באילו שעות בעלי מקצוע גובים תעריף גבוה על הביקור?

לפני יומיים הזמנתי אינסטלטור לפתיחת סתימה באסלה בשבע בערב. בתום העבודה, הוא דרש תשלום גבוה יותר בטענה שמדובר בעבודה בשעה לא שיגרתית. באילו שעות בעלי מקצוע גובים תעריף גבוה על הביקור?

גילה 21.11.2020
eyal

תשובה

באופן כללי בעלי מקצוע רשאים לגבות תעריף גבוה יותר על ביקור בשעות הלילה ובסופי השבוע. העניין הוא שטווח הפרשנות לשעות לא שגרתיות הוא רחב, הן בקרב בעלי המקצוע והן בקרב הלקוחות.

מכיוון שמדובר בתחום האפור, באופן כללי ההמלצה שלנו היא להתייחס לשעות עבודה חריגות מהשעה שמונה בערב וכן בסופי שבוע. כמובן שאנו מצפים מבעלי המקצוע לומר מראש ללקוחות שהם מתכוונים לגבות תעריף גבוה יותר.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 21.11.2020

מדריכים בנושא בעלי מקצוע

מקצוענים גם בסגר: איך מזמינים בעל מקצוע בסגר?

אז עכשיו זה סופי, ישראל הולכת לסגר. אבל אנחנו כאן, ממשיכים ללוות אתכם כל הזמן. צריכים להזמין בעל מקצוע בתקופת הסגר? המקצוענים עוזרים לכם לעשות את זה נכון.

21.10.2020 קרא עוד
איך השפיעה הקורונה על שוק בעלי המקצוע?

ברמן שהפך לשיפוצניק? שחקנית שהפכה להנדימנית? משבר הקורונה מוכיח לנו שהכל אפשרי. בכתבה הבאה נעסוק במובטלים שהצליחו לעשות מהלימון לימונדה.

27.08.2020 קרא עוד
5 דברים שחייבים לבדוק לפני שמזמינים בעל מקצוע

מתכוונים להזמין בעל מקצוע הביתה? על מנת להקטין את הסיכוי לעוגמת נפש ושתוכלו להזמין בעל מקצוע בראש שקט, קבלו 5 דברים שאתם פשוט חייבים לבדוק.

30.01.2020 קרא עוד
ינון עמרני "הנוכל מכלבוטק" שינה את שמו לינון רהב

ינון עמרני, שהתחזה בין היתר למומחה קבלה והונה קורבנות רבים, הורשע וישב בכלא. כעת מתברר כי העבריין המורשע שינה את שמו לינון רהב ונכון להיום הוא עובד כחשמלאי – מה שלא מפריע לו לכאורה לבצע הונאות כספיות, על גבם של קורבנות חסרי אונים.

01.08.2019 קרא עוד
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon