באילו שעות בעלי מקצוע גובים תעריף גבוה על הביקור?

לפני יומיים הזמנתי אינסטלטור לפתיחת סתימה באסלה בשבע בערב. בתום העבודה, הוא דרש תשלום גבוה יותר בטענה שמדובר בעבודה בשעה לא שיגרתית. באילו שעות בעלי מקצוע גובים תעריף גבוה על הביקור?

גילה 21.11.2020

תשובה

באופן כללי בעלי מקצוע רשאים לגבות תעריף גבוה יותר על ביקור בשעות הלילה ובסופי השבוע. העניין הוא שטווח הפרשנות לשעות לא שגרתיות הוא רחב, הן בקרב בעלי המקצוע והן בקרב הלקוחות.

מכיוון שמדובר בתחום האפור, באופן כללי ההמלצה שלנו היא להתייחס לשעות עבודה חריגות מהשעה שמונה בערב וכן בסופי שבוע. כמובן שאנו מצפים מבעלי המקצוע לומר מראש ללקוחות שהם מתכוונים לגבות תעריף גבוה יותר.

like עזר (2) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 21.11.2020
הזמנת בעל מקצוע: כל מה שחשוב לדעת

אופן ההתנהלות שלכם מול בעל המקצוע תשפיע מאוד על שביעות הרצון שלכם, והיא יכולה להשפיע על החוויה כולה. מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים בעל מקצוע, איך מתנהלים מולו וכמה עולה ביקור? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא בעלי מקצוע

מהקמת גינה ועד מטבח חוץ: כך תיצרו את החצר המושלמת

במדריך הבא נסביר איך בכמה צעדים פשוטים ותכנון מקדים, ניתן להפוך את החצר והגינה שלכם למקום הבילוי המושלם: מהקמת גינה והתקנת דק ופרגולה, דרך התקנת מאוורר תקרה ומטבח חוץ ועד רכישת ריהוט גן

השיטה של המקצוענים

לא כל אחד יכול להתהדר בכינוי `מקצוען`. אנחנו מאמינים שהתואר מחייב מצוינות בתחומי השירות, האמינות והמחיר ומוודאים שבעלי המקצוע שלנו עומדים במבחן, בכל פעם מחדש

אל תהיו תמימים: המדריך להזמנת בעל מקצוע אמין

חפשו אותו ברשת, שאלו את השאלות הנכונות, בדקו מחירונים ושלטו בלוחות הזמנים. 8 טיפים שיעזרו לכם לזהות חאפרים

איך תגנו על עצמכם משפטית מפני תאונות של בעלי מקצוע בביתכם

על הגג, בחצר, במטבח או במחסן. לצערנו הרב תאונות יכולות לקרות בכל מקום ובכל זמן, כאשר הסטטיסטיקה מראה שרוב התאונות גם כך מתרחשות בבית. אז איך תוודאו שבעלי המקצוע שעובדים אצלכם מבוטחים? כל התשובות בהמשך.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon