החלפת זכוכית חלבית

צריכים להחליף זגוגית חלבית? כמה זה עולה ומה עלול להשפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר החלפת זכוכית חלבית המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להחלפת זכוכית מחוספסת מצידה החיצוני, בעובי 4 מ"מ.

מחיר ממוצע ₪400

למטר רבוע

טווח תחתון ₪350

למטר רבוע

טווח עליון ₪450

למטר רבוע

כמה עולה החלפת זגוגית חלבית?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה החלפת זגוגית חלבית. שימו לב, המחיר מתייחס להחלפת זכוכית מחוספסת מצידה החיצוני, בעובי 4 מ"מ.

מה כוללת העבודה?

השימוש העיקרי של הזכוכית החלבית הוא בחדרים הדורשים הסתרה ופרטיות, כמו חדר השירותים והמקלחת. במידה והזכוכית נשברה, תצטרכו להזמין זגג שייקח מידות מדויקות לפני שהוא מתחיל בעבודה.

טיפ של מקצוענים: מומלץ לשמור את שרידי הזכוכית הישנה, הראו אותם לזגג על מנת שייצר זכוכית תואמת.

אביעזר אומנות הזכוכיות אביעזר בוסקילה
מאיר כהן מערכות בע``מ מנחם כהן

שבר בחלון: כל השלבים עד לפתרון

יש לכם שבר בחלון? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם

חיפוי זכוכית במטבח: כל מה שצריך לדעת

אם אתם רוצים לשדרג את המטבח ולהוסיף לו חיפוי זכוכית , אתם במקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מעצב זכוכית, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

התקנת דלת זכוכית: כל מה שחשוב לדעת

רוצים לשדרג את המשרד ולהתקין דלתות זכוכית? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

התקנת מעקה זכוכית: כל מה שחשוב לדעת

מתחשק לכם לשדרג את המדרגות בבית ולהתקין לצידן מעקה זכוכית? אנחנו פה בשבילכם. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא עבודות זכוכית

חיפוי שיש או חיפוי זכוכית לקירות המטבח? כך תבחרו נכון

בעוד שרבים משקיעים זמן ומחשבה בבחירת משטחי העבודה של המטבח, הרי שהבחירה בסוג החיפוי לקירות נעשית כלאחר יד. כשמגלים זאת מאוחר מדי, מתחרטים. כך תתאימו את החיפוי הנכון והמתאים לצרכים שלכם.

להיות עם, להרגיש בלי: כל מה שחשוב לדעת על התקנת מחיצת זכוכית

תוספת של מחיצת זכוכית בבית תעזור לכם לחלק מחדש את החללים השונים ותעניק הפרדה חלקית, בהשוואה לקיר. מעבר לכך שמדובר בטרנד חם, הרי שיש לו יתרונות רבים לא רק מבחינת העיצוב אלא גם מבחינה אקוסטית. מה כדאי לדעת לפני הרכישה וההתקנה? לפניכם המדריך.

שדרוג מהיר ותחזוקה קלה: כל מה שכדאי לדעת על חיפוי קירות המטבח בזכוכית

למעט הצורך להיזהר מסדקים, שברים ושריטות, הרי שמדובר באחד החיפויים האלגנטיים ביותר, שמעניקים תמורה טובה למחיר. קל מאוד לנקות משטחי זכוכית, והם משדרגים מטבח ישן ברגע. המגוון הגדול מאפשר התאמתם לסגנונות עיצוב רבים. הנה כל מה שכדאי לדעת בשלב שבו מחדשים או מזמינים מטבח

המהפכה השקופה: דלתות הזכוכית נכנסות לחלל הביתי

מבודדות רעשים, מונעות מעבר חום וקור ומלאות בסטייל. לא פלא שדלתות הזכוכית הולכות וצוברות יותר ויותר פופולריות גם בעיצוב הבית. הנה כל מה שכדאי לדעת על הטרנד שכאן כדי להישאר

מחירון זגגים

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה החלפת זכוכית חלבית?
החלפה של זכוכית חלבית, עולה כ-₪400 בממוצע למטר רבוע. המחיר מתייחס לזכוכית שהיא מחוספסת בצידה החיצוני ובעובי של 4 מ"מ. במידה ויהיה צורך בהחלפת זכוכית עבה יותר או מסוג אחר, המחיר יתייקר בהתאם.
איך מחליפים זכוכית חלבית?
הזכוכית החלבית, משמשת אותנו בעיקר בחדרים בהם נרצה לקבל פרטיות ולהסתיר את הנראות לתוך החלל כדוגמת חדרי המקלחת והשירותים או חדרי שירות. במקרים בהם הזכוכית נסדקה או נשברה, יהיה צורך בהזמנה של זגג שיגיע למדוד את החלון כדי לספק לו זכוכית מתאימה. אם תרצו לקבל זכוכית תואמת לזו שהייתה לכם, שמרו חתיכה מהזכוכית הישנה והראו אותה לזגג.