צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  הובלות  >  מאמרים בנושא הובלות  >  עוברים דירה בלי משברים של השנייה האחרונה
 

עוברים דירה בלי משברים של השנייה האחרונה

מה קורה כשתקלות ברגע האחרון לפני מעבר הדירה משאירות אתכם עם הארגז ביד? ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיעזרו לכם להתמודד עם משברים, כמה רגעים לפני שמשאית ההובלה מתניעה.
מאת:     עודכן: 24/01/2017 12:42:52

ארזתם, ניקיתם, תיאמתם הובלה, ההתרגשות אופפת אתכם ואתם מוכנים למעבר למקום חדש. הכול מוכן ואתם רק צריכים לשבת ולחכות להובלה שתבוא ותיקח אתכם אל הבית החדש. אבל במקום לחכות אתם מוצאים את עצמכם נלחמים במשברים שלא לקחתם בחשבון וחושבים על כמה הייתם תמימים כשהאמנתם שהמעבר ילך חלק. 


עוד בכתבה:

ריכזנו עבורכם כמה טיפים בכמה נושאים שיסגרו לכם את הפינה במעבר הדירה ולא ישאירו אתכם עם הארגז ביד.


מונעים בעיות בהובלה

גם אם הזמנתם את המוביל המומלץ והמנוסה ביותר, סגרתם מולו חוזה, ביטוח ומחירים, הוא עדיין יכול להיתקל בבעיות שמעבר לשליטתו ועלולות לגרום  לעיכוב קצר בזמני ההובלה במקרה הטוב, ודחייה של כמה שעות במקרה הרע. איך תמנעו בעיות בהובלה?

  • דאגו לשמור חניה למוביל – אם אתם גרים ברחוב שקט וההובלה היא במהלך שעות הבוקר או הצהריים המוקדמות, סביר להניח שלא תצטרכו להתאמץ. אך אם אתם גרים בלב העיר ברחוב שוקק, יתכן והמוביל יתקשה למצוא חניה מתחת לדירה ולעשות כמה סיבובים עד שימצא. דאגו לשריין לו מקום בסמוך אליכם כדי שיוכל להתחיל את ההובלה בהקדם ודאגו שיהיה מישהו מטעמכם שישמור לו חניה מתחת לדירה החדשה.
  • דאגו לשמור מספרי טלפון של מובילים מומלצים אחרים – המובילים הם גם בני אדם. גם הם סובלים מבעיות בריאותיות וגם להם נתפס הגב לפעמים. אם מאיזושהי סיבה המוביל שלכם ביטל את ההובלה ברגע האחרון או הושבת במהלך ההובלה עצמה, היו מוכנים עם 3 מספרי טלפון לפחות של מובילים מומלצים אחרים. יתכן וזה יהיה כרוך בתשלום נוסף עקב ההתראה מעכשיו לעכשיו, אבל הזמן שלכם יקר יותר. 

מומלץ גם לשריין מספיק מקום באוטו הפרטי שלכם

  • צלמו את החדרים בדירה החדשה והכינו רשימה לאן כל ארגז ורהיט מיועד. כך תוכלו להכווין את המובילים בקלות ולהימנע מגרירת רהיטים וארגזים מחדר לחדר בתום ההובלה. בנוסף, תהיה לכם רשימה זמינה באמצעותה תוודאו ששום פריט לא נשאר במשאית ההובלה בטעות.
  • מותר להיות ספונטניים, רק לא בהובלה – אם שכחתם לציין בפני המוביל ריהוט כלשהו, אל תצפו ממנו להתגמש עבורכם, לא בגלל חוסר רצון, אלא בעיקר בגלל חוסר יכולת. לכל הובלה מוקצה רכב ומובילים נוספים בהתאם לרשימת הריהוט שהעברתם. מספיק פריט גדול אחד שלא נכלל מראש כדי לשבש את ההובלה, לייקר ולעכב אותה.
  • יידעו את המובילים על כל מכשול בדרך – הבניין החדש עובר תמ"א? שביל הגישה אליו מרוחק? חדר המדרגות צפוף? הכינו את עצמכם (ואת הכיס) לכך שדברים כאלה עשויים לייקר את ההובלה ודאגו ליידע את המוביל כדי שלא יקפיץ לכם את המחיר בעת ההובלה. דאגו גם לפנות בעצמכם את מה שניתן כדי ליצור גישה קלה יותר לדירה.

מונעים בעיות אצלכם

  •  מעבירים לבד? אל תעמיסו  – רבים נוהגים להעביר ברכב הפרטים שלהם חפצים כדי לחסוך בהוצאות ההובלה וכדי שיוכלו להשתמש בהם מיד לאחר שהמעבר נשלם – מחשב, טלוויזיה, בגדים וכו'. חשוב לזכור כי הדברים האלה אולי קלים בנפרד, אבל כשאתם מעמיסים את כולם יחד על הרכב שלכם ועושים נגלות של העברה לדירה החדשה, הם כבדים מאוד ועלולים לפגוע בגב שלכם.  לכן הקפידו למלא את הארגזים שווה בשווה, עד 5 ק"ג בארגז, כדי שגם אתם תוכלו להגיע ליום ההובלה בחתיכה אחת.

צעד-צעד, אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי

  • משריינים – קרובי משפחה וחברים שיוכלו לפקוח עין יחד איתכם על תהליך ההובלה. אפילו חבר אחד בדירה הישנה וחבר אחר בדירה החדשה יוכלו להוריד מכם לחץ רב ולדאוג שהמובילים עושים את עבודתם כמו שצריך ושלא שכחתם שוב דבר באמצע כל הבלגן. 
  • חושבים על הלילה והיום שאחרי – כנראה שבתום המעבר הדבר היחיד שתרצו זה להתרחץ ולתפוס תנומה לקראת סידור הדירה. דאגו לקחת אתכם בתיק נפרד בגדים להחלפה, סבונים וכלי רחצה לשיניים, תרופות, כסף מזומן ומסמכים חשובים שיהיו נגישים לכם בכל זמן. אם אין לכם מספיק מקום באוטו, הובילו את כולם בארגז רק דאגו לסמן אותו כדי שיהיה זמין עבורכם מידית. תחשבו שאתם יוצאים לחופשה בבית מלון רק שהמלון הוא הדירה החדשה שלכם.

החפצים האחרונים שצריכים להיות בדירה לפני שאתם יוצאים ממנה

 


ועוד טיפ בונוס אחד

  • דאגו למובילים – בתקופת הקיץ העבודה של המובילים, שאינה קלה מלכתחילה, הופכת לקשה פי כמה. דאגו לקבל את פניהם עם קפה או שתיה קרה ונשנושים כדי שיתחילו את ההובלה בהרגשה טובה. טיפ? רצוי אבל מומלץ לסכם קודם מול המוביל או חברת ההובלה שהטיפ יהיה בהתאם לעבודה שתיעשה. כמה? 30-40 ₪ לאדם הוא הנוהג. 

 


ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 

עשו זאת בעצמכם : עוברים דירה ונשארים בשכונה

אל תיפלו בין הארגזים

עוד ארון אחד? להעביר את הארון דירה או לקנות חדש

מה משפיע על מחיר ההובלה


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X