מכונת הכביסה לא נדלקת: כל השלבים בדרך לפתרון

רגע לפני שמזמינים טכנאי מכונות כביסה
איך מתנהלים מול הטכנאי?
כמה עולה לתקן מכונת כביסה שלא נדלקת?
שאלות ותשובות על מכונת כביסה שלא נדלקת

רגע לפני שמזמינים טכנאי מכונות כביסה

בדקו שלא מדובר בתקלה חשמלית

נתקו את הכביסה מהחשמל וחברו במקומה מכשיר אחר. אם גם הוא לא נדלק, יש תקלה חשמלית בשקע ואתם צריכים להזמין חשמלאי. 

לא הצלחתם לאתר את הגורם לתקלה? אתם צריכים להזמין טכנאי מכונות כביסה בפיקוח של המקצוענים.

למה מכונת הכביסה לא נדלקת?

תקלה בכרטיס הפיקוד

כרטיס הפיקוד הוא המוח של מכונת הכביסה, תפקידו לתת הוראות לרכיבים השונים של המכונה ולתזמן את הכניסה שלהם לפעולה.

במידה ומכונת הכביסה לא נדלקת ואתם לא רואים שום דבר על הצג שלה, סביר מאד להניח שתצטרכו לתקן או אפילו להחליף את כרטיס הפיקוד.

איך מתנהלים מול הטכנאי?

בדקו מראש את המחיר עם הטכנאי

בקשו מהטכנאי שיתן לכם הצעת מחיר על תיקון כרטיס פיקוד ועל החלפה שלו. השוו את המחיר שאתם מקבלים מהטכנאי עם המחירון שלנו שמופיע בהמשך.

ודאו שהמחיר כולל מע"מ

ודאו שהמחיר שהטכנאי נותן לכם בטלפון כולל את המע"מ, אחרת תצטרכו לשלם את התוספת בתום העבודה ואנחנו לא רוצים שתהיו מופתעים.

ודאו שיש אחריות על התיקון

על תיקון כרטיס פיקוד או התקנת כרטיס פיקוד משופץ מקובל לתת 3 חודשי אחריות. בחרתם להתקין כרטיס פיקוד חדש מהניילון? דעו שרוב החברות לא מספקות אחריות על זה.

כמה עולה לתקן מכונת כביסה שלא נדלקת?

המחיר כולל כרטיס פיקוד דיגיטלי ועשוי להשתנות בהתאם לדגם המכונה

שאלות ותשובות על מכונת כביסה שלא נדלקת

ברוב המקרים הגורם לתקלה הוא כרטיס הפיקוד של מכונת הכביסה. כרטיס הפיקוד הוא המוח של מכונת הכביסה, תפקידו לתת הוראות לרכיבים השונים של המכונה ולתזמן את הכניסה שלהם לפעולה. במידה ומכונת הכביסה לא נדלקת ואתם לא רואים שום דבר על הצג שלה, סביר מאד להניח שתצטרכו לתקן או אפילו להחליף את כרטיס הפיקוד. לפני שאתם ממהרים להזמין טכנאי אתם צריכים לבדוק שהשקע של מכונת הכביסה תקין. נתקו את הכביסה מהחשמל וחברו במקומה מכשיר אחר. אם גם הוא לא נדלק, יש תקלה חשמלית בשקע ואתם צריכים להזמין חשמלאי. 

במידה וכרטיס הפיקוד של מכונת הכביסה התקלקל ואתם צריכים להחליף אותו, העלות תנוע בין 500-750. המחיר כולל כרטיס פיקוד דיגיטלי ועשוי להשתנות בהתאם לדגם המכונה. אם הפיקוד שלכם הלך, אנחנו מניחים שלא מדובר במכונת כביסה חדשה. לכן, אם מכונת הכביסה ישנה ואתם לא בטוחים שהיא תשמש אתכם לאורך שנים ארוכות קדימה, אולי שווה פשוט להחליף אותה.

על החלפת כרטיס פיקוד במכונת כביסה מקובל לתת 3 חודשי אחריות. את האחריות אתם חייבים לדרוש בכתב, אחרת לא בטוח שיהיה לכם לפנות אם הוא יתקלקל שוב. שימו לב שאתם מקבלים חשבונית מסודרת ושהכתב ברור, אתם לא צריכים לנחש איזה תיקון הטכנאי ביצע.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon