החלפת מאוורר

במחשב יש ברוב המקרים שלושה מאווררים, שניים למארז ואחד למעבד, שהוא גם המאוורר החשוב והיקר יותר. מתי תצטרכו להחליף מאוורר מעבד וכמה זה עולה? כל התשובות של המקצוענים.  

מחיר החלפת מאוורר המחירים כוללים מע”מ

המחיר כולל מאוורר רגיל למארז של המחשב (אינו מתייחס למאוורר מעבד)

מחיר ממוצע ₪300
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪350

מתי צריך להחליף מאוורר במחשב?

ברוב המקרים המאווררים מתקלקלים כתוצאה מאבק ולכלוך שמצטברים עליהם וגורמים למחשב ולמעבד להתאמץ יתר על המידה, מה שעלול להוביל לתקלות נוספות ולהשבתה כללית.

מאוורר המעבד הוא חשוב יותר ותפקידו הוא לקרר את הרכיב שנחשב למוח של המחשב. אם המעבד יישרף כתוצאה מתקלה במאוורר, אתם עלולים להיכנס להוצאה כספית לא קטנה.

כמה עולה להחליף מאוורר במחשב?

כאן למעלה תוכלו לראות מה המחיר הנפוץ להחלפת מאוורר למארז מחשב. מאוורר מעבד יקר יותר והחלפתו עשויה לעלות בין 500-600 שקלים.

מוניטור שירותי אלקטרוניקה בע"מ דורון פישר
יחזור לזמינות מחר ב08:00
תזכירו לי ב- SMS
בוריס פתרונות מחשוב בוריס ויינברנד
יחזור לזמינות מחר ב08:00
תזכירו לי ב- SMS
צוות שי.come
4.84
star star star star star
269
חוות דעת
צוות שי.come שי דוידוף
יחזור לזמינות ב 08:00
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
במידה והמאוורר מרעיש או לא מסתובב תוכלו לשמן את השייבה שמחזיקה אותו באמצעות WD 40, זה עשוי לפתור את הבעיה.
2
במידה ואתם מרגישים שהמאוורר לא מסתובב כבו את המחשב מיד, על מנת שהמעבד לא יישרף.
3
אם אתם חוששים שהמחשב מתחמם יתר על המידה, התקינו תוכנה בשם HWMONITOR שבודקת את הטמפרטורה בחומרה הקיימת במחשב.

המחשב לא נדלק: כל השלבים עד לפתרון

המחשב לא נדלק? אתם נמצאים במקום הנכון. מה עושים רגע לפני שמזמינים טכנאי מחשבים, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם.

המחשב נכבה באמצע העבודה: כל השלבים בדרך לפתרון

המחשב נכבה באמצע העבודה? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים רגע לפני שמזמינים טכנאי מחשבים, איך מתנהלים מול טכנאי המחשבים וכמה יעלה התיקון? כל התשובות לפניכם.

מערכת ההפעלה לא עולה: כל השלבים בדרך לפתרון

מערכת ההפעלה במחשב לא עולה? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם כל הדרך לתיקון התקלה. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מחשבים, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם.

המחשב איטי: כל המידע והשלבים עד הפתרון

צריכים עזרה עם תיקון מחשב איטי? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים טכנאי מחשבים, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה תיקון מחשב איטי? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון תקלות במחשב

המחשב זוחל: 5 דברים שאפשר לעשות לפני שמזמינים טכנאי

אין טיימינג טוב לתקלות במחשב, בטח ובטח כשמדובר במחשב שמשמש גם לצרכי עבודה. גם המחשב שלכם זוחל באיטיות? מגיב בעצלנות לפקודות? מתקשה לטעון תוכנות ודפדפנים? אם כן, קבלו 5 טיפים מפורטים שיעזרו לכם לשפר את ביצועי המחשב באופן משמעותי לפני שאתם מזמינים טכנאי יקר.

למה מערכת ההפעלה במחשב לא עולה?

הדלקתם את המחשב אבל מערכת ההפעלה לא עולה? במדריך הבא נסביר מה לעשות לפני שמזמינים טכנאי, מדוע מערכת ההפעלה לא עולה ואיך להתנהל מול טכנאי.

המדריך המלא לגיימר המתחיל

יש שיקראו לזה תחביב, אך יש כאלו שעבורם זו דרך חיים. במה כולם משחקים היום? וחשוב מכך, איזה מחשב צריך כדי ליהנות מכל הפיצ`רים של יוצרי המשחקים כיום? כתבה לגיימרים מקצועיים בלבד.

תקלות מחשב: כך תתמודדו איתן

תיקון מחשבים הוא עסק יקר, וישנן בעיות שגם הטכנאי המוכשר ביותר לא יצליח לתקן. לכן, הטיפול הטוב ביותר בתקלות הוא מניעתן. קבלו את 5 "הרוצחים השקטים" של המחשב שלכם ודרכים להימנע מהם.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה החלפת מאוורר במחשב?
החלפת המאוורר במחשב (מאוורר חיצוני) עולה כ-₪300 בממוצע. החלפת המאוורר חיונית במקרה של תקלה כיוון ובלעדיו המחשב עלול להתחמם ולהישרף. שכן, במידה ומדובר על המאוורר של מעבד המחשב (חלק פנימי יותר) העלות תהפוך יקרה יותר ויכולה להגיע עד 600 ש"ח בממוצע. 
מהם הגורמים להחלפת המאוורר?
ברוב המקרים, כאשר יגיע אליכם טכנאי מחשבים לטובת החלפת המאוורר במחשב, הוא יבחין במעין סתימה שגורמת לו לעצור את הפעילות התקינה שלו. הסתימה, מורכבת מאבק ולכלוכים שהמאוורר שואב מהאוויר במסגרת קירור המחשב. כאשר מצטברים על המאוורר אבק ולכלוכים הוא לא יוכל להמשיך ולעבוד בצורה תקינה ומכאן הסיבה להחלפתו. טיפ של מקצוענים: נקו אחת לחודש את המאוורר מאבק בעזרת מטלית יבשה או מעט לחה.