה, ועוד. החברה מתמחה בכל סוגי התקלות. ומעניקה שירות אמין ומסור לכלל לקוחותי...
 30  
 
 

053 6856728  

מתמחים בתיקוני מכשירי חשמל, מייבשי כביסה, מכונות כביסה, עם הבטחה לשירות אדיב מהיר ומסור וצוות מיומן ומקצועי....
 0  
 
 

053 2184399  

מייבשים, תנורים, מכונות כביסה, מקררים ועוד.. התקשרו עוד היום ותקבלו מענה מקצועי ואדיב ללא פשרות - באחריות!!...
 6  
 
 

053 2183666  

מקצועיות ואמינות - בראש ובראשונה! שירות תיקונים למוצרי חשמל מכל הסוגים. ...
 165  
 
 

053 2184956  

זקוקי לטכנאי מייבש כביסה? התקשרו עוד היום לאלון ותקבלו מענה מקצועי וייחודי לשביעות רצונכם. מתקן את כל סוגי מכונות הכביסה , שירות אדיב מקצועי ומהיר ! ...
 30  
 
 

053 2569223  

איתור ומתן פתרונות לתקלות במדיחים ומכונות כביסה, בעל מקצוע אמין המגיב במהרה לתקלות....
 4  
2
מייבש כביסה מתי לקרוא לטכנאי מייבשי כביסה?
טכנאי מייבשי כביסה יתקן עבורכם מייבשים לא תקינים, אך לא תמיד צריך לקרוא לו. מהן התקלות שניתן לפתור לבד ומתי צריך לקרוא לטכנאי? וכיצד ניתן לשמור על המייבש כדי למנוע תקלות מלכתחילה?

 

גם בארץ כמו ישראל שבה השמש זורחת רוב ימות השנה מייבש כביסה יכול להוכיח את עצמו כשימושי במיוחד. מחינה מכאנית מדובר באחד המכשירים החשמליים היותר פשוטים שניתן למצוא בבית, וגם אחד האמינים שבהם. הפעלה חכמה ושמירה על תקינותו תמנע את הצורך בקריאה לטכנאי למשך זמן ממושך ואף תהפוך את השימוש בו ליעיל וזול יותר.

 

תפעול יעיל ופתרון בעיות: אפשר גם בלי טכנאי מייבשי כביסה
הפעולה הראשונה שניתן לבצע כדי לשמור על תקינות המייבש מתרחשת לפני הפעלתו. סחיטה מהירה של הבגדים במכונת הכביסה תספיג בהם פחות מים, כך שהמייבש יעבוד פחות קשה ואפילו יבצע את פעולתו טוב יותר.


פעולה חשובה נוספת שתשמור על חיי המייבש לאורך זמן ותהפוך אותו ליעיל במיוחד הוא ניקוי הפילטר מסיבי בד ולכלוך בתום כל ייבוש, או לכל היותר שלושה או ארבעה. כמו כן, לא מומלץ למלא את כל נפח התוף (הפתח שבו מונחים הבגדים) אלא רק כשני שלישים ממנו. כמות זו מאפשרת ייבוש אפקטיבי ומהיר בהרבה מאשר מייבש מלא. כמו כן, כמות זו לא תיצור עומס יתר על המנוע.


תקלות רבות במייבשי כביסה ניתנות לפתירה על ידי המשתמש, בלי צורך לקרוא לטכנאי. כך למשל, אם המנוע לא פועל לרוב כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על מפסק הביטחון הפנימי של המייבש – מפסק שנועד להגן על המנוע באמצעות השבתתו כאשר עומס יתר מוטל עליו.

בעיה נוספת שניתן לפתור בקלות קשורה לבגדים שנותרים לחים על אף שהייה ממושכת במייבש. פעמים רבות הבעיה נגרמת מאחר שצינור יציאת האדים של המייבש סתום, מקופל, מכוון לקיר או אולי אפילו נפל. מאחר שהצינור לא מפנה את האדים מהמייבש הם חוזרים לתוכו וגורמים לתרמוסטט לכבות את גוף החימום. במקרה שכזה יש לפתור את הבעיה שמונעת מהצינור לבצע את תפקידו - לנקות אותו, ליישר אותו או לשפר את מיקומו. אם הצינור נעלם כליל מסיבה כזו או אחרת ניתן לרכוש אחד במספר שקלים ולחבר אותו לבד.

 

כאשר חייבים טכנאי מייבשי כביסה...
רוב התקלות החמורות במייבשי כביסה, אלו שדורשות הזמנת טכנאי, קשורות לשלושה רכיבים בלבד:


גוף החימום: החלק במייבש שמתחמם ומפיץ את החום בתוף
התרמוסטט: הרכיב שאחראי על השליטה בטמפרטורה הרצויה בתוך המייבש
רצועת הסיבוב: הרכיב שמקשר בין מנוע המייבש למיכל


תקלות שנובעות מגוף חימום או תרמוסטט שאינם תקינים ניתן לזהות כאשר מיכל המייבש לא מתחמם כלל. תקלות שקשורות לרצועת הסיבוב ניתן לזהות בנקל כאשר המנוע פועל אך התוף לא מסתובב. אם נתקלתם באחת התקלות הללו, הדבר הנכון לעשות הוא לקרוא לטכנאי מייבשי כביסה.


אמינות היא סוגיה חשובה מאוד בעולם של טכנאי מייבשי כביסה. פעמים רבות טכנאים מוזמנים לביקורי בית ומגלים שמדובר באחת הבעיות הפשוטות יותר שהלקוח יכול היה לפתור לבד. בעלי מקצוע לא הגונים עשויים לדרוש מחירים מופקעים עבור פתרון בעיות אלו, ולעיתים אף יגרמו למזמין העבודה לחשוב שהבעיה חמורה יותר ממה שהיא באמת לשם הגדלת התשלום שידרשו. כדי שתהיו בטוחים שאתם מזמינים טכנאי מייבשי כביסה הגון מומלץ להזמין את אחד מבעלי המקצוע שמופיעים באתר המקצוענים. כל הטכנאים שמופיעים באתר עברו סינון ובקרות איכות שירות. הם הוכיחו את עצמם כנותני ישרות מיומנים, אדיבים ואמינים.
 
שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X