החלפת ידיות למקלחון

האמת היא שמדובר בתיקון שנדיר שתצטרכו לבצע ואם זה כבר קורה, סביר להניח שהידית של המקלחון שלכם רופפת או בלויה. כמה עולה להחליף ידית מקלחון? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר החלפת ידיות למקלחון המחירים כוללים מע”מ

המחיר כולל זוג ידיות ניקל ועבודה

מחיר ממוצע ₪300
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪350

מתי צריך להחליף ידית של מקלחון?

זה אמנם קצת מצחיק, אבל ברוב המקרים סביר להניח שתישארו עם הידית ביד כשתנסו לפתוח את המקלחון. יש מצב שתרגישו שהידית רופפת כבר לפני כן, תנסו להחזיר אותה והיא תשתחרר שוב וכן הלאה. לכן, במידה וזה המצב, אנחנו ממליצים לכם להחליף את הידית בחדשה. בכל מקרה, זה קורה אחת למספר שנים בלבד.

כמה עולה להחליף ידית מקלחון?

זה אמנם קצת יפתיע אתכם, אבל הסיכוי שבעל מקצוע בתחום יגיע להחליף לכם רק את הידית הוא נמוך מאד, מפני שזה פשוט לא משתלם לו. במידה והוא כבר מסכים, העלות של העבודה כולל הידית תהיה לפי מה שציינו למעלה.

טיפ של מקצוענים: עלות הידית לצרכן היא משהו כמו 60 ש"ח, כך שאנחנו לא רואים שום הצדקה לכך שהמחיר יהיה גבוה יותר מזה שמצוין במחירון שלנו.

א.ב זגגות
ללא שירות תיקונים
4.99
star star star star star
132
חוות דעת
א.ב זגגות אבי בן - נון
יחזור לזמינות מחר ב09:00
תזכירו לי ב- SMS
זהר לביא
5.00
star star star star star
3
חוות דעת
זהר לביא זהר לביא
יחזור לזמינות בצאת השבת
תזכירו לי ב- SMS
יולי גלאס אומנות במקלחת
ללא שירות תיקונים
5.00
star star star star star
3
חוות דעת
יולי גלאס אומנות במקלחת אלעד טנצר
יחזור לזמינות בצאת השבת
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
צלמו את המקלחון ושלחו לבעל המקצוע מראש, כך שיוכל להצטייד בידית מתאימה.
2
אם אתם כבר מחליפים ידית, בקשו מבעל המקצוע להחליף גם גומיות וצירים, שכן עלות כל אחת מהעבודות הללו אינה גבוהה וכך תוכלו לשמור על המקלחון שלכם לאורך זמן.
3
בהתקנת ידית אחיזה למקלחון, בחרו בידית מחוספסת למניעת החלקה.

התקנת מקלחון: כל מה שצריך לדעת

זקוקים להתקנת מקלחון? נלווה אתכם בכל השלבים עד להתקנה. איך בוחרים מקלחון, איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים לפני העבודה וכמה עולה התקנת מקלחון? כל התשובות בפנים.

בריחת מים מהמקלחון: כל השלבים בדרך לפתרון

המים בורחים מהמקלחון? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם כל הדרך לפתרון. איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים וכמה יעלה התיקון? כל התשובות.

זכוכית המקלחון נשברה: כל השלבים בדרך לפתרון

זכוכית המקלחון נשברה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה חשוב לדעת על זכוכית מקלחון שנשברה, איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים וכמה יעלה התיקון? כל התשובות לפניכם.

צירי המקלחון רופפים: כל השלבים עד לפתרון

צירי המקלחון רופפים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה חשוב לדעת צירים רופפים במקלחון, איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים וכמה עולה החלפת צירים? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא מקלחונים

המדריך המלא לבחירת מקלחון

המקלחון הוא מרכז חדר האמבטיה, אך האם הוא באמת חייב לעמוד במרכז? במדריך הבא נסביר אלו סוגי מקלחונים קיימים, איזה מקלחון יתאים לחדר הרחצה שלכם, סוגי זכוכית, גוון, אחריות ועוד

איך לבחור מקלחון חדש?

מקלחון עשוי להיות פתרון מעולה לבעיית חוסר מקום במקלחת ובעלות נמוכה יחסית. מהם היתרונות של התקנת מקלחון, אלו סוגי מקלחון קיימים והאם מומלץ להתקין אגנית?

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מקלחון?

החלטתם להתקין מקלחון בבית, אם מחוסר מקום או רצון לחסוך או דווקא לצד האמבטיה כאפשרות נוספת. מה חשוב לדעת ואיך רוכשים את המקלחון הנכון?

מקלחת נעימה: כך אתם הורסים את המקלחון שלכם

מנקים את המקלחון עם חומרי ניקוי חזקים? צפו פגיעה. במדריך הבא נסביר איך אתם הורסים בעצמכם את המקלחון ואיך מתחזקים אותו נכון.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל