ניקיון והדברה אחרי עבודת שיפוצים

מקקים ונמלים שמופיעים בבית עם סיום עבודת השיפוץ, הם תופעה לא מפתיעה. הדרך להתמודד איתם היא בעזרת הזמנה של חברת ניקיון ושל מדביר בדירה או בסביבת המבנה. כל מה שחשוב לדעת.

עוד במדריך
למה יש צורך בהדברה אחרי שיפוצים? איך תתנהלו נכון אחרי השיפוצים?

במסגרת עבודות שיפוצים בבית, נוצר לכלוך רב וקשה שעבורם מומלץ להזמין חברת ניקיון. לרוב, חברת הניקיון תגיע כדי לנקות את הדירה וגם כדי לבצע הברקה קריסטלית לרצפות. 

כיום, ניתן לראות גם חברות ניקיון מסוימות שיציעו במקביל לשירותי הניקיון של אחרי שיפוצים גם את שירותי ההדברה ויחסכו לכם הזמנה של בעל מקצוע נוסף. 

למה יש צורך בהדברה אחרי שיפוצים?

הופעת מזיקים ומקקים אחרי עבודות שיפוץ בדירה היא תופעה מוכרת וידועה. במהלך השיפוצים, פסולת הבניין (שמפונה לאחר מספר ימים או חודשים) משמשת מקום מחייה ומסתור עבור מזיקים שונים. לכן, הדרך הנכונה להתמודד עם התופעה היא לדאוג לניקיון והדברה עם סיום השיפוצים ופינוי פסולת הבניין. בנוסף, כניסת המזיקים מתאפשרת גם לאחר חשיפת קינים שונים או סדקים במסגרת עבודות השיפוץ. 

לדוגמה, בשיפוץ בו הוחלפו כלים סניטריים חשוב לבדוק בסיום את הרובות (נקודות המפגש בין הכיור או האמבט לבין המרצפות או בין קרמיקות לבין עצמן וכו`) ולדוודא שאין בתוכם מזיקים. חריץ זעיר של מספר מילימטרים על מילימטר אחד, שלרוב לא ניתן להבחין בו, יספיק למעבר של רוב סוגי החרקים. חריצים כאלה קשה לגלות לפני שמנקים, וחלקם ולכן עדיף לבצע את ההדברה אחרי שמנקים ומתקנים או אחרי הניקיון ולפני סבב הבדיקה והתיקונים.

איך תתנהלו נכון אחרי השיפוצים?

לרוב, עבור ניקיון יסודי של הדירה אחרי השיפוץ ועבור ההדברה, תצטרכו ככל הנראה להזמין שתי חברות. אך, יהיו מקרים בהם גם חברת הניקיון תציע לכם שירותי הדברה ותחסוך מכם את ההזמנה הכפולה. כך או כך, חשוב לתכנן מראש את לוח הזמנים ולהיות במעקב לאורך השיפוץ על מנת שבסיומו תוכלו להשתמש בחברת ניקיון והדברה ולא תחכו זמן רב. 

לפני כל הזמנה של חברה ניקיון והדברה, קחו הצעת מחיר, הסבירו את מצב הדירה ושקפו להם את העבודה שתרצו לבצע בבית. רק אחרי שקיבלתם מהם אישור לעבודות וכי אכן ניתן לבצע מולם את הכל, קבלו הצעת מחיר ובחנו אותה. 

ניקיון אחרי שיפוץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקיון אחרי שיפוץ? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה יעלה הניקיון? כל התשובות לפניכם.

ניקיון דירה לפני אכלוס: כל מה שחשוב לדעת

צריכים עזרה עם ניקיון הבית לפני האכלוס? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים חברת ניקון, איך תתנהלו מולם וכמה עולה ניקיון לפני אכלוס? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון אחרי שריפה: כל מה שצריך לדעת על שיקום הבית

צריכים עזרה עם ניקיון הבית אחרי שריפה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים חברת ניקון, איך תתנהלו מולם וכמה עולה ניקיון אחרי שריפה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

ניקיון חדר מדרגות: כל מה שצריך לדעת

צריכים ניקיון חדר מדרגות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. מה חשוב לדעת על ניקיון חדר מדרגות, איך מתנהלים מול חברת הניקיון וכמה העבודה תעלה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow