מקלחת נעימה: כך אתם הורסים את המקלחון שלכם

מנקים את המקלחון עם חומרי ניקוי חזקים? צפו פגיעה. במדריך הבא נסביר איך אתם הורסים בעצמכם את המקלחון ואיך מתחזקים אותו נכון.

עוד במדריך
משתמשים בחומרי ניקוי חזקים לא גורפים את המים מדלת המקלחון לא מתקינים מעצור דלת מנקים את הזכוכית עם סקוץ'

שילמתם ממיטב כספיכם עבור המקלחון החדש, בחרתם את הפרזול הfh יקר ואת הצירים הכי איכותיים בשוק. תתפלאו, גם המקלחון האיכותי ביותר לא יוכל לעמוד בפני הרגלי תחזוקה לא נכונים.

במדריך הבא נסביר איך אתם הורסים בעצמכם את המקלחון ואיך מתחזקים אותו נכון.

משתמשים בחומרי ניקוי חזקים

אחת מהטעויות הנפוצות שלנו היא שאנחנו מנקים את המקלחון שלנו באמצעות חומרי ניקוי כימיים חזקים, כמו אנטי קאלק או אקונומיקה לא עלינו. מדובר בחומרי ניקוי פעילים וחזקים שעלולים לגרום לבלאי בשכבת הניקל של צירי המקלחון ולקלף אותה.

ההמלצה שלנו - נקון את המקלחון באמצעות החומר הכחול לניקוי מראות, הוא בהחלט יכול לעשות את העבודה כמו שצריך.

לא גורפים את המים מדלת המקלחון

המים בארץ הם מים קשים הידועים ברמת אבנית גבוהה מאד. עם הזמן, האבנית הזו מצטברת על זכוכית המקלחון ופשוט גורמת לכתמים לבנים. על מנת להימנע מהצטברות האבנית, גרפו את המים מדלת המקלחון באמצעות מגבון קטן בסיום המקלחת, זה ישמור על דלתות המקלחון מבריקות ונוצצות.

בנוסף, תוכלו למרוח על הזכוכית נוזל שנקרא ציפוי ננו, שישמש כשכבת הגנה מפני האבנית שמים. את החומר הזה ניתן לרכוש בכל חנות לתחזוקת הבית, או אצל מתקין המקלחונים שהתקין לכם את המקלחון. עלות החומר כ- 250 ש"ח, יש להתיז אותו אחת לחודשיים והוא יספיק לכם לכ- 50 התזות.

את החומר יש להתיז בחלקו הפנימי של המקלחון ולמרוח אותו באמצעות ספוג עדין. יש להמתין 24 שעות לייבוש, על מנת שהחומר יתאדה ויצור את שכבת ההגנה. בזמן המקלחת תוכלו לראות איך טיפות המים מחליקות על הזכוכית מבלי להשאיר סימני אבנית.

לא מתקינים מעצור דלת

במיוחד בחדרי מקלחת קטנים וצפופים, אתם עלולים לפתוח את דלת המקלחון על הכיור או האסלה הצמודים. במקרה הטוב תגרמו לשריטה בזכוכית המקלחון. במקרה הרע, תגרמו לשבר בזכוכית ולנזק בצירי הדלת.

ההמלצה שלנו - התקינו מעצור דלת שיגרום לדלת המקלחון לעצור במקום הנכון, גם אם תפתחו אותה בחוזקה. תוכלו להתקין מעצור דלת פשוט שמדביקים לרצפה, אך הוא פחות מומלץ מפני שבחדרים רטובים יש נטייה לדבק להיחלש. מומלץ לרכוש מעצור דלת רציני יותר ולקדוח אותו לרצפה.

מנקים את הזכוכית עם סקוץ'

אתם משתגעים מהכתמים שעל הזכוכית ופשוט חייבים להסיר אותם, זה ברור. ואיך הכי נוח לנקות את הזכוכית? עם הסקוץ של הכלים, או לא עלינו הברזלית. היזהרו, שימוש בסקוץ' או ברזלית עלול לגרום לנזק בלתי הפיך לזכוכית המקלחון.

ההמלצה שלנו - השתמשו בצמר פלדה לניקוי הזכוכית, מדובר בחומר רך שלא ישאיר שריטות ולא יגרום נזק לזכוכית.

התקנת מקלחון: כל מה שצריך לדעת

זקוקים להתקנת מקלחון? נלווה אתכם בכל השלבים עד להתקנה. איך בוחרים מקלחון, איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים לפני העבודה וכמה עולה התקנת מקלחון? כל התשובות בפנים.

בריחת מים מהמקלחון: כל השלבים בדרך לפתרון

המים בורחים מהמקלחון? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם כל הדרך לפתרון. איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים וכמה יעלה התיקון? כל התשובות.

זכוכית המקלחון נשברה: כל השלבים בדרך לפתרון

זכוכית המקלחון נשברה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה חשוב לדעת על זכוכית מקלחון שנשברה, איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים וכמה יעלה התיקון? כל התשובות לפניכם.

צירי המקלחון רופפים: כל השלבים עד לפתרון

צירי המקלחון רופפים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה חשוב לדעת צירים רופפים במקלחון, איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים וכמה עולה החלפת צירים? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow