כל המידע על ניסור וקידוח בטון

ניסור וקידוח בטון מתקיים לא רק בעבודות בנייה גדולות ומורכבות אלא גם בעבודות שיפוצים בבתים פרטיים. מהו ניסור בטון, מתי תצטרכו לנסר בטון ואיך תבחרו חברת ניסור בטון מקצועית? כל התשובות במדריך הבא.

עוד במדריך
מהו ניסור בטון? מתי תצטרכו להשתמש בניסור בטון? איך תבחרו חברת ניסור בטון מקצועית?

קצב הבנייה עולה ועולה ואיתו מתפתחות במהירות גם טכנולוגיות חדשות שתפקידן לתת מענה לצרכים המשתנים והעדכניים שלנו. אחת מהטכנולוגיות האלה היא ניסור וקידוח הבטון. 

מהו ניסור בטון, מתי תצטרכו להשתמש בניסור בטון ואיך תבחרו חברת ניסור בטון מקצועית? כל התשובות במדריך הבא.

מהו ניסור בטון?

שיטת ניסור הבטון, היא טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת קדיחה וניסור מדוייקים לתוך הבטון, מבלי לייצר נזקים. באמצעות שיטת ניסור הבטון ניתן יהיה לעשות שינויים במנה הבטון בבית כאשר עיקרה, הוא בקירות הבית. 

ניסור בטון מקצועי יתבצע באמצעות מסור או כלי שנקרא שרשרת יהלום. היהלום, הוא החומר החזק ביותר בטבע ולכן, הוא מסוגל גם לנסר ולחדור את שכבות הבטון הקשות. למקדח היהלום מספר יתרונות שאין בכלים אחרים כמו מינימום לכלוך בעת השימוש, עבודה שעושה שימוש במים וכך, מונעת את הצטברות האבק בשטח. בנוסף, עבודת האיתור הופכת מהירה וממוקדת יותר תוך זמן קצר. יתרון חשוב הוא שהניסור עם המקדח לא פוגע ולא סודק את הקיר מסביב.

מתי תצטרכו להשתמש בניסור בטון?

הכנת תשתית למערכות אינסטלציה חשמל וגז: באמצעות ניסור וקידוח הבטון בעל המקצוע יכין פתחים לצורך בניית תשתית למערכות האינסטלציה, החשמל והגז. הקידוח הנקודתי מאפשר עבודה מדוקדקת ונקייה, ומייתר את הצורך בשבירת קירות, הרחבתם ואיטומם.

בנוסף, עבודת הקידוח והניסור המקומית תאפשר לתהליך השיפוץ או הבנייה להימשך ללא הפרעות מיותרות. ניסור וקידוח בטון נכנס לתמונה אף במקרים בהם תצטרכו להתקין מזגן על קיר בטון, כמו בממ"ד למשל. מקדח הבטון חודר בעוצמה את הקיר, זאת באמצעות שילוב של עבודה עם מים, ומאפשר את חציבת התעלה.

שינוי חלוקת החדרים ותכנון חדש של חלל הבית: אם יש לכם בית ישן שחלוקת החדרים בו בוצעה בצורה מיושנת ולא חכמה, אם תרצו לחצוב פתחים בקירות, להרחיב חלונות קיימים או אפילו לייצר חלון חדש ניסור הבטון הוא הפתרון עבורכם.

דוגמה נוספת, היא קידוח של פתח שחרור עשן בחדרי מדרגות שתפקידו של פתח שחרור העשן הוא למזער את הנזק שבשאיפת העשן בעת התפרצות שריפה בבנייני מגורים.על פי חוק, חובה להקים אותו בבנייני מגורים קיימים וחדשים והאחריות על כך היא של הדיירים בלבד.באמצעות ניסור הבטון, תוכלו להקים פתח כזה ולהבטיח את ביטחונם של דיירי הבניין.

איך תבחרו חברת ניסור בטון מקצועית?

כאשר אתם ניגשים לחברת הניסור, ולאחר שאיתרתם בצורה נכונה את הצורך שלכם בבית לעבודה זו, שימו דגש על הקריטריונים הבאים:

בטיחות: ניסור וקידוח בטון זו עבודה מסוכנת, הכוללת שימוש בציוד כבד. על כן, אנו ממליצים לכם לבחור בחברה ששומרת על כל כללי הבטיחות במהלך כל הפרויקט. חברת ניסור בטון מקצועית מחויבת בחוק להעביר הדרכות לעובדים שלה, להחזיק רישיון לעבודה בגובה ולשלוח מנהל עבודה ובטיחות שיהיה נוכח במהלך כל הפרויקט.

פינוי הפסולת: חלק מחברות ניסור הבטון לוקחות אחריות על פינוי הפסולת וחלקן גובות תשלום נוסף.אנו ממליצים לכם לבחור חברת ניסור בטון שמתחייבת לפנות את הפסולת לאתר מורשה בלבד ומחזיקה מסמך המאשר את שיתוף הפעולה שלהן עם הגורמים המורשים בנושא. בנוסף, ודאו עם חברת הניסור שהיא מתכוונת לשלב מים למניעת אבק במהלך העבודה, זה יחסוך 50% מהבלגן.

שימוש בציוד מתקדם: על חברת הניסור וקידוח הבטון לבצע שימוש בציוד חדיש ואמין, כמו מקדח כוס יהלום, שרשרת בטון, כבל יהלום לבטון ומכונת קידוח. יש לציין שעבודת ניסור הבטון מחייבת ידע מקצועי נרחב והמכשור המתקדם מאפשר ניסור מדויק ונקי.

כל מה שצריך לדעת על קידוח חור למייבש הכביסה או המזגן

צריכים עזרה עם קידוח חור למזגן, למייבש ולקמין? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול קבלו הבטון, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה לקדוח חור עבור המזגן? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

שיפוץ כולל של הבית: כל השלבים והמידע 

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ כללי של הבית? כל מה שחשוב לדעת.

שיפוץ חלקי בבית: כל השלבים והמידע בדרך לשיפוץ

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ חלקי בבית? כל מה שחשוב לדעת.

חברת ניהול ואחזקה: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לחברת ניהול ואחזקה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מהם השירותים הנפוצים, איך מתנהלים מול חברת הניהול והאחזקה לפני העבודה ובמהלכה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow