למה חלון הממ"ד לא נסגר?

לאחרונה חלון הממ"ד שלי מסרב להיסגר. מה יכולה להיות הבעיה והאם ניתן לתקן את זה איך שהוא?

רן 28.02.2021

תשובה

בדרך כלל חלון ממ"ד מסרב להיסגר במקרים בהם הצירים שלו עקומים או שבורים, או אם ידית החלון נשברה בעצמה. לפני שאתה מזמין בעל מקצוע, בדוק את המסילה של החלון, יתכן שהצטבר שם לכלוך שמונע מהחלון להיסגר.

במידה והידית של החלון שבורה או שהצירים עקומים, עליך להזמין בעל מקצוע שיחליף אותם. לפני כן, מומלץ לשלוח לבעל המקצוע תמונה של החלון, על מנת שיוכל לדעת אם זה חלון ממ"ד רגיל או קריי קיפ.

like עזר (2) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 28.02.2021

מתקני תריסים
בתל אביב שנה עיר

אביב אלומיניום ושיפוצים משה חתוכה
אלום לירן
5.00
star star star star star
65
חוות דעת
אלום לירן לירן תעזי
אלומיניום עילעילי היאב אבו דרה
רצועה קרועה בתריס גלילה: כל השלבים בדרך לפתרון

אם יש לכם תריס גלילה ישן והרצועה שלו נקרעה, אתם במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון, נסביר מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתקין תריסים, איך מתנהלים מולו וגם, כמה זה עולה? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון תריסים

רצועת התריס קרועה: כך מחליפים רצועה לתריס

למה רצועה בתריס נקרעת, איך מחליפים רצועה קרועה ברצועה חדשה, מה חשוב לדעת על העבודה ומה משפיע על המחיר? על החלפת רצועה בתריסים, בשורות הבאות.

התקנת תריס חשמלי: המדריך המלא

התקדמות הטכנולוגיה, זמינות החומרים והקבלנים שמו בחזית את תריסי הגלילה החשמליים. על החלפת תריסים בבתים פרטיים ועל היתרונות שבתריסים חשמליים בבית - בכתבה שלפניכם

עשה זאת בעצמך: תיקון תריס גלילה

אם רצועת תריס הגלילה שוב עושה לכם בעיות ואתם מוצאים את עצמכם מלפפים אותה סביב ידית החלון כדי לפתוח ולסגור אותו, המדריך הבא יוריד מכם (ומהרצועה) את הנטל

תיקון חלון ממ"ד: כל מה שחשוב לדעת

חלון הממ"ד תקוע? במדריך הבא נציג את התקלות הנפוצות בחלונות ממ"ד, איך מתקן תריסים אמין ומקצועי יתקן אותן וגם, כמה זה עולה? כל התשובות לפניכם.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon