החלפת תרמוסטט בדוד חשמל

התרמוסטט הוא רכיב שמותקן בחלק התחתון של הדוד ויש לו סוג של מד חום שנכנס למים ומודד את הטמפרטורה שלהם. ברגע שהמים מגיעים לטמפרטורה הרצויה, הוא עוצר את עבודת גוף החימום כדי שהדוד לא יתפוצץ. כמה עולה להחליף תרמוסטט ומתי תצטרכו להחליף אותו? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר החלפת תרמוסטט בדוד חשמל המחירים כוללים מע”מ

המחיר כולל תרמוסטט

מחיר ממוצע ₪367
₪300 - ₪400 טווח המחירים של
80% מהעבודות
המחירון המומלץ מעודכן ל 01/12/2023

כמה עולה להחליף תרמוסטט בדוד חשמל?

פה למעלה תוכלו לראות כמה עולה החלפת תרמוסטט בדוד חשמל. עם זאת קחו בחשבון שאם הטכנאי יצטרך לבצע את במקום עם גישה לא נוחה, כמו מסתור כביסה צר או בוידעם, עלות העבודה עשוייה להתייקר ב- 20% לערך.

מתי צריך להחליף תרמוסטט בדוד חשמל?

התפקיד של התרמוסטט הוא חשוב מאד, הוא מונע מהדוד להתחמם יתר על המידה, לפתח קיטור ולחץ ולהתפוצץ. לכן, אם הדוד שלכם מקצר משהו כמו רבע שעה אחרי שאתם מדליקים אותו, יש מצב שהתרמוסטט מקולקל.

איך טכנאי אמין יחליף את התרמוסטט?

טכנאי דודים אמין ומקצועי ישלול תקלה בגוף החימום קודם ורק לאחר מכן יעשה בדיקה של התרמוסטט. בכל מקרה, אם בסוף התקלה היא בכלל בגוף החימום, עדיין אנחנו ממליצים לכם להחליף את התרמוסטט הישן בשביל השקט שלכם. טכנאי אמין ומקצועי יגבה מכם במקרה הזה רק את עלות התרמוסטט, משהו כמו 50-100 ש"ח.

הצדיק במרכז
4.76
star star star star star
2180
חוות דעת
הצדיק במרכז יריב רוקני
מיכאל מרי - דודי שמש 24/7 מיכאל מרי

טיפים

טיפים נוספים arrow
1
דרשו מהטכנאי לכוון את התרמוסטט על 65 מעלות, על מנת להימנע מבזבוז חשמל מיותר.
2
על החלפת תרמוסטט מקובל לתת 3 חודשי אחריות - ודאו זאת מראש.
3
התרמוסטט עצמו אינו יכול להתקלקל, אלא רק הפיוז שמתלווה אליו.
4
לאחר החלפת התרמוסטט, טכנאי דוודים מקצועי יוודא שהוא יציב ויחזק אותו במידת הצורך.

התפלגות עבודות לפי מחיר המחירים כוללים מע”מ

57%
₪150-₪360
26%
₪361-₪570
13%
₪571-₪780
0%
₪781-₪990
4%
₪991-₪1,200

התפלגות עבודות לפי מחיר המחירים כוללים מע”מ

₪150-₪360
57%
₪361-₪570
26%
₪571-₪780
13%
₪781-₪990
0%
₪991-₪1,200
4%

התפלגות עבודות לפי עיר

14%
אשקלון
14%
באר שבע
14%
חדרה
14%
כרמיאל
14%
נתיבות
14%
פתח תקווה
14%
רמלה

התפלגות עבודות לפי עיר

אשקלון
14%
באר שבע
14%
חדרה
14%
כרמיאל
14%
נתיבות
14%
פתח תקווה
14%
רמלה
14%

שאלות ותשובות בנושא דודי חשמל

מהן המעלות המומלצות עבור התרמוסטט של הדוד?

יש לי דוד חשמל שלא מחמם את המים כמו שצריך. כיוון ומדובר על הדוד חדש, טכנאי הדוודים אמר לי שיתכן והתרמוסטט לא מכוון כמו שצריך. על כמה מעלות צריך לכוון את התרמוסטט של הדוד? 

