באילו שעות בעלי מקצוע גובים תעריף גבוה על הביקור?

לפני יומיים הזמנתי אינסטלטור לפתיחת סתימה באסלה בשבע בערב. בתום העבודה, הוא דרש תשלום גבוה יותר בטענה שמדובר בעבודה בשעה לא שיגרתית. באילו שעות בעלי מקצוע גובים תעריף גבוה על הביקור?

גילה 21.11.2020

תשובה

באופן כללי בעלי מקצוע רשאים לגבות תעריף גבוה יותר על ביקור בשעות הלילה ובסופי השבוע. העניין הוא שטווח הפרשנות לשעות לא שגרתיות הוא רחב, הן בקרב בעלי המקצוע והן בקרב הלקוחות.

מכיוון שמדובר בתחום האפור, באופן כללי ההמלצה שלנו היא להתייחס לשעות עבודה חריגות מהשעה שמונה בערב וכן בסופי שבוע. כמובן שאנו מצפים מבעלי המקצוע לומר מראש ללקוחות שהם מתכוונים לגבות תעריף גבוה יותר.

like עזר (2) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 21.11.2020

מדריכים בנושא בעלי מקצוע

תקלות בבית: איך למנוע וכיצד לטפל?

הבית מורכב ממערכת חשמל, איטום, אינסטלציה וממערכות נוספות. מה הן התקלות הנפוצות של כל מערכת, כיצד ניתן למנוע אותן ואיך לטפל בהן כשהן כבר מגיעות?

מתי להזמין בעלי מקצוע?

רוצים לחסוך זמן ולהפסיק לחכות לבעל המקצוע? לימדו את העונות העמוסות שלהם, ודאגו להיות שם לפני כולם

ל"ג בעומר: הורים, האם ילדיכם גנבים?

מדי שנה הילדים של רבים מאיתנו יגרמו לנזקים בשווי אלפי שקלים ויחשפו את עצמם לפציעות ומחלות. גניבת עצים מאתרי בניה אולי נעשית בתום לב, אך גורמת לנזק אמיתי.

איך תגנו על עצמכם משפטית מפני תאונות של בעלי מקצוע בביתכם

על הגג, בחצר, במטבח או במחסן. לצערנו הרב תאונות יכולות לקרות בכל מקום ובכל זמן, כאשר הסטטיסטיקה מראה שרוב התאונות גם כך מתרחשות בבית. אז איך תוודאו שבעלי המקצוע שעובדים אצלכם מבוטחים? כל התשובות במדריך זה.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon