תוך כמה זמן הדברת ג`וקים משפיעה?

לפני שבועיים היה אצלי מדביר שעשה ריסוס נגד ג'וקים והיום, שבוע אחרי ההדברה, אני עדיין רואה ג'וקים חיים. יש לציין שאני גרה בבית פרטי והוא ריסס גם את בורות הביוב. תוך כמה זמן ההדברה אמורה להשפיע?

רחלי 01.08.2022

תשובה

אנחנו מניחים שבשאלתך את מתכוונת להדברת התיקן האמריקאי, שהוא התיקן הנפוץ ביותר בבתים. ההדברה אמורה להשפיע בטווח של עד שלושה ימים לכל היותר ממועד ההדברה. ברוב המקרים ניתן לראות את ההשפעה כבר אחרי מספר שעות, אולי אפילו למחרת ההדברה. גם במקרים בהם מדובר בבעיית ג'וקים בבית פרטי או ג'וקים שעולים מבורות הביוב, ההשפעה לא אמורה לקחת שבועיים.

אנחנו ממליצים לך להזמין שוב את המדביר שביצע את ההדברה ולדרוש ממנו לחזור שוב על העבודה שלו, ללא עלות כמובן. בכל מקרה, בתום העבודה המדביר צריך לתת לך אחריות. על הדברת ג'וקים בדירה מקובל לתת שנת אחריות אחת, על הדברת ג'וקים בבורות ביוב מקובל לתת 3 חודשי אחריות. בסופו של דבר המטרה היא שאת תוכלי להינות מקיץ אחד לפחות ללא ג'וקים במסגרת השירות שעליו כבר שילמת.

למידע וטיפים נוספים בנושא אנחנו ממליצים לך להיכנס לקישור הבא:

הדברת ג'וקים - כל מה שחשוב לדעת

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 01.08.2022

שאלות נוספות בנושא הדברה

האם יש אחריות על הדברת תיקנים ונמלים בחצר?

אנו גרים בבית פרטי עם חצר ומתכוונים לבצע הדברת תיקנים ונמלים. האם יש אחריות על הדברה של בית עם חצר?

גונן 12.09.2018

לתשובה המלאה

arrow
האם יש אחריות על הדברת תיקנים ונמלים?

אנו גרים בבניין משותף ומתכוונים לבצע הדברת תיקנים ונמלים בדירה. האם יש אחריות על הדברה כזו?

אייל 12.09.2018

לתשובה המלאה

arrow

מדבירים
בתל אביב שנה עיר

רחמים הדברות
4.95
star star star star star
38
חוות דעת
רחמים הדברות רחמים זכריה
שי לרנר
5.00
star star star star star
10
חוות דעת
שי לרנר שי לרנר
נץ הדברות
4.94
star star star star star
17
חוות דעת
נץ הדברות ארז מצרי
הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג`וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג`וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג`וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

הדברת פשפש המיטה: כל מה שצריך לדעת

סובלים מעקיצות פשפש המיטה? אין ספק שמדובר בתופעה מציקה ומטרידה ולכן אנחנו רוצים ללוות אתכם בכל שלב עד לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מדביר וכמה תעלה לכם ההדברה? כל התשובות.

הדברת פרעושים: כל מה שחשוב לדעת

יש לכם פרעושים בבית? אנחנו בטוחים שמדובר במטרד לא נעים ולכן חשוב לנו ללוות אתכם כל הדרך לפתרון. מה חשוב לבדוק עם המדביר לפני שמזמינים, איך מכינים את הבית להדברה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא הדברה

המדריך להדברה אלקטרונית

המגמה הירוקה בעולם ההדברה מביאה עמה חיפוש אחר תחליפים להדברה הכימית המסורתית. תחום ההדברה האלקטרונית תופס תאוצה, ורבים רואים בו כפתרון לסוגיה. במדריך הבא נבחן האם ניתן להכתיר את ההדברה האלקטרונית למובילה החדשה במאבק במזיקים.

איך נמנעים מכניסת מזיקים לבית ולחצר? קבלו טיפים מנצחים

להזמין הדברה פעם בשנה? הגיע הזמן להקדים רפואה למכה ולמנוע מהמזיקים להיכנס לנו לבית ולחצר - קבלו ארבעה טיפים חשובים שירחיקו חולדות, טרמיטים, יתושים, נמלים ועוד

רישיון מדביר - חובה או המלצה?

זקוקים להדברה? לפני הכל, ודאו שיש למדביר רישיון - זה לא משחק ילדים אלא הבריאות שלכם ושל בני המשפחה. במדריך הבא נסביר למה חשוב שהמדביר יהיה מורשה, אלו סוגי רישיון קיימים ואיך מוודאים שהמדביר מורשה?

הרחקת נמלים מהבית: 3 טיפים שימושיים

יש לכם נמלים בבית? קבלו 3 טיפים יעילים שיעזרו לכם להיפטר מהנמלים או לפחות להרחיק אותם מפתח הבית שלכם.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon