צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  הובלות  >  מאמרים בנושא הובלות  >  הובלה בחורף צריכה כיסוי
 

הובלה בחורף צריכה כיסוי

נכון, החורף היא לא התקופה האופטימאלית למעבר דירה בפרט או הובלות בכלל, אבל אם אין לכם ברירה כדאי שתבחרו מוביל אמין, איכותי ומבוטח שיעביר את תכולת ביתכם.
מאת:     עודכן: 01/08/2017 17:28:29

מרבית בעלי או שוכרי הדירות נוטים לעבור דירה בחודשי הקיץ, בעיקר אם מדובר במשפחות עם ילדים או סטודנטים העוברים בגלל החופשות ממוסדות הלימוד והגמישות שיש בניצול שעות היום/אור הממושכות. 


עוד בכתבה:

בחודשי החורף ישנם רוחות החזקות, טמפרטורה נמוכה אך בעיקר סופות הגשם הלא צפויות יכולות לעשות את ההבדל בין עוד הובלה סטנדרטית למשימה קשה ומאתגרת למובילים, בתווך נמצאים אתם והחפצים שלכם שצריכים להיות רגועים ומכוסים.  


הובלה בחורף

בחודשי החורף ההובלה נעשית קשה ומסורבלת יותר לא רק עבור המשפחות והעוברים אלא גם עבור המובילים, שחווים ירידה משמעותית בכמות העבודה. מעבר להעדפה של אנשים ומשפחות רבות להתמקם בדירה חדשה עוד לפני פתיחת שנת הלימודים, אנשים מעדיפים להיכנס כשעדיין חם בחוץ כדי שיוכלו לנקות, לסדר ולשפץ אם צריך. גם סטודנטים רבים סיימו את מעברם והתמקמו בבית חדש לטובת התחלות שנה אקדמית חדשה שנפתחת בדרך כלל כבר באוקטובר.

 

בחורף נוצר מצב בו התחרות בין חברות ההובלות על כיסו של כל לקוח עולה, לכן מחיר ההובלות בחורף יורד באופן משמעותי בין 30-40% פחות ממחיר אותה הובלה בחודשי הקיץ וכדאי לערוך סקר שוק, כך לדוגמה מחיר הובלת דירת 3 חדרים בקיץ יכול להיות 2000-3400 ₪  (כולל פירוק והרכבת ארון) בעוד בחורף המחיר יכול לרדת ל 2000 ₪ בלבד בממוצע. 

 

מוביל הובלה בחורףצריך לבדוק טוב טוב לפני "שקופצים" על כל הצעה 


הכנה מוקדמת = הובלה מוצלחת (ויבשה)

בחורף הישראלי הלא צפוי של השנים האחרונות קשה לחזות מתי ירד גשם, בייחוד אם מדובר בהכנות לקראת הובלה מתוכננת כמה שבועות מראש. אם אתם נמצאים בעיצומם של חודשי החורף (נובמבר – מרץ), קבעו יום ושעת הובלה אך דעו כי היא עלולה להתארך זמן רב מן הצפוי עקב ראות לקויה וגשמים שיעכבו את המובילים בשלבי ההעמסה, הנסיעה והפריקה בבית החדש, לכן קבעו יום בו אתם יכולים להיות חופשיים מעבודה או התחייבויות אחרות. מעבר לכך בדקו אם למוביל ישנם עוד הובלות מתוכננות לאותו היום ובקשו להיות ראשונים כדי למנוע עיכובים עד כמה שניתן.

 

בחורף, חלק קריטי מן ההובלה הוא שלב האריזה המוקדמת, אם יש לכם מלאי זמין של קרטונים עבים, שרינקים (ניילון נצמד תעשייתי במכונה ידנית) ושקיות ניילון לעטיפה אז אתם יכולים להתכונן להובלה שייתכן ותהיה בזמן שיורד גשם. אם אין לכם את כל הדברים שציינו, כדאי שתשאלו אם חברת ההובלות מעניקה גם: שירותי אריזה, הובלה במשאית סגורה וחשוב מכל, ביטוח. 

 

אריזת דירה בהובלהתארזו טוב! זה חוסך לכם כסף


ביטוח הובלה

אין ספק כי ישנם סיכונים רבים, אותם ציינו, בהובלת דירה בחורף, ככל חשוב להדגיש שאם אתם שוכרים את שירותיה של חברת הובלות אמינה וותיקה בתחום, כלל לא תזדקקו לביטוח, חברת ההובלות הרי תעשה הכול כדי לשמור על שמה הטוב משמע לבצע עבודת הובלה טובה ומקצועית. למרות זאת ואם ברצונכם "לישון טוב בלילה" ולדעת שאתם מכוסים גם מבחינה ביטוחית/חוזית על נזקים שאולי ויגרמו כתוצאה מההובלה, כדאי כי לשאול את המוביל האם יש לו ביטוח מורחב של סחורה בהעברה כיוון שהביטוח הרגיל מכסה נזק שנגרם רק כתוצאה מתאונה ולא מכסה נזק במקרי של פגעי מזג אוויר.

 

 


ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 

אל תעשו את זה לבד: פירוק והרכבת רהיטים בהובלה

מובילים מחוץ לקופסה

עשו זאת בעצמכם : עוברים דירה ונשארים בשכונה

אל תיפלו בין הארגזים


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X