החלפת מסך למחשב נייד

צריכים להחליף מסך במחשב נייד? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר החלפת מסך למחשב נייד המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס למסך בגודל סטנדרטי ואינו כולל מסכי 4K ומסכי מגע

מחיר ממוצע ₪600
טווח תחתון ₪500
טווח עליון ₪700

מה המחיר של החלפת מסך במחשב נייד?

כאן למעלה תוכלו לראות את המחיר הנפוץ והמקובל עבור החלפת מסך במחשב נייד. המחיר מתייחס למסך בגודל סטנדרטי ואינו כולל מסכי 4K ומסכי מגע.

מתי צריך להחליף מסך במחשב נייד?

ב- 90% מהמקרים לא תצטרכו להחליף את המסך ותוכלו להסתפק בתיקון שלו. טכנאי מחשבים מקצועי יוכל להתגבר על תקלות כגון מסך מרצד, מטושטש או לא נדלק.

איך מתבצעת העבודה?

התיקון בדרך כלל יכול החלפת כבל מסך, שהוא הכבל המקשר בין לוח האם למסך. אולם, במידה ומסך המחשב נדבר או נסדק, תצטרכו להחליף אותו בחדש.

טיפ של מקצוענים: במידה ועלות התיקון מהווה 50% או יותר מערך המסך, אנו ממליצים לרכוש מסך חדש.

הגר מחשבים
4.98
star star star star star
57
חוות דעת
הגר מחשבים רוני אברהם
צוות שי.come
4.83
star star star star star
265
חוות דעת
צוות שי.come שי דוידוף
בוריס פתרונות מחשוב בוריס ויינברנד

טיפים

1
ב- 90% מהמקרים לא תצטרכו להחליף את המסך ותוכלו להסתפק בתיקון שלו. המסך נשבר או נסדק? אין מנוס מלהחליף אותו.
2
ציינו בפני הטכנאי את דגם המחשב - בחלק מהדגמים, הטכנאי יוכל לבצע את ההחלפה בביתכם.

המחשב לא נדלק: כל השלבים עד לפתרון

המחשב לא נדלק? אתם נמצאים במקום הנכון. מה עושים רגע לפני שמזמינים טכנאי מחשבים, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם.

המחשב נכבה באמצע העבודה: כל השלבים בדרך לפתרון

המחשב נכבה באמצע העבודה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים רגע לפני שמזמינים טכנאי מחשבים, איך מתנהלים מול טכנאי המחשבים וכמה יעלה התיקון? כל התשובות לפניכם.

מערכת ההפעלה לא עולה: כל השלבים בדרך לפתרון

מערכת ההפעלה במחשב לא עולה? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם כל הדרך לתיקון התקלה. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מחשבים, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם.

המחשב איטי: כל המידע והשלבים עד הפתרון

צריכים עזרה עם תיקון מחשב איטי? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים טכנאי מחשבים, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון מחשב איטי? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון תקלות במחשב

המחשב זוחל: 5 דברים שאפשר לעשות לפני שמזמינים טכנאי

אין טיימינג טוב לתקלות במחשב, בטח ובטח כשמדובר במחשב שמשמש גם לצרכי עבודה. גם המחשב שלכם זוחל באיטיות? מגיב בעצלנות לפקודות? מתקשה לטעון תוכנות ודפדפנים? אם כן, קבלו 5 טיפים מפורטים שיעזרו לכם לשפר את ביצועי המחשב באופן משמעותי לפני שאתם מזמינים טכנאי יקר.

למה מערכת ההפעלה במחשב לא עולה?

הדלקתם את המחשב אבל מערכת ההפעלה לא עולה? במדריך הבא נסביר מה לעשות לפני שמזמינים טכנאי, מדוע מערכת ההפעלה לא עולה ואיך להתנהל מול טכנאי.

המדריך המלא לגיימר המתחיל

יש שיקראו לזה תחביב, אך יש כאלו שעבורם זו דרך חיים. במה כולם משחקים היום? וחשוב מכך, איזה מחשב צריך כדי ליהנות מכל הפיצ`רים של יוצרי המשחקים כיום? כתבה לגיימרים מקצועיים בלבד.

תקלות מחשב: כך תתמודדו איתן

תיקון מחשבים הוא עסק יקר, וישנן בעיות שגם הטכנאי המוכשר ביותר לא יצליח לתקן. לכן, הטיפול הטוב ביותר בתקלות הוא מניעתן. קבלו את 5 "הרוצחים השקטים" של המחשב שלכם ודרכים להימנע מהם.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה החלפת מסך במחשב נייד?
החלפת מסך למחשב נייד עולה כ-₪600 בממוצע. המחיר מתייחס למסך בגודל סטנדרטי שאינו מסוג 4K. כאשר תזהו תקלה במסך המחשב הסבירות להחלפת המסך תהיה רק 10% ולכן, חשוב להזמין טכנאי מחשב מקצועי שיאתר נכון את התקלה וינסה לפתור אותה ללא החלפת המסך כולו. התיקונים יהיו עבור תקלות כמו מסך מרצד, מטושטש או לא נדלק.
איך טכנאי המחשבים יחליף את המסך?
החלפת מסך המחשב תתבצע במספר שלבים. תחילה, טכנאי המחשבים ינתק את המחשב מהחשמל ויוציא את סוללת המחשב. לאחר מכן, יפרק את חיפוי הפלסטיק של המחשב, ינתק את המסך מהמחשב עצמו (בעזרת חילוץ הברגים), ייפרק את הקונקטור (הכבל שמחבר את המסך) ויחלץ את המסך עצמו. במידה ואין אפשרות לתקן את המסך, יחבר במקומו מסך חדש ויוודא את החיבורים של הכבל והברגים המתאימים.