ניקוי שטיח עבודת יד

צריכים ניקוי שטיח עבודת יד? כמה עולה העבודה ומה משפיע על המחיר? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר ניקוי שטיח עבודת יד המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס למטר רבוע. בשטיחים קטנים של עד 2 מ"ר מקובל לגבות עלות מינימום של 350 ש"ח על העבודה.

מחיר ממוצע ₪100

למטר רבוע

טווח תחתון ₪90

למטר רבוע

טווח עליון ₪110

למטר רבוע

כמה עולה לנקות שטיח עבודת יד?

מכיוון ששטיח עבודת יד עשוי ברוב המקרים מסיבים טבעיים ועדינים, עבודת הניקוי שלו היא מורכבת יותר. כאן למעלה תוכלו לראות מה המחיר של ניקוי שטיח עבודת יד לפי מטר רבוע. אם השטיח שלכם קטן, מקובל לגבות מחיר מינימום של 350 ש"ח.

מה משפיע על עלות העבודה?

שטיח עבודת יד הוא עשוי מסיבים טבעיים כמו צמר, משי או כותנה. הוא יקר באופן משמעותי משטיח סינתטי ומגיע במגוון סגנונות, כמו שטיח פרסי, סיני, אפגני ועוד. בשל העובדה שהשטיח עדין מאוד, גם אופן הניקוי שלו חייב להיות עדין, על מנת לשמור על הסיבים.

איך מנקים שטיח עבודת יד?

בעל המקצוע יסיר מהשטיח את הלכלוך הקשה, כדי שלא ייווצר בוץ במגע עם המים. לאחר מכן, הוא יחדיר בעדינות חומר ניקיון לסיבים של השטיח וישטוף אותו כך שלא יווצר נזק לסיבים. לאחר מכן הוא ייבש את השטיח ויסרק אותו על מנת להחזיר לו את המראה הטבעי.

שטיחים מסיבים טבעיים בעבודת יד ניתן לנקות רק במפעל, אז קחו בחשבון שתצטרכו להיפרד מהשטיח שלכם למספר ימים.

האקדמיה לניקיון
4.95
star star star star star
196
חוות דעת
האקדמיה לניקיון יבגני גויכמן
מבריק קלין
4.98
star star star star star
121
חוות דעת
מבריק קלין נאיף סויד

טיפים

טיפים נוספים arrow
1
ככל שהכתם נשאר זמן רב יותר על גבי השטיח, כך קשה יותר לנקות אותו.
2
ודאו מול בעל המקצוע שיש לו מכשור מתאים לניקוי השטיח, כך שלא תצטרכו לשלוח את השטיח לניקוי במפעל.
3
לאחר ניקוי השטיח, השאירו את החדר מאוורר ומנעו גישה של חיות מחמד לשטיח.
4
בניקוי שטיח עדין, בעל המקצוע יוותר על פעולות מסיביות כמו קרצוף, ויסתפק בהזרקת חומרי ניקוי לשטיח ושאיבה.

שאלות ותשובות בנושא ניקוי שטיחים

איך שומרים על שטיח עבודת יד?

יש לי שטיח עבודת יד דיי גדול בסלון שחזר לא מזמן מניקוי מקצועי במפעל. שאלתי היא איך ניתן לתחזק בצורה מיטבית את השטיח ולשמור על נקיונו השוטף?

חנה 20.10.2018

לתשובה המלאה

ניקוי שטיחים: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקוי שטיחים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה עושים רגע לפני שמזמינים חברה לניקוי שטיחים, איך מתנהלים מולה לפני העבודה וכמה יעלה ניקוי שטיחים? כל התשובות לפניכם.

ניקוי שטיח מקיר לקיר: כל מה שצריך לדעת

צריכים ניקוי שטיח מקיר לקיר? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. מה חשוב לעשות לפני שמזמינים ניקוי שטיחים, איך מתנהלים מול בעל המקצוע וכמה עולה העבודה? כל התשובות.

הדברת יתושים: כל השלבים בדרך לפתרון

הקיץ הגיע ואיתו היתושים המציקים, מה אפשר לעשות? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד עד לפתרון הבעיה. מה עושים לפני שמזמינים מדביר, איך מכינים את החצר להדברה וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

הדברת ג'וקים: כל מה שחשוב לדעת

אם הג'וקים הגיעו לביקור אצלכם, אנחנו נלווה אתכם צעד צעד כל הדרך אל הפתרון. אנחנו רוצים שהקיץ שלכם יהי נקי מג'וקים, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מדביר וכמה זה עולה? התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא ניקוי שטיחים

מהן הטעויות הנפוצות שאתם עושים שהורסות את השטיחים שלכם?

מזניחים את ניקוי השטיח או מנקים לא נכון? משאירים את השטיח חשוף לשמש ישירה? מרטיבים אותו במהלך הספונג`ה או תוך כדי הסרת כתמים וגורמים לעובש? הנה כל הטעויות שכדאי להכיר ולהימנע מהן.

ניקוי שטיחים: המדריך המלא

שטיחים משמשים אלמנטים עיצוביים חשובים והם תורמים רבות לנראות הבית ולאווירה שבתוכו. יש המעדיפים לרכוש שטיחים ייחודים, שנארגו בעבודת יד ולכן, חשוב לשמור עליהם כמה שיותר. כל מה שצריך לדעת על ניקוי שטיחים במדריך הבא.

ניקוי שטיחים: המדריך המלא

ניקוי שטיחים הוא מלאכה שמצריכה ידע ומקצועיות, במיוחד כשמדובר בשטיחים יקרים או בשטיחים שעשויים עבודת יד. כמובן שישנן דרכים לניקוי השטיח באופן עצמאי, אך ניקוי לא נכון של השטיח עשוי לגרום לו נזק בלתי הפיך. במדריך הבא נסביר מה כולל ניקיון שטיחים ומקצועי ומתי תצטרכו אותו?

מהי קרדית האבק ואיך נמנעים ממנה?

בטוח שאתם מכירים לפחות אדם או שניים שסובלים מאלרגיה לאבק או מרגישות להפרשות של קרדית אבק הבית. במדריך הבא נסביר מהי קרדית האבק ואיך נמנעים או נפטרים מקרדית האבק?

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

האם ניתן לנקות לבד שטיח עבודת יד?
באופן עקרוני, לא כדאי לנקות לבד שטיח מעבודת יד כמו צמר, מסי או פרסי כי הם דורשים טיפול מקצועי וייחודי במפעל. במקרה של כתם או לכלוך, עדיף לא להשתמש בחומר ניקוי חזק אלא להספיג את האזור כמה שיותר מהר במטלית לחה עם קצת סבון רגיל. 
כמה זמן לוקח לנקות את השטיח?
ניקוי השטיח במפעל לוקח בין 4 ל-7 ימי עסקים מרגע האיסוף, ובכל מקרה זה תלוי בסוג השטיח ובמורכבות העבודה. אם ניקוי השטיח מתבצע בבית, אין סיבה שהעבודה תימשך יותר משעתיים שלוש.