אל תעשו את זה לבד: פירוק והרכבת רהיטים בהובלה

פירוק והרכבת רהיטים היא אולי לא אחד הדברים הראשונים שחשבתם עליהם כשהחלטתם לעבור דירה - אבל במוקדם או במאוחר תצטרכו להתייחס גם לאלמנט הזה במעבר. אז מה כוללת עבודת פירוק והרכבת רהיטים, מי מבצע את העבודה ומה משפיע על מחירה?

עוד במדריך
למה משתמשים בשירות פירוק והרכבה? מי יכול לבצע את העבודה? מה משפיע על מחיר העבודה?

ישנם פריטים שייתכן כי הם לא יתאימו לדירה החדשה אליה אתם עוברים, או שמצד שני אתם לא יכולים לוותר עליהם ולא מוכנים לשמוע על שום דבר אחר חוץ מלהעביר אותם. 

פעולת הובלת דירה היא פעולה מהירה וממוקדת, בה חברת ההובלות מעבירה את החפצים שלכם מכתובת אחת לאחרת. אז מה כוללת העבודה, מי מבצע אותה ומה משפיע על מחיר העבודה?

למה משתמשים בשירות פירוק והרכבה?

קבעתם עם חברת הובלות מספיק זמן מראש, עכשיו רק נותר לכם:

לארוז את כל החפצים בדירה הנוכחית, לקבוע עם בעלי הדירה החדשה ולהחליף את כל פרטי המשלם (מים, חשמל ארנונה), לנקות את הדירה החדשה לקראת המעבר, לקחת חצי או יום חופש לטובת המעבר וצביעת חדרים. 

אם תוסיפו למשוואה גם פירוק ויותר מכך הרכבה של הרהיטים, אתם מעכבים את סידור הבגדים בארונות, את ניקיון הדירה לאחר המעבר ויותר מכל תאריכו את כל הפרויקט הנקרא מעבר דירה בעוד כמה ימים.

חשוב לזכור כי בדירה ממוצעת ישנם 3 ארונות ועוד מספר דומה של שידות ואולי גם מזנון שיש צורך לפרק ולהרכיב חזרה. 

מי יכול לבצע את העבודה?

אם נהיה כנים, רובנו לא נולדנו עם מברגה ואקדח סיכות ביד. נכון, זה בסך הכל ארון ולפרק אותו זו פעולה פשוטה למדי, אבל אם מדובר בארון הזזה? או מזנון משולב זכוכית?

כאשר מפרקים ארונות הם מאבדים מן האיזון שלהם ונדרש ידע בבניית ארונות כדי לדאוג שדלתות הארון יהיו שוות מבחינת גובהן ויסגרו בצורה שווה מכל צד.

בעת פירוק הארונות יש להיזהר לא לפצוע את חורי ההברגה כדי להכניס שוב את הבורג המתאים בעת ההתקנה.

יש להקפיד על בנייה נכונה של הצוקל - הבסיס בקדמת הארון המקנה לו את יציבותו.

גם קיבוע של לוחות הדיקט בגב הארון המחוברות באמצעות סיכות פשוטות, יחד עם קיבוע צירי הדלתות מקנה לארון את האיזון הנדרש, שתי פעולות אלו מצריכות עזרה של אדם נוסף - עדיף של הנדימן מומלץ.

מה משפיע על מחיר העבודה?

פירוק והרכבת הרהיטים על ידי חברת ההובלות מפנה לכם זמן רב לטובת סידור הדירה וכדאית עבורכם גם במספר בחינות נוספות.

במחירון ההובלות שבאתר תמצאו כי מחירי ההובלות מותאמים לפי גודל דירה ולא לפי תכולה או כמות ארונות או חפצים לפירוק והרכבה. 

אם תחשבו את מחיר יום העבודה שלכם, הזמן וההשקעה שתבזבזו על פירוק והרכבה לבד, תמצאו את המחיר הזה כאטרקטיבי בהחלט ובייחוד שמבצעים אותו מובילים מיומנים. 

מחירון הובלות

המחירים כוללים מע”מ

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת משרד: כל מה שחשוב לדעת

עוברים למשרד חדש ונוצץ? הסירו דאגה מלבכם. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד, נפרט מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת הובלה, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

אחסון תכולת דירה: כל מה שצריך לדעת

עושים רילוקיישן וצריכים אחסון תכולה לדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם ונסביר מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת אחסון, איך מומלץ להתנהל מולה וכמה העבודה תעלה לכם. התשובות לפניכם

לכל התקלות ועבודות

arrow