הדוד לא מחמם את המים: כל השלבים בדרך לפתרון

הדוד שלכם לא מחמם את המים? קבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת על התקלה המטרידה. איך בודקים אם מדובר בתקלה חשמלית ואיך מתנהלים מול הטכנאי שמזמינים הביתה? כל התשובות.

הדוד מקצר: כל השלבים בדרך לפתרון

דוד החשמל שלכם מקצר? אין ספק שמדובר בתקלה מטרידה. המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם שלב אחר שלב, עד לפתרון התקלה. למה הדוד מהקצר, מה עושים לפני שמזמינים טכנאי וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות.

התקנת דוד חשמל: כל מה שצריך לדעת

צריכים להתקין דוד חשמל? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד בכל תהליכי ההתקנה. איך מתנהלים מול טכנאי הדודים לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה התקנת דוד חשמל? כל התשובות בפנים.

נזילה מדוד החשמל: כל השלבים בדרך לפתרון

יש לכם נזילה בדוד החשמל? אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון התקלה המטרידה הזו, שלב אחר שלב. מה גורם לנזילה בדוד, איך מתנהלים מול הטכנאי וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא דודי חשמל

המפסק שהפסיק לעבוד: כל מה שצריך לדעת על החלפה או שדרוג של מפסק לדוד החשמל

תקלה במפסק ההפעלה של הדוד היא תקלה נפוצה יחסית, אך יש כמה מקרים שיכולים לייקר משמעותית את התיקון. זו גם הזדמנות מצוינת לשדרג לטיימר תמורת תוספת קטנה למחיר או לעבור למפסק חכם – יקר יותר אך יעיל ונוח בהרבה

זמן זה כסף: מים חמים בדוד תוך חצי שעה ומבלי לבזבז סתם חשמל

אתם עדיין מחכים שעות למים חמים בשעות הערב? סימן שאין לכם מאיץ חום בדוד, והגיע הזמן להתקין אותו. הוא מחמם מים רק בהתאם לצריכה שלכם, ולכן חוסך זמן וכסף, אך יש לו גם חסרונות שכדאי להכיר. רגע לפני שמזמינים טכנאי, הנה כל מה שכדאי לדעת עם החמם המהיר

דוד חשמל: כל הדברים שחשוב לדעת

כשלא מתאפשר להתקין דוד שמש עם קולטים, מסתפקים לרוב בדוד חשמלי - אופציה יעילה למדי לחימום המים בדירה. במדריך הבא נסביר איך דוד חשמל עובד, מתי כדאי להתקין דוד חשמל ומה עושים לפני התקנת דוד חשמל?

למה המים החמים בדוד נגמרים מהר?

הדלקתם את דוד השמש יותר משעה ועדיין אין מים חמים? נכנסתם להתקלח והמים החמים נגמרו מהר מהצפוי? מה הסיבה שלא התקלחתם כמו שצריך ומה עושים על מנת שזה לא יקרה שוב?

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

מה תפקיד התרמוסטט בדוד? 
תפקיד התרמוסטט, שנמצא על הפלאנג' (תושבת הדוד) לצד גוף החימום ומאיץ החום, הוא לווסת את הטמפרטורה שנקבעה בדוד. ברגע שהמים מגיעים לטמפרטורה הרצויה, החיישן של התרמוסטט מנתק את גוף החימום ומפעיל אותו מחדש בעת הצורך. במקרה של תקלה בתרמוסטט, גוף החימום ימשיך לחמם את המים ללא בקרה וזה עלול להוביל לקצר ובעיות נוספות בדוד.   
האם משתלם להחליף רק את התרמוסטט בדוד?
גם אם מתברר שרק התרמוסטט מקולקל, וגוף החימום והמאיץ תקינים, ייתכן שמשתלם להחליף את כל הפלאנג' של הדוד ובאותה הזדמנות טכנאי הדודים ינקה את מיכל הדוד מאבנית שהצטברה בתחתית. החלפת התרמוסטט משתלמת רק במקרה שהדוד חדש ויתר הרכיבים במצב טוב.