צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  הובלה בחורף צריכה כיסוי
 

הובלה בחורף צריכה כיסוי

נכון, החורף היא לא התקופה האופטימאלית למעבר דירה בפרט או הובלות בכלל, אבל אם אין לכם ברירה כדאי שתבחרו מוביל אמין, איכותי ומבוטח שיעביר את תכולת ביתכם.
מאת:     עודכן: 03/01/2018 15:59:24
עוד בכתבה:

מרבית בעלי או שוכרי הדירות נוטים לעבור דירה בחודשי הקיץ, בעיקר אם מדובר במשפחות עם ילדים או סטודנטים העוברים בגלל החופשות ממוסדות הלימוד והגמישות שיש בניצול שעות היום/אור הממושכות. 


בחודשי החורף ישנם רוחות החזקות, טמפרטורה נמוכה אך בעיקר סופות הגשם הלא צפויות יכולות לעשות את ההבדל בין עוד הובלה סטנדרטית למשימה קשה ומאתגרת למובילים, בתווך נמצאים אתם והחפצים שלכם שצריכים להיות רגועים ומכוסים.  


האם הובלה בחורף כדאית?

בחודשי החורף ההובלה נעשית קשה ומסורבלת יותר לא רק עבור המשפחות והעוברים אלא גם עבור המובילים, שחווים ירידה משמעותית בכמות העבודה. אנשים מעדיפים להיכנס כשעדיין חם בחוץ כדי שיוכלו לנקות, לסדר ולשפץ אם צריך. גם סטודנטים רבים סיימו את מעברם והתמקמו בבית חדש לטובת התחלות שנה אקדמית חדשה שנפתחת בדרך כלל כבר באוקטובר.

 

בחורף נוצר מצב בו התחרות בין חברות ההובלות על כיסו של כל לקוח עולה, לכן מחיר ההובלות בחורף יורד באופן משמעותי בין 30-40% פחות ממחיר אותה הובלה בחודשי הקיץ וכדאי לערוך סקר שוק.


הובלה בחורף צריכה כיסוי
הובלה בחורף צריכה כיסוי

מה יש לדעת על הובלה בחורף?

קבעו יום ושעת הובלה אך דעו כי היא עלולה להתארך זמן רב מן הצפוי עקב ראות לקויה וגשמים, הנסיעה והפריקה בבית החדש, לכן קבעו יום בו אתם יכולים להיות חופשיים מהתחייבויות אחרות. בדקו אם למוביל ישנם עוד הובלות מתוכננות לאותו היום ובקשו להיות ראשונים כדי למנוע עיכובים עד כמה שניתן.

 

אם יש לכם מלאי זמין של קרטונים עבים, שרינקים (ניילון נצמד תעשייתי במכונה ידנית) ושקיות ניילון לעטיפה אז אתם יכולים להתכונן להובלה שייתכן ותהיה בזמן שיורד גשם. אם אין לכם את כל הדברים שציינו, כדאי שתשאלו אם חברת ההובלות מעניקה גם: שירותי אריזה, הובלה במשאית סגורה וחשוב מכל, ביטוח.


האם ביטוח מורחב משתלם?

אין ספק כי ישנם סיכונים רבים, אותם ציינו, בהובלת דירה בחורף, ככל חשוב להדגיש שאם אתם שוכרים את שירותיה של חברת הובלות אמינה וותיקה בתחום, כלל לא תזדקקו לביטוח, חברת ההובלות הרי תעשה הכול כדי לשמור על שמה הטוב משמע לבצע עבודת הובלה טובה ומקצועית.

 

למרות זאת ואם ברצונכם "לישון טוב בלילה" ולדעת שאתם מכוסים גם מבחינה ביטוחית/חוזית על נזקים שאולי ויגרמו כתוצאה מההובלה, כדאי כי לשאול את המוביל האם יש לו ביטוח מורחב של סחורה בהעברה כיוון שהביטוח הרגיל מכסה נזק שנגרם רק כתוצאה מתאונה ולא מכסה נזק במקרי של פגעי מזג אוויר.

אל תעשו את זה לבד: פירוק והרכבת רהיטים בהובלה
אל תעשו את זה לבד: פירוק והרכבת רהיטים בהובלה
מובילים מחוץ לקופסה
מובילים מחוץ לקופסה
עשו זאת בעצמכם : עוברים דירה ונשארים בשכונה
עשו זאת בעצמכם : עוברים דירה ונשארים בשכונה
אל תיפלו בין הארגזים
אל תיפלו בין הארגזים


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X