עוברים דירה: כך תשמרו על הפרטיות שלכם

איך אפשר לשמור על הפרטים היקרים שלכם ועל הפרטיות שלכם בזמן ההובלה? איך להכין את עצמכם ואיך בוחרים את שירות ההובלות המתאים ביותר עבורכם?

עוד במדריך
הכינו את עצמכם מראש להובלה ארזו פרטיים אישיים באריזות נפרדות הגדירו שמות משתמשים וססמאות למכשירים שלכם תאמו ציפיות מול המובילים לפני יום המעבר אחרי ההובלה פרקו את הציוד בנחת ואתרו נזקים בדקו שלחברת ההובלות יש משאית גדולה מספיק האם להזמין חברת הובלות קטנה או גדולה? הפיקוח של המקצוענים שומר עליכם בהובלה

הובלה דורשת מדע עם הציוד יקר ערך שלכם, ציוד שחשוב לכם יותר משהוא חשוב לכל אחד אחר בעולם.

איך אפשר לוודא שהציוד שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר, מה אפשר לעשות כדי לשמור על הציוד לפני ובמהלך ההובלה, איך אפשר לדעת שחברת ההובלה באמת מתאימה לצרכים שלכם, ואיך שירות המקצוענים יכול לעזור לכם לפתור בעיות?

הכינו את עצמכם מראש להובלה

סיווג. עברו על כל החדרים ובכל אחד מהם סמנו לעצמכם פריטים רגישים - מגירה עם מסמכים רפואיים, קופסה עם מכתבי אהבה, טאבלט עם תמונות פרטיות, מחשב עם פרטי הלקוחות שלכם.

ארזו פרטיים אישיים באריזות נפרדות

אירזו פריטים אישיים בצורה שתבהיר למי שמוביל אותם שהם פרטיים - אריזה לא-שקופה (למשל, נייר עיתון), סגורה היטב, מהודקת במסקינג-טייפ ובמקרה הצורך גם נעולה במנעול. כך הם לא ייחשפו למובילים ולעוברי אורח בעת הטעינה והפריקה.

הגדירו שמות משתמשים וססמאות למכשירים שלכם

הגדירו שם משתמש וסיסמה במחשבים, סלולריים, טאבלטים ושאר גאדג`טים שמכילים מידע פרטי. כך תמנעו חיטוט בתוכנם במהלך ההובלה.

יש הגורסים. אם יש פריטים פרטיים שכבר אין לכם צורך בהם, אל תיסחבו איתם לדירה החדשה, תוך סיכון שהם ייחשפו או יאבדו בדרך. השמידו אותם עוד לפני שהמובילים מגיעים: גירסו ניירת, פרמטו מחשבים ורסקו דיסקים.

תאמו ציפיות מול המובילים לפני יום המעבר

דברו עם המוביל על דרישות הפרטיות שלכם כבר בשלב סיכום ההובלה הטלפוני. הסבירו לו מה עשוי להפריע לכם ובקשו שיעביר את המסר הלאה למובילים שהוא מביא איתו. העלו את הנושא שוב עם הגעת המובילים לבית.

לוו את המובילים בעת אריזת הפריטים הפרטיים, הטענתם על המשאית ופריקתם בדירה החדשה. פריטים רגישים במיוחד כדאי לקחת ברכב הפרטי ולא להשאיר למשאית המובילים. כך תמנעו מהם להיחשף לזרים וללכת לאיבוד.

אחרי ההובלה פרקו את הציוד בנחת ואתרו נזקים

מה היה לנו. בהובלה רצוי לנהל רשימה של הפריטים, כדי לוודא שכולם הגיעו לבית החדש.

סמנו ברשימה הזאת במרקר את הפריטים הפרטיים, וסמנו בסימון בולט את הארגזים שבהם ארזתם אותם.

איתור מוקדם. מיד עם תחילת הפריקה, בידקו ברשימה וסמנו את כל הפריטים הפרטיים שהגיעו.

אל תשחררו את המובילים לפני שווידאתם שכל הפריטים הללו נמצאים בדירה החדשה.

בדקו שלחברת ההובלות יש משאית גדולה מספיק

אחת הדרכים לגלות חברת הובלות חאפרית, היא מובילים שמגיעים ומתחילים להעמיס, ומהר מאד מתברר לכם שהמשאית לא תספיק לחפצים שלכם ויידרשו כמה "נאגלות".

אם המעבר הוא לדירה באותו יישוב, ניחא. אבל אם מדובר בעיר אחרת וזמן הנסיעה ארוך, מצפה לכם יום שלא נגמר. איך  מתגוננים:

ישנן חברות הובלות קטנות שלא מסוגלות להתמודד עם כל הובלה, וזו עוד סיבה לקבל המלצה על חברת ההובלות שאתם שוכרים ממישהו שכבר השתמש בשירותיה למטרות דומות.

אבל לעיתים אירוע כזה נובע פשוט מהערכה לא נכונה של נפח המטלטלים שלכם, ואת זה אפשר למנוע אם במקום לעשות הכל בטלפון דואגים שנציג חברת ההובלות יגיע אליכם מראש ויערוך רישום מסודר.

האם להזמין חברת הובלות קטנה או גדולה?

על כל חברה הובלה גדולה יש תריסר מובילים "קטנים", מוצלחים יותר או פחות, שפונים בעיקר למגזר הפרטי ומבצעים הובלת דירות בתכולה נמוכה יחסית, הובלות קטנות, וגם פירוק והרכבה של רהיטים.

היתרון הגדול של חברת הובלות גדולה, או חברות ההובלה שעובדות עם המקצוענים, הוא הביטוח שיש לכם במקרה של נזק שנגרם לציוד שלכם בזמן ההובלה. 

עם זאת, חשוב לבדוק שלחברה הספציפית שאתם מזמינים יש ביטוח 'סחורות בהעברה', ושהביטוח בתוקף. כך תוכלו לדעת שבכל מקרה של פגיעה בתכולה שלכם את מבוטחים מכל הכיוונים וזה ודאי מאוד חשוב.

הפיקוח של המקצוענים שומר עליכם בהובלה

רשימת בעלי המקצוע הכי טובים בארץ מאפשרת לכם להזמין בעלי מקצוע בראש שקט ובקלות. מוקד שירות הלקוחות שלנו השירות מחייג אל עשרות אלפי לקוחותינו מידי חודש ואוסף חוות דעת ודירוגים על בעלי המקצוע.

ועדת השירות מתאספת אחת לחודש ובוחנת אם כל בעלי המקצוע עומדים בתנאי השירות עליהם הם חתומים. במקרים בהם נמצא כי בעל מקצוע אינו עומד בתנאי השירות שלנו, אנו מסירים אותו מהאתר לצמיתות.

מחירון הובלות

המחירים כוללים מע”מ

הובלת דירה: כל מה שחשוב לדעת

עוברים דירה וזקוקים למוביל? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, נסביר לכם מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים מוביל, איך מומלץ להתנהל מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

הובלת פסנתר: כל מה שחשוב לדעת

אם יש לכם פסנתר בבית ואתם צריכים לעבור דירה, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לדירה החדשה שלכם ונעזור לכם להתנהל נכון מול חברת ההובלה.

הובלת משרד: כל מה שחשוב לדעת

עוברים למשרד חדש ונוצץ? הסירו דאגה מלבכם. אנחנו נלווה אתכם צעד צעד, נפרט מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת הובלה, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם ההובלה.

אחסון תכולת דירה: כל מה שצריך לדעת

עושים רילוקיישן וצריכים אחסון תכולה לדירה? אתם נמצאים במקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם ונסביר מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם חברת אחסון, איך מומלץ להתנהל מולה וכמה העבודה תעלה לכם. התשובות לפניכם

לכל התקלות ועבודות

arrow