ניקוי שטיח סינטטי

שטיח סינטטי מגיע במגוון סגנונות, כמו שאגי ושערות קצרות, והוא מיוצר תמיד במכונה. ברוב המקרים, מדובר השטיח העשוי מסיבי פוליאסטר או פוליאריתן המצופים בחומרים מרחיקי לכלוך. כמה עולה לