התקנת תריס חשמלי

צריכים להתקין תריס חשמלי? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר התקנת תריס חשמלי המחירים כוללים מע”מ

המחיר כולל מנוע סטנדרטי ועשוי להשתנות בהתאם לסוג המנוע

מחיר ממוצע ₪1,400

למטר רבוע

טווח תחתון ₪800

למטר רבוע

טווח עליון ₪2,000

למטר רבוע

כמה עולה התקנת תריס חשמלי?

כאן למעלה תוכלו לראות את המחיר המקובל עבור התקנת בתריס חשמלי. המחיר כולל מנוע סטנדרטי ועשוי להשתנות בהתאם לסוג המנוע ועבודת ההתקנה מתומחרת לפי מ"ר.

מה משפיע על עלות התקנת התריס החשמלי?

קיימים מגוון סוגים של תריסים חשמליים, כמו תריס פלסטיק, תריס מוקצף ותריס משוך עם שלב אור. תריס שלב משוך יקר יותר מתריס שלב מוקצף, מאחר ותריס שלב מוקצף נשבר בקלות רבה יותר. לא משנה איזה תריס תבחרו להתקין, לפני שאתם מזמינים את איש התריסים, יש להזמין חשמלאי שיתקין נקודת חשמל עבור התריס.

האם יש אחריות על העבודה?

תקופת האחריות על התקנות תריסים נעה משנה ועד לחמש שנים (עבור התקנת תריס חשמלי). שימרו את החשבונית ואת תעודת האחריות לצורך מימוש האחריות בעתיד. על גבי המנוע קיימת שמציינת את תוקף האחריות ושנת הייצור, על מנת שתוכלו לוודא שהמנוע שקיבלתם חדש ולא משומש.

אלום הנשר
4.25
star star star star star
4
חוות דעת
אלום הנשר מוחמד מסארוה
אלום וי & פי
4.95
star star star star star
101
חוות דעת
אלום וי & פי ויטלי קוזוקרו
אלוני תיקוני תריסים
תיקונים בלבד
4.75
star star star star star
892
חוות דעת
אלוני תיקוני תריסים אלוני אהרון

טיפים

1
הימנעו מהתקנת תריס בעל מנוע תוצרת סין ודרשו מנעו תוצרת החברות "Somfy"ו- "Simo" הצרפתיות, או קליל הישראלית.
2
במהלך העבודה, ודאו שבעל המקצוע עובד עם פלס. תריס שהותקן בצורה עקומה יגרום לבעיות רבות בהמשך.
3
גרים בבניין דירות? אל תתקינו תריס עם ארגז חיצוני, בעל המקצוע יתקשה מאד להגיע אליו במקרה של תקלה.

שאלות ותשובות בנושא תיקון תריסים

האם ניתן להסב תריס גלילה ידני לחשמלי?

אני מעוניין להסב את תריס הגלילה הידני שלי לתריס חשמלי. האם זה אפשרי?

דניאל 26.05.2018

לתשובה המלאה

תיקון ידיות בתריס הזזה: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תיקון ידיות בתריס הזזה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול מתקן התריסים, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תיקון ידיות בתריס הזזה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תריס הזזה תקוע: כל השלבים בדרך לפתרון

התריס תקוע? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. מה עושים כשהתריס נתקע, איך מתנהלים מול מתקן התריסים וכמה עולה תיקון תריס תקוע? כל התשובות בפנים.

שלבים שבורים או חסרים בתריס הזזה: כל השלבים עד לפתרון

צריכים החלפת שלבים שבורים או חסרים? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מתקן תריסים, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם החלפת שלבים שבורים או חסרים? כל התשובות לפניכם.

התריס החשמלי מקצר: כל השלבים בדרך לפתרון

התריס החשמלי מקצר? אל תדאגו, אתם נמצאים במקום הנכון. מה עושים רגע לפני שמזמינים מתקן תריסים, איך מתנהלים מולו וכמה עולה תיקון תריס מקצר? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון תריסים

תריס חשמלי: כך תשדרגו את התריס הידני

מעבר מתריס גלילה ידני לתריס גלילה חשמלי ישפר משמעותית את איכות החיים שלכם. התריס החשמלי מהווה פתרון יעיל לקהלים שונים ולצרכים שונים. אז מה כדאי לדעת על התקנת תריס חשמלי והאם זה מומלץ? כל התשובות במדריך הבא.

תריס חשמלי: מהן התקלות הנפוצות ואיך מתקנים?

תריס שלא עובד או נתקע ותריס שהשלבים שלו ניתקים: אלו חלק מהבעיות הנפוצות בתריס חשמלי. במדריך הבא נסביר על אותן תקלות, מהם הגורמים לתקלות בתריס חשמלי, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מתקן תריסים מקצועי, איך הוא מתקן את התקלות ומה משפיע על מחיר תיקון תריס חשמלי?

התקנת תריסים: כל המידע להתקנה נכונה

התקנת תריסים בבית היא תהליך שיש לו שלבים ובחירות חשובות. לכן, חשוב להגיע להתקנה מוכנים עם כל המידע הרלוונטי על סוגי התריסים, סוגי הארגזים ואיך יהיה נכון להתנהל מול מתקין התריסים? כל התשובות.

תריס הזזה: מהתקנה ועד תקלות נפוצות

אלו סוגי תריסי הזזה קיימים ואיך מתנהלים מול המתקין, האם אפשר לתקן לבד תריס הזזה עם שלבים שבורים/חסרים, תריס תקוע או תריס שידיות המנוף שלו התעקמו או נשברו? במדריך הבא נסביר כל מה שחשוב לדעת על תריס הזזה

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

מה עולה התקנת תריס חשמלי?
התקנת תריס חשמלי, עולה כ-₪1,400 בממוצע למטר רבוע. המחיר כולל בתוכו מנוע סטנדרטי. קיימים סוגים רבים של תריסים חשמליים החל מתריס פלסטיק, מוקצף, משוך וכד'. בכל סוג של תריס אותו תרצו להתקין, חשוב לוודא שיש נקודת חשמל פעילה וזמינה לתריס ובמידה ולא, יש להזמין חשמלאי לפני הזמנת המתקין.
האם מקובל לתת אחריות על ההתקנה?
עבור התקנת תריס חשמלי, מקובל לתת אחריות שנעה בין 1-5 שנים והיא מכילה בתוכה את התריס עצמו. כדי לממש את האחריות במידת הצורך, יהיה עליכם לשמור את החשבונית של סיום העבודה ואת תעודת האחריות שתקבלו מהמתקין. את תוקף האחריות של המנוע (וכדי לוודא שקיבלתם מנוע חדש) תוכלו לראות מוטבע עליו (וגם את שנת הייצור).