למה מייבש הכביסה לא נדלק?

אני מנסה להדליק את מייבש הכביסה אך הוא לא נדלק. מה הסיבה ומה אתם ממליצים לי לעשות?

אלון 14.06.2022

תשובה

לפני שנמהר להאשים את מייבש עכביסה, אנחנו ממליצים לך לבדוק שלא מדובר בתקלה חשמלית שמונעת מהמייבש להידלק.

נתק את מייבש הכביסה מהשקע וחבר מכשיר חשמלי אחר. במידה והוא גם לא עובד, הבעיה היא בשקע ואתה צריך להזמין חשמלאי ולא טכנאי מייבשי כביסה. אם מייבש הכביסה מחובר לשקע דרך מגן ברקים, חבר אותו ישירות לשקע של החשמל ובדוק האם הוא חוזר לעבודה.

לא עזר? אתה צריך להזמין טכנאי מייבשי כביסה, בנתיים נציין בפניך מה הגורמים הנפוצים לתקלה הזו.

תקלה בכרטיס הפיקוד

כרטיס הפיקוד הוא המוח של המייבש, ובלעדיו המייבש לא ידלק כלל. עממה, זה לא אומר שכרטיס הפיקוד הלך לגמרי, יש מקרים שבהם הטכנאי יוכל לתקן את הכרטיס במעבדה, אך יש בהחלט מקרים שהוא יגיד לכם שאין מה לעשות.

נועל דלת לא תקין

בדלת של המייבש של מנגנון מיוחד שתפקידו לנעול אותה בצורה הרמטית. במידה והוא תקול, מייבש הכביסה יחשוב שהדלת פתוחה ופשוט לא ידלק.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 14.06.2022

טכנאי מייבשי כביסה
בתל אביב שנה עיר

צור שירות תיקונים
4.82
star star star star star
497
חוות דעת
צור שירות תיקונים יואב שטנסקי
מייבש הכביסה לא נדלק: כל השלבים בדרך לפתרון

מייבש הכביסה שלכם מסרב להידלק? המקצוענים מלווים אתכם כל הדרך לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה התיקון? כל התשובות לפניכם.

מייבש הכביסה מקצר: כל השלבים בדרך לפתרון

מייבש הכביסה מקצר? אלה השלבים בדרך לפתרון. לא הצלחתם לפתור את התקלה? אנחנו נסייע לכם להזמין טכנאי מייבשי כביסה בראש שקט, נכיר לכם את המחירים שמקובל לגבות על תיקון התקלה ועוד.

מייבש הכביסה לא מייבש: כל השלבים בדרך לפתרון

מייבש הכביסה שלכם לא מייבש את הבגדים כמו שצריך? לפני שאתם מזמינים טכנאי, ננסה לסייע לכם לפתור את הבעיה בעצמכם. לא הצלחתם? אנחנו נלווה אתכם על מנת שתוכלו להזמין טכנאי מייבשים בראש שקט.

מכונת הכביסה לא סוחטת: כל השלבים בדרך לפתרון

אם פתחתם את מכונת הכביסה וגיליתם שכל הבגדים סחוטים במים, כנראה שהיא לא סוחטת את המים. איך תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם, איך מתנהלים נכון מול הטכנאי וכמה עולה התיקון? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון מייבש כביסה

הבגדים יוצאים רטובים מהמייבש: למה זה קורה ואיך מתקנים את התקלה?

למה הבגדים יוצאים ממייבש הכביסה לחים? מה תפקידו של גוף החימום במייבש הכביסה, מה גורם לו להתקלקל ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים טכנאי? כל התשובות בפנים.

מייבש הכביסה לא מייבש: מה הגורמים ואיך מתקנים?

מייבש הכביסה שלכם לא מייבש את הבגדים? במדריך הבא נסביר מה הסיבות הנפוצות לתקלה ומה אתם יכולים לעשות לפני שאתם מזמינים טכנאי.

המדריך לתיקון תקלות במייבש הכביסה

הכביסה מצטברת אבל מייבש הכביסה שלכם מפקשש? במדריך הבא נסקור את התקלות הנפוצות במייבשי כביסה ונסביר איך טכנאי מייבשי כביסה מקצועי יתקן את המייבש.

מייבש הכביסה איטי? כך תפעלו

מייבש הכביסה שלכם מקרטע? הבגדים מתייבשים רק אחרי כמה שעות? לפני שאתם ממהרים להזמין טכנאי מייבשי כביסה, אנו ננסה לסייע לכם לפתור את התקלה בעצמכם. וגם, מתי תצטרכו טכנאי? כל התשובות.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon