התקנת דלת פנים מעץ

נמצאים באמצע שיפוץ? נמאס לכם מהדלתות השונות בתוך הבית ואתם רוצים להחליף אותם? יש כמה דברים שעליכם לבדוק לפני שאתם מתקינים דלתות חדשות. ריכזנו לכם את כל המידע הדרוש.   

מחיר התקנת דלת פנים מעץ המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להתקנת דלת פנים מסוג כוורת ללא פירוק הדלת הקיימת והובלה.

מחיר ממוצע ₪1,600
טווח תחתון ₪1,500
טווח עליון ₪1,700

כמה עולה התקנת דלת פנים מעץ?

כאן למעלה תוכלו לראות את המחיר המקובל עבור התקנת דלת פנים מעץ. המחיר מתייחס לדלת פנים מסוג כוורת. עבור פירוק הדלת הקודמת והובלה, יהיה תשלום נוסף. 

האם יש אחריות על העבודה?

תקופת האחריות עבור התקנת דלת פנים נעה בין 1-5 שנים. עם זאת, יש להבדיל בין אחריות היצרן (הגבוהה יותר) לבין אחריות ההתקנה שתהיה לרוב עד שנה. לאחר מכן, יהיה תשלום עבור כל תיקון. 

אליעד דלתות
5.00
star star star star star
11
חוות דעת
אליעד דלתות נאור נסימי

טיפים

1
במידה והחלפת הדלתות מגיעה מתוך שיפוץ בבית, המתינו לסיום השיפוץ ורק אז התקינו את הדלתות. כך, תוכלו לשמור עליהם מפני פגיעות ושפשופים.
2
ניתן ורצוי לשלב בין העיצובים השונים שניתנים בדלתות הפנים ואין חובה להתקין עיצוב דומה בכל דלתות הפנים בבית.
3
התאימו את מנגנון הפתיחה לחדר בו מותקנת הדלת. במידה ומדובר על חדר ילדים, בחרו בדלת קלה יותר שתעשה פחות נזק במידה ותיסגר על אצבעות הידיים.

התקנת דלת פנים מעץ: כל המידע בדרך להתקנה

צריכים עזרה עם התקנת דלת פנים מעץ? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פנים מעץ? ריכזנו עבורכם את כל התשובות.

התקנת דלת פלדלת: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת פלדלת? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת פלדלת? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תיקון דלתות: כל מה שחשוב לדעת לפני שמתקנים

צריכים עזרה בתיקון הדלת? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקן דלתות, איך תתנהלו נכון מולו וכמה עולה לתקן את הדלת? ריכזנו עבורכם את כל השלבים והמידע.

התקנת דלת חוץ מעץ: כל השלבים להתקנה נכונה

צריכים עזרה עם התקנת דלת כניסה מעץ? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים מתקין דלתות, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה התקנה של דלת כניסה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דלתות

דלת אסם: כל מה שצריך לדעת

ישנם חללים שבהם היא פרקטית ומשדרגת משמעותית את העיצוב, וישנם חללים שהיא פחות מתאימה. מה חשוב לדעת בהיבט התכנוני והבטיחותי? לפניכם מדריך מפורט ורעיונות להשראה של הטרנד שכאן כדי להישאר.

בגינה או בכניסה: כל מה שצריך לדעת על התקנת דלת ברזל

דלת הברזל כבר מזמן לא שייכת רק לשערים חיצוניים או למקלטים והשילוב שלהם בבתים הפרטיים מצליח לייצר אלמנט עיצובי ייחודי שמעניק אלגנטיות מצד אחד וחוזק ועמידות לאורך זמן מהצד השני.

איך בוחרים דלתות פנים לבית?

עולם דלתות הפנים כיום מציע מגוון עצום של אפשרויות עיצוב - צבעים, טקסטורות, עיטורים ופרטים דקורטיביים שונים. הבעיה היא שלעיתים קונים דלת רק על סמך המראה החיצוני שלה, מבלי להבין מה באמת נמצא בתוך הדלת ועד כמה היא איכותית ויציבה לאורך שנים. לכן, לפני רכישה חשוב לברר כמה פרטים מהותיים.

7 תקלות בדלת הכניסה שאפשר לתקן

יש לא מעט דברים מעצבנים שיכולים לקרות לדלת הכניסה בביתכם או לדלתות הפנימיות, אבל החדשות הטובות הן שאת הרוב תוכלו לתקן לבד.

מחירון דלתות

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל