מתי צריך לעשות בדק בית?

אשתי ואני שוקלים לרכוש דירה יד שנייה ושמעתי מלא מעט אנשים שמומלץ לעשות בדק בית לפני כן. שאלתי היא, מתי צריך לעשות בדק בית?

אלי 12.03.2022

תשובה

בדק בית היא בדיקה שמומלץ לעשות אותה בכל מקרה בו רוכשים דירה חדשה. זה לא משנה אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או דירה יד 2, מדובר בבדיקה שלא כדאי לוותר עליה. עם זאת חשוב לציין, בדק בית לדירה יד 2 היא בדיקה משמעותית מאד מכיוון שהסיכוי לתקלות בנכס הוא גדול יותר.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 12.03.2022

מהנדסי בדק בית
בתל אביב שנה עיר

אגדים משרד תכנון וביצוע הילאל מולא
יחזור לזמינות מחר ב09:00
תזכירו לי ב- SMS
ש.ל הנדסה
star star star star star
בתהליך דירוג
ש.ל הנדסה שלומי לוי
יחזור לזמינות מחר ב08:00
תזכירו לי ב- SMS
הורביץ מהנדסים
5.00
star star star star star
7
חוות דעת
הורביץ מהנדסים נחשון הורביץ
יחזור לזמינות מחר ב07:00
תזכירו לי ב- SMS
בדק בית בדירה: כל מה שחשוב לדעת

אם אתם עומדים להיכנס לדירה חדשה מקבלן או לרכוש דירה יד 2, אתם במקום הנכון. מתי כדאי לעשות בדק בית, איך הבדיקה הזו יכולה לעזור לכם וכמה היא עולה? כל התשובות לפניכם.

בדק בית לבית פרטי: כל מה שחשוב לדעת

עוברים לבית פרטי וזקוקים לבדק בית? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נסביר מתי חשוב לבצע בדק בית, איך מתנהלים מול המהנדס וכמה זה יעלה לכם.

סתימה בכיור: כל השלבים בדרך לפיתרון

סתימה בכיור היא תקלה מטרידה מאד, בטח אם מדובר בכיור של המטבח. מה עושים לפני שמזמינים אינסטלטור, איך מתנהלים מולו וכמה עולה התיקון? המקצוענים מלווים אתכם שלב אחר שלב.

סתימה באמבטיה: כל השלבים בדרך לפתרון

סתימה באמבטיה היא תקלה לא נעימה בכלל, במיוחד אם יש לכם רק אמבטיה אחת בבית. אנחנו נסייע לכם לפתוח את הסתימה ואם לא תצליחו, נלווה אתכם ונעזור לכם להתנהל מול האינסטלטור שתזמינו.

לכל התקלות ועבודות

arrow
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon