איזה תיקונים בבית מתאימים להנדימן?

זוכרים את כל התיקונים הקטנים והמעצבנים שדחיתם כל השנה? הגיע הזמן לתקן אותם, אחרת הם יעשו לכם פדיחות בארוחות החג.

עוד במדריך
תיקונים במטבח תיקונים בשירותים ובמקלחת תיקונים בסלון תיקונים בקיר הזמנתם הנדימן: מה חשוב לדעת?

הגיע הזמן לעשות סדר בבית ולחדש את ביתכם לחג, כל מה ששכחתם או דחיתם במהלך כל השנה, דורש עכשיו טיפול מהיר ומקצועי לפני שהאורחים מגיעים. 

אתם לא באמת יכולים להיכנס עכשיו לתקופת שיפוצים נרחבת בבית, ייתכן ואתם אפילו לא צריכים. כדאי שתתמקדו תחילה באזורי האירוח בבית הכוללים את המטבח הסלון וחדרי השירותים והמקלחת.

תיקונים במטבח

ראשון בסדר יכול להיות המטבח, אחד האזורים הכי תיירותיים בבית בזמן החגים ובכלל, בו הבלאי הגדול נוצר מן השימוש התכוף בו. תיקונים של ידיות, תיקון מגירות תקועות, סיפון כיור סתום ועוד.

תיקונים בשירותים ובמקלחת

אחריו ברשימה הוא חדר השירותים והמקלחת. תיקונים כללים בחדר השירותים והמקלחת יכולים להיות החלפת ברזים וניאגרות, פתיחת סיפון או תליית מדפים וגופי חימום.

תיקונים בסלון

הסלון שלכם אמור להיות מתאים לאירוח, יעיל ומזמין. אם רציתם כבר המון זמן להחליף מנורות לגופי תאורה גדולים ומאירים יותר, אם רציתם לתלות מדפים ותמונות או לתלות את הטלוויזיה על מתקן בקיר, כנראה שעכשיו זה הזמן.  

תיקונים בקיר

כשמדברים על תיקונים בקיר, בדרך כלל מדברים על תיקוני שפכטל. כדי לבצע עבודות תיקוני שפכטל קטנים, תוכלו להזמין הנדימן מקצועי שיתקן את הסדקים והקילופים הקטנים בקיר, ויחזיר לו את המראה הישר והנקי. הנדימן מקצועי יוכל ללטש את הקיר הסדוק, למרוח אותו בחומר מילוי ייעודי, לשייף שוב, ולצבוע את הקיר, כך שהוא ייראה בדיוק כמו אחרי שיפוץ. 

הזמנתם הנדימן: מה חשוב לדעת?

הנדימן כדאי להזמין שירות כמה ימים לפני החג תהיה משימה בלתי אפשרית, כדאי שתחשבו על כך מספר שבועות לפני. רכזו מספר משימות עבור ההנדימן כמה שבועות לפני החג כדי שיוכל לבצע אותן יחד ביום עבודה אחד מרוכז.

עשו מחקר קטן לפני שאתם מזמינים הנדימן, מהי התקלה ומהן הדרישות לתקן אותה, כך תוכלו לדעת מה לשאול בנוגע להתמחויות שלו ולמוצרים או חומרים שהוא נדרש לקנות כדי לבצע את העבודה ובאיזה מחיר.

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

תליית תמונה: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית תמונה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית תמונה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית מדף: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית מדף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית מדף? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית וילון: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תליית וילון? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית וילון? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow