ניקוי גינה

בדרך כלל, כאשר מתארגנים לניקיון הגינה, מדובר בשירות חד פעמי שמטרתו לרענן את הגינה במעברים עונתיים על ידי הסרת עלים ועשבים שוטים. לעיתים, ניתן לבקש שירות זה גם עבור בית חדש שנרכש עם גינה שתרצו להתחיל לעבוד עליה. השלב הראשוני בתהליך זה הוא ניקוי הגינה.

מחיר ניקוי גינה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לניקוי בסיסי לגינה פרטית עד גודל של 100 מטרים מרובעים

מחיר ממוצע ₪700
טווח תחתון ₪550
טווח עליון ₪850

מה כולל ניקוי של הגינה?

ניקוי גינה כולל בראוב המקרים ניכוש עשבים שוטים ולרבות הדברה נגד עשבים, ניקוי עלים וגריפה שלהם ממדשאות ובין העצים, פינוי פסולת וגדמי עצים ישנים ושטיפה של מדרכות ושבילי גישה בגינה

כמה עולה ניקוי גינה?

עלות ניקיון הגינה תלויה בגורמים שונים, לרבות משך תהליך הניקיון, גודל הגינה ומורכבות הניקיון הנדרש. זמינה רשימת מחירים המספקת כמה דוגמאות למחירי ניקיון גינות. עם זאת, חשוב לציין כי המחירים המפורטים הינם לצרכי התייחסות בלבד, והגננות ואנשי השירות העובדים עם פורטל 'גננות+' אינם מחויבים לעקוב אחריהם.

צרצור לגינון
4.65
star star star star star
52
חוות דעת
צרצור לגינון מוניר צרצור
פדרו גינון
4.68
star star star star star
98
חוות דעת
פדרו גינון פדרו פלבניק
יחזור לזמינות מחר ב07:00
תזכירו לי ב- SMS
צמח בר | תכנון והקמת גינות עמוס כץ חיים
יחזור לזמינות מחר ב08:00
תזכירו לי ב- SMS

שאלות ותשובות בנושא גינון

מתי מומלץ לכסח את הדשא?

הבנתי שיש משמעות לשעה ביום בה מכסחים את הדשא, מתי כדאי לעשות זאת?  

נפתלי 14.05.2018

לתשובה המלאה

האם כל גנן מוסמך לגזום עצים?

אני מעוניין לטפל בגינה הביתית שלי, וחלק ניכר מהעבודה היא עבודת גיזום. איך אני יכול להיות בטוח שהגנן אותו אני מזמין מתמחה בגיזום?

אמוץ 14.05.2018

לתשובה המלאה

אלו צמחים חסכוניים במים?

אני נמצא בשלבים הראשונים של הקמת גינה ביתית. אשמח לדעת אלו צמחים עדיף לשתול כך שיהיו חסכוניים במים?

שבתאי 23.04.2018

לתשובה המלאה

איך מנקים כתמים עגולים על הדשא?

יש לי דשא בגינה שאני משקה אותו כל יום. לאחרונה, התחילו להיווצר בו כתמים עגולים קטנים שאני לא מצליח להוריד. מה אפשר לעשות?   

האם מותר לכרות עץ?

לפני מספר ימים עברתי דירה ומול המרפסת שלי יש עץ גבוה שמסתיר לי את הנוף ומונע כניסת אור הביתה. האם אני יכולה להזמין גנן שיכרות אותו?

מלי 23.04.2018

לתשובה המלאה

תחזוקה שוטפת לגינה: כל מה שצריך לדעת

צריכים תחזוקה שוטפת לגינה? אין בעיה, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. מה כוללת תחזוקה שוטפת לגינה, איך מתנהלים מול הגנן וכמה תעלה תחזוקה שוטפת לגינה? התשובות לפניכם.

התקנת דשא סינטטי: כל מה שצריך לדעת

צריכים להתקין דשא סינטטי? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם שלב אחר שלב. איך בוחרים דשא סינטטי, איך מתנהלים מול הגנן וכמה יעלה לכם להתקין דשא סינטטי? כל התשובות בפנים.

הקמת גינה בבית פרטי או דירת גן: שלב אחר שלב

רוצים להקים גינה בבית פרטי או דירת גן? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים גנן, איך מתנהלים מולו ומה המחיר של הקמת גינה בבית פרטי או דירת גן? כל התשובות לפניכם.

שתילת דשא מוכן: כל מה שחשוב לדעת

צריכים שתילת דשא מוכן? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. איך בוחרים דשא מוכן, איך מתנהלים מול הגנן וכמה עולה שתילת דשא מוכן? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא גינון

גינה על הגג: כך תהפכו את גג הבניין לירוק ופורח

אם אתם מרגישים שהגג שלכם משעמם וחסר צבע, תוכלו להוסיף לו צבעוניות וחיות בעזרת גינה על הגג. הגינה מייצרת פתרון יוקרתי והופכת את הגג למקום שכייף להיות בו ולטפח אותו. המיקום של הגינה משונה אך, עם תכנון נכון ובחירות נכונות תוכלו לטפח בגג את גינת החלומות שלכם.

גזור – הדבק: כך תעתיקו עץ ממקום למקום מבלי להרוג אותו

מתכננים להעביר עץ בוגר ממקום למקום? בשונה מהובלה של מכונת כביסה, הרי שהעתקת עץ היא משימה מורכבת יותר, בייחוד בתנאי האקלים הקשים של ישראל בקיץ. מה חשוב לדעת? לפניכם הכללים שישמרו על העץ שלכם ויאפשרו לו להיקלט בביתו החדש (כלומר, בחצר החדשה)

הקמת גינה חדשה: כל מה שצריך לדעת

חולמים על גינת תבלינים עם דשא ומסלעה? במדריך הבא נסביר מהם סוגי הגינות הנפוצים, איך בוחרים דשא לגינה חדשה, האם כדאי להתקין מערכת השקיה, איך מתנהלים מול גנן מקצועי ומה כוללת תחזוקה שוטפת לגינה?

מערכת השקיה: המדריך המלא

הגינה שבחצר היא אחד ממקומות האירוח והישיבה האהובים ביותר. וכדי שהיא תהיה אהובה, צריך לטפח ולדאוג לה, בעיקר בעונות החמות. את העזרה והפיקוח על השקיית הגינה והשמירה עליה תוכלו לקבל ממערכת ההשקיה.

מחירון גינון

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל