הדבקת קרמיקה על קיר

ברוב המקרים, תצטרכו לבצע את העבודה כחלק משיפוץ כולל של הבית או חדר האמבטיה. לעיתים, כתוצאה מהתיישנות הקרמיקה, קורה שמספר אריחים מתנתקים ממקומם. במקרים כאלה מדובר בעבודה פחות מורכבת ובעל המקצוע ידביק את האריחים שהתנתקו.

מחיר הדבקת קרמיקה על קיר המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לחיפוי קרמיקה במסגרת שיפוץ וכולל את פירוק האריחים הישנים

מחיר ממוצע ₪650

למטר רבוע

טווח תחתון ₪600

למטר רבוע

טווח עליון ₪700

למטר רבוע

ג`ובראן שיפוצים
4.00
star star star star star
3
חוות דעת
ג`ובראן שיפוצים זעי ג'ובראן
רמי פרויקטים
5.00
star star star star star
14
חוות דעת
רמי פרויקטים עמר/רמי צברה
אביב בניין ושיפוצים ויקטור אביקזר

טיפים

1
בחדרים רטובים מומלץ ליישם רובה משוריינת, שהיא אמנם יקרה יותר מהרובה הסטנדרטית, אך היא עמידה לאורך זמן.
2
רכישת אריחים בצורות לא סטנדרטיות צריכה להביא בחשבון מחיר יקר יותר, עבודה ארוכה יותר, וכמות גדולה יותר של אריחים על אותו שטח.
3
את איכות האריח אפשר לאמוד תוך הסתכלות על חלקו האחורי. חלק אחורי אטום ללא גידים פתוחים יעיד על אריח איכותי, בעוד שחלק אחורי עם חורים וסימני אדמה יעיד כי האריח יתפורר עם הזמן.

שיפוץ כולל של הבית: כל השלבים והמידע 

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ כללי של הבית? כל מה שחשוב לדעת.

שיפוץ חלקי בבית: כל השלבים והמידע בדרך לשיפוץ

צריכים עזרה עם שיפוץ בבית? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים שיפוצניק, מה חשוב לבדוק מולו וכמה עולה שיפוץ חלקי בבית? כל מה שחשוב לדעת.

הדבקת ריצוף: כל מה שחשוב לדעת

זקוקים להדבקת ריצוף? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד בכל תהליכי ההתקנה. איך מתנהלים מול השיפוצניק לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה הדבקת ריצוף? כל התשובות בפנים.

צביעת דירה: כל מה שצריך לדעת

צריכים לצבוע את הדירה ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? אל תדאגו, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. איך מתנהלים מול הצבעי לפני העבודה ובמהלכה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא שיפוצים

בצל המלחמה: מחירי השיפוצים נוסקים לתקרה

מלחמת "חרבות ברזל" הותירה אחריה לא רק הרס פיזי, אלא גם זעזוע כלכלי עמוק שהשפעותיו ניכרות היטב בענף השיפוצים. במדריך זה נבחן את הגורמים לעליות המחירים בענף השיפוצים, נציג את האתגרים העומדים בפני בעלי בתים בתקופה זו, ונציע מגוון פתרונות וכלים להתמודדות מושכלת עם המצב החדש.

הנגשת חדר רחצה לנכים: כל מה שאתם צריכים לדעת

אם אתם צריכים לבצע פרויקט של הנגשת חדר רחצה לנכים ובעלי מוגבלויות שונות, המדריך הזה מיועד עבורכם. במדריך זה נצלול לעולם ההנגשה, נבין את החשיבות שלו, נסקור את האלמנטים המרכזיים ונראה כיצד ניתן להפוך כל חדר רחצה למותאם ונוח עבור כולם.

מהן הטעויות הנפוצות בשיפוץ ואיך תוכלו להימנע מהן?

משפצים את הבית? החלום של בית משופץ ומותאם לצרכים שלכם מתקרב להגשמה. מצד שני, תהליך השיפוץ עלול להיות רצוף מכשולים וטעויות שיכולות לעלות ביוקר, בזמן יקר ובכסף רב. במדריך זה, נציג בפניכם טיפים חיוניים ופרקטיים שיעזרו לכם לתקשר ביעילות עם הקבלן שלכם, למנוע אי הבנות וטעויות, ולהבטיח שהשיפוץ שלכם יתנהל בצורה חלקה ככל האפשר.

דקים, חזקים ומעוצבים: כל מה שצריך לדעת על אריחים מדוקקים

התקנת אריחים מדוקקים תיצור מראה אחיד, חלק ונקי לקיר. ובשונה מהאריחים הרגילים, היא מייתרת את מריחת הרובה המוכרת והמלכלכת.

מחירון שיפוצים

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל