החלפת זכוכית שקופה

צריכים להחליף זגוגית? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר החלפת זכוכית שקופה המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להחלפת זכוכית שקופה בעובי 4 מ"מ

מחיר ממוצע ₪350

למטר רבוע

טווח תחתון ₪300

למטר רבוע

טווח עליון ₪400

למטר רבוע

כמה עולה החלפת זגוגית שקופה?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה החלפת זגוגית שקופה. שימו לב, המחיר מתייחס להחלפת זכוכית שקופה בעובי 4 מ"מ.

מה כוללת העבודה?

זכוכית שקופה היא הזכוכית הרגילה שמותקנת ברוב החלונות. העובי המינימלי של הזכוכית הוא 4 ס"מ, וגדל בהתאמה לפי גודל החלון, או לדרישות המינימום של המתכנן. זכוכית זו קלה מאד לשבירה וכשהיא נשברת, הרסיסים מתנפצים לכל עבר, מה שעלול לסכן את הקרובים אליה.

טיפ של מקצוענים: בחיפוי מטבח עדיף לבחור זכוכית בצבעים כהים או זכוכית מסוג אחר.

אביעזר אומנות הזכוכיות אביעזר בוסקילה
מאיר כהן מערכות בע``מ מנחם כהן

שבר בחלון: כל השלבים עד לפתרון

יש לכם שבר בחלון? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם

חיפוי זכוכית במטבח: כל מה שצריך לדעת

אם אתם רוצים לשדרג את המטבח ולהוסיף לו חיפוי זכוכית , אתם במקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מעצב זכוכית, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

התקנת דלת זכוכית: כל מה שחשוב לדעת

רוצים לשדרג את המשרד ולהתקין דלתות זכוכית? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

התקנת מעקה זכוכית: כל מה שחשוב לדעת

מתחשק לכם לשדרג את המדרגות בבית ולהתקין לצידן מעקה זכוכית? אנחנו פה בשבילכם. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא עבודות זכוכית

חיפוי שיש או חיפוי זכוכית לקירות המטבח? כך תבחרו נכון

בעוד שרבים משקיעים זמן ומחשבה בבחירת משטחי העבודה של המטבח, הרי שהבחירה בסוג החיפוי לקירות נעשית כלאחר יד. כשמגלים זאת מאוחר מדי, מתחרטים. כך תתאימו את החיפוי הנכון והמתאים לצרכים שלכם.

להיות עם, להרגיש בלי: כל מה שחשוב לדעת על התקנת מחיצת זכוכית

תוספת של מחיצת זכוכית בבית תעזור לכם לחלק מחדש את החללים השונים ותעניק הפרדה חלקית, בהשוואה לקיר. מעבר לכך שמדובר בטרנד חם, הרי שיש לו יתרונות רבים לא רק מבחינת העיצוב אלא גם מבחינה אקוסטית. מה כדאי לדעת לפני הרכישה וההתקנה? לפניכם המדריך.

שדרוג מהיר ותחזוקה קלה: כל מה שכדאי לדעת על חיפוי קירות המטבח בזכוכית

למעט הצורך להיזהר מסדקים, שברים ושריטות, הרי שמדובר באחד החיפויים האלגנטיים ביותר, שמעניקים תמורה טובה למחיר. קל מאוד לנקות משטחי זכוכית, והם משדרגים מטבח ישן ברגע. המגוון הגדול מאפשר התאמתם לסגנונות עיצוב רבים. הנה כל מה שכדאי לדעת בשלב שבו מחדשים או מזמינים מטבח

המהפכה השקופה: דלתות הזכוכית נכנסות לחלל הביתי

מבודדות רעשים, מונעות מעבר חום וקור ומלאות בסטייל. לא פלא שדלתות הזכוכית הולכות וצוברות יותר ויותר פופולריות גם בעיצוב הבית. הנה כל מה שכדאי לדעת על הטרנד שכאן כדי להישאר

מחירון זגגים

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה החלפת זכוכית שקופה?
החלפת זכוכית שקופה עולה כ-₪350 למטר רבוע כאשר המחיר מתייחס לזכוכית בעובי של 4 מ"מ. במידה ויש צורך בהחלפה של זכוכית שהעובי שלה גדול יותר, העבודה תתייקר בהתאם. בנוסף, המחיר מתייחס לזכוכית אחת. 
האם מומלץ להתקין זכוכית שקופה? 
הזכוכית השקופה, היא בעצם הזכוכית הרגילה שכולנו מכירים. היא קיימת ברוב החלונות והיא בעובי 4 מ"מ. העובי של החלון משתנה על פי גודל החלון או לפי הדרישות של המשתמש או המתכנן. מדובר על זכוכית שקלה לשבירה והיא מתנפצת לרסיסים. לכן, הזכוכית לא מומלצת בחדרי ילדים או מקומות שהזכוכית עלולה להוות סכנה.