צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  מנעולן  >  מאמרים בנושא מנעולן  >  מנעולן בתל אביב והפריצה שהסתיימה במוות
 

מנעולן בתל אביב והפריצה שהסתיימה במוות

בלילה שבין רביעי לחמישי (26.01.17), הזמנה פשוטה של מנעולן לדירה במרכז תל אביב הסתיימה במוות כתוצאה מנפילה של מזמין הפריצה. מחקירת המנעולן מסתבר שהמזמין היה בעצם פורץ.
מאת:     עודכן: 02/08/2017 10:24:28

בליל חמישי האחרון קיבל מנעולן העובד באזור תל אביב שפרטיו נשמרו חסויים, שיחה מאדם שהציג את עצמו כבעל דירה במרכז תל אביב עם בקשת עבודה להגיע ולפרוץ את דלת דירתו שננעלה. הדייר מסר למנעולן את פרטי דירתו וטען בשיחה כי חברו ממתין מחוץ לבניין והוא עצמו בדרך לכתובת. עד כאן הסיפור נשמע אמין למדי.


עוד בכתבה:

עבודת המנעולן שלעצמה היא עבודה הכרוכה בהתמודדות עם מצבים לא שגרתיים בייחוד בעיר כמו תל אביב המלאה בדירות ישנות (לרוב) המוצעות כדירות להשכרה. בדירות הללו חיים מגוון של אנשים בין אם שותפים ועד דירות נופשים מחו"ל, אנשים רבים מנצלים את העובדה הזו ואת עבודת המנעולנים כדי "לקצר את דרכם" ולפרוץ לבתים רבים בעיר בעזרתם של מנעולנים תמימים שרק רוצים להתפרנס. 


מה קרה באותו לילה?

המקרה שהגיע למהדורות החדשות של יום חמישי האחרון, התרחש בלילה שקדם לו ואת פרטיו אנו מכירים מעדותו של המנעולן. מדבריו של המנעולן בפני השוטרים שתחקרו את האירוע אנחנו מקבלים את תיאור המקרה באותו לילה. בסביבות השעה 22:00 בערב של יום רביעי, קיבל המנעולן שיחה מאדם שהציג את עצמו כבעל דירה במרכז תל אביב אשר טען כי דלת ביתו ננעלה. המנעולן שאל אותו לכתובתו, וציין כי האדם הינו בעל מבטא צרפתי והתקשה למסור לו את הכתובת בשיחה אלא רק בכתיבת  הודעה באנגלית, עוד נמסר לו כי בכתובת הדירה נמצא חבר של בעל הדירה אשר יקבל את פניו, זאת עד ש"בעל הדירה" כביכול יגיע.

המנעולן אשר הגיע לדירה אכן פגש באדם נוסף, דובר צרפתית ומתקשה בדיבור בעברית אשר הראה לו את הדירה. המנעולן החל מיד לעבוד כאשר לדבריו בכל זמן העבודה הוא מבקש מהבחור להראות לו תעודת זהות אך ללא הבנה מצידו, המנעולן אף נעזר בשכנה דוברת השפה אך ללא הועיל. כל העת הלקוח שהזמין את השירות מפציר במנעולן לחכות לו עד שהוא יגיע לכתובת וימסור לו את כל הפרטים. 

פריצת מנעולגרמו למנעולן להיות בעצם הפורץ בסיפור 


הסיפור מסתבך

לאחר פתיחת הדלת האדם שהיה נוכח במקום יחד עם המנעולן, נכנס אל הדירה והחל אוסף פריטים שונים במהירות, חשדותיו של המנעולן בשלב זה התגברו ובנוסף לכך שלא הוצגה לו תעודת זהות והאדם ששוחח עימו בטלפון ממאן להגיע, נעל המנעולן את האדם בדירה והזמין משטרה למקום. עד שהמשטרה הגיעה, ניסה החשוד להתחבא או לברוח ממרפסת הדירה, החליק על מנוע מזגן שניצב מחוץ לדירה ונפל אל מותו מן הקומה החמישית. נכון להיום המקרה עדיין נמצא בבדיקה.

 

 


ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 

הטעויות שמשאירות אותך בחוץ

כיצד להגן על הבית מפריצות?

הפירצה: שכפול מפתחות

החלפת מנעול: מה חשוב לדעת


זקוקים למנעולן? מנעולן

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X