מתי מומלץ לעשות בדק בית לדירה יד 2?

אשתי ואני מעוניינים לרכוש דירה יד 2. הדירה במצב טוב מבפנים, אך אין לנו באמת מושג האם יש ליקויים במערכות השונות של הבית, נזילות סמויות ועוד. שאלתי היא, באיזה שלב מומלץ לעשות בדק בית לדירה כזו, לפני הרכישה או אחרי?

איתי 12.03.2022

תשובה

ההמלצה שלנו עבורך היא לבצע את הבדיקה לפני הרכישה, על מנת לדעת מראש האם כדאי לך לרכוש את הדירה. במידה והליקויים הם החמורים, סביר להניח שלא תרצה לרכוש את הדירה. עם זאת, במידה והליקויים הם אינם חמורים, תוכל לעשות משא ומתן עם המוכר ולדרוש ממנו לתקן אותם לפני שאתה מקבל את המפתח.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 12.03.2022

מהנדסי בדק בית
בתל אביב שנה עיר

רועי מרציאנו - בדק בית רועי מרציינו
הורביץ מהנדסים
5.00
star star star star star
9
חוות דעת
הורביץ מהנדסים נחשון הורביץ
שניאור הורביץ
5.00
star star star star star
4
חוות דעת
שניאור הורביץ שניאור הורביץ
בדק בית בדירה: כל מה שחשוב לדעת

אם אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה מקבלן או לרכוש דירה יד 2, אתם במקום הנכון. מתי כדאי לעשות בדק בית, איך הבדיקה הזו יכולה לעזור לכם וכמה היא עולה? כל התשובות לפניכם.

בדק בית לבית פרטי: כל מה שחשוב לדעת

עוברים לבית פרטי וזקוקים לבדק בית? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נסביר מתי חשוב לבצע בדק בית, איך מתנהלים מול המהנדס וכמה זה יעלה לכם.

סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

לכל התקלות ועבודות

arrow
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon