השכרת מיניבוס (20 מושבים)

אחד השלבים החשובים בתכנון של אירוע פרטי, אירוע עסקי או של טיול מאורגן, הוא השכרת ההסעה שתבטיח את הגעתם הנוחה והבטוחה של כלל הנוסעים. בחירת ההסעה תלויה בכמות האנשים וסוג האירוע כשהמחיר שלה, מתבסס על אורך הנסיעה, כמות העצירות והמתנת הנהג. 

מחיר השכרת מיניבוס (20 מושבים) המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לנסיעה עד 50 ק"מ בכיוון אחד. כל קילומטר נוסף, יהיה בתוספת תשלום של 5-8 שקלים. בנוסף, עבור נסיעת הלוך חזור, התוספת תנוע בין 300 ל-500 שקלים.

מחיר ממוצע ₪800
טווח תחתון ₪600
טווח עליון ₪1,000

מתי תצטרכו להשכיר מיניבוס?

ברוב המקרים, השכרה של מיניבוס, תתאים לקבוצת אנשים קטנה יחסית שנעה בין 12-22 נוסעים שנוסעת לטיול, יום כייף או אירוע. בנוסף, השכרה קבועה של מיניבוס משמשת כהסעת עובדים או תלמידים. מיניבוס איננו מתאים לקבוצות המגיעות עם ציוד רב ויכול להכיל מספר קטן של תיקים אישיים.

מתי תצטרכו להשכיר מידיבוס?

בשונה מכך, השכרה של מידיבוס תתאים לקבוצת מטיילים או אורחים שמונה בין 22-40 אנשים. הנסיעה במידיבוס מזכירה נסיעה באוטובוס והמקום בו רחב יותר. בנוסף, ניתן לקחת במידיבוס כמות גדולה של ציוד במידת הצורך. 

טיפים

1
במקרים שבהם תצטרכו להסיע קבוצת אנשים קטנה, בקשו הצעת מחיר גם עבור מיניבוס וגם עבור מונית גדולה.
2
עבור טיולים בקבוצות קטנות אך עם ציוד רב, מומלץ להשכיר שירות של מידיבוס (בין מיניבוס לאוטובוס).
3
בקשו שמספר שעות הליווי של ההסעה יהיה כתוב בצורה ברורה בהצעת המחיר. בנוסף, בקשו גם את התוספת עבור כל שעה נוספת בכתב.

שאלות ותשובות בנושא שירותי הסעות

צריכים להשכיר הסעה לחתונה שלנו. קיבלנו מספר הצעות מחיר שונות והשאלה היא, מהם הדברים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון? תודה.

היי, אנחנו צריכים להשכיר הסעה לחתונה שלנו. קיבלנו מספר הצעות מחיר שונות והשאלה היא, מהם הדברים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון? תודה. 

אביב 02.04.2024

לתשובה המלאה

מה ההבדל בין מיניבוס למידיבוס?

שלום, אני רוצה להשכיר הסעה לקבוצת אנשים קטנה והתבקשתי לבחור בין מיניבוס למידיבוס. שאלתי היא, מה ההבדל בין השניים והאם זה משפיע על המחיר הסופי? תודה. 

יותם 31.03.2024

לתשובה המלאה

תקלות ועבודות נפוצות

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת משרד: כל מה שחשוב לדעת

עוברים למשרד חדש ונוצץ? הסירו דאגה מלבכם. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד, נפרט מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת הובלה, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

אחסון תכולת דירה: כל מה שצריך לדעת

עושים רילוקיישן וצריכים אחסון תכולה לדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם ונסביר מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת אחסון, איך מומלץ להתנהל מולה וכמה העבודה תעלה לכם. התשובות לפניכם

מדריכים בנושא שירותי הסעות

השכרת מיניבוס: כל מה שאתם צריכים לדעת

בשנים האחרונות יותר ויותר לקוחות שוכרים שירות של מיניבוס להסעה מאורגנת. יחד עם זאת, חשוב לציין שיש כמה דברים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם שוכרים מיניבוס, בטח אם זאת הפעם הראשונה שאתם עושים את זה. מה היתרונות של השכרת מיניבוס, כמה זה עולה, מה משפיע על המחיר ומה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת הסעות? כל התשובות.

נוסעים לעבודה: כל המידע החשוב על הסעות מאורגנות לעבודה

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות שוכרות שירות של הסעות מאורגנות עבור העובדים שלהן. גם אתם שוקלים לעשות זאת? במדריך הבא נסביר מה היתרונות של הסעות מאורגנות לעובדים, מה משפיע על המחיר של השירות ומה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת הסעות אמינה.

מפורסמים ליום אחד: הכל על הסעות VIP

אם אתם רוצים להרגיש מפורסמים ליום אחד ולחיות את החלום, או סתם ליהנות מהפינוקים שהסעת VIP מציעה, המדריך הבא מיועד עבורכם. הסעות VIP, למי זה מתאים, אילו שירותים קיימים בתחום וכמה זה עולה? מתחילים.

היי דרומה לאילת: כל מה שחשוב לדעת על הסעה לאילת

נסיעה לאילת מהווה חוויה מהנה עבור כלל בני המשפחה, אך הנסיעה הארוכה עלולה להפוך למעיקה, במיוחד כאשר מדובר בילדים קטנים או בציוד רב

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל