איך מונעים כניסת יתושים לבית ולחצר?

לאחרונה אני סובל מבעיית יתושים, מה אפשר לעשות כדי למנוע את הכניסה שלהם לבית ולחצר שלי ואיך נמנעים מעקיצות?

משה 08.06.2022

תשובה

כדי למנוע כניסת יתושים לבית ולחצר, חשוב לנקוט בכמה צעדים שגם מרחיקים אותם מהאזור וגם קוטלים אותם. 

טפל במקורות המים - נקבת היתוש מתרבה במהירות במים, שם היא מטילה את ביציה. רוקן ממים כל מיכל שנמצא בחצר ובסביבתו והיפטר מפסולת שעלולה לספוג לחות.

במקרה שיש לך בריכת נוי, מלא אותה במים ובזני דגים אוכלי יתושים כמו גמבוזיה ורוזי בארב. במקרה שאין דגים, השאר את הבריכה ריקה ממים ויבשה. 

התקן רשתות - התקנת רשתות צפופות בדלת היציאה למרפסת ובחלונות מהווה פתרון פשוט ויעיל לכניסת יתושים לבית. רק הקפד לסגור את הרשתות, בעיקר בשעות הערב ובלילה בהן היתושים פעילים.

שימוש במאווררי תקרה/מזגן - מאווררי תקרה או מזגן אמנם לא ימנעו מהיתושים להיכנס לבית, אבל הם ישבשו להם את יכולת התעופה, בעיקר בחדר השינה, וגם עוזרים להסוות את ריח הגוף של בני האדם, מקור המשיכה של היתושים. 

קוטלי/שואבי יתושים - תכשירים נגד יתושים עושים אחת משתי פעולות: קוטלים או מרחיקים באמצעות ריח, ואפשר לרכוש אותם בכל חנות לתחזוקת הבית או בטמבוריה. הבעיה? מדובר בטיפול מקומי בלבד באזורים קטנים. 

בתוך הבית, מומלץ להשתמש בדוחה יתושים בעל טיימר מובנה לשמונה שעות. בחדרי ילדים עדיף להשתמש בדוחה יתושים אלקטרוני שלא מכיל חומרים כימיים.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 08.06.2022

שאלות נוספות בנושא הדברה

איך מדבירים יתושים?

לאחרונה אנחנו סובלים ממכת יתושים קשה מאד, למרות שיש לנו רשתות בבית. איך אפשר להיפטר מהם?

אפרת 01.06.2019

לתשובה המלאה

arrow
האם יש אחריות על הדברת יתושים בחצר?

לפני מספר ימים ביצעתי הדברה נגד יתושים בחצר, אך היום שמתי לב שהם חזרו. האם יש אחריות על הדברת יתושים?

יואל 12.09.2018

לתשובה המלאה

arrow
האם שימוש במאוורר תקרה מונע עקיצות יתושים?

בן זוגי ואני סובלים מעקיצות יתושים במהלך הלילה, האם התקנת מאוור תקרה בחדר תפתור את הבעיה?

מיכל 03.05.2022

לתשובה המלאה

arrow

מדבירים
בתל אביב שנה עיר

מדבירון
4.81
star star star star star
434
חוות דעת
מדבירון ירון שלום
רחמים הדברות
4.94
star star star star star
36
חוות דעת
רחמים הדברות רחמים זכריה
מיכאל מאיר הדברות
5.00
star star star star star
3
חוות דעת
מיכאל מאיר הדברות מיכאל מעטוף
הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג`וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג`וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג`וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

הדברת פשפש המיטה: כל מה שצריך לדעת

סובלים מעקיצות פשפש המיטה? אין ספק שמדובר בתופעה מציקה ומטרידה ולכן אנחנו רוצים ללוות אתכם בכל שלב עד לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מדביר וכמה תעלה לכם ההדברה? כל התשובות.

הדברת פרעושים: כל מה שחשוב לדעת

יש לכם פרעושים בבית? אנחנו בטוחים שמדובר במטרד לא נעים ולכן חשוב לנו ללוות אתכם כל הדרך לפתרון. מה חשוב לבדוק עם המדביר לפני שמזמינים, איך מכינים את הבית להדברה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא הדברה

המדריך המלא להדברת נמלים בבית

אמנם הארץ כבר לא מחולקת לשניים עשר שבטים, אך ישנם שניים עשר סוגים שונים של נמלים, וכל אחד מהם עשוי למקם את שבטו אצלכם במטבח. במדריך הבא תלמדו כיצד תוכלו להיפתר מהנמלים, ולשלוח את האורחים הלא רצויים חזרה לגלות.

חומרי הדברה: 10 דרכים להיזהר מהם

הסביבה בה אנו חיים מלאה בחומרי הדברה, חלקם מציקים, אחרים מזיקים ואחדים מסוכנים מאד. עשרת הטיפים שלנו יעזרו לכם להשתמש בהם בתבונה ולהיזהר מהם ביומיום.

יתוש הנמר: סכנות, הדברה ומניעה

יתוש הנמר, יתוש הטיגריס האסייתי או אדס מפוספס הם כולם אותו יתוש שהגיע לישראל רק לפני עשור ועשוי להעביר את קדחת הנילוס המערבי ומחלות נוספות. מה עושים בנידון?

הדברה: איך לעבור את זה בשלום?

גיליתם מזיקים בבית או בחצר ואתם להוטים להיפטר מהם. אבל לפני שתצרו קשר עם חברת הדברה כדאי לבדוק שאתם עושים את זה נכון ובטוח. הטיפים שלנו יעזרו לכם

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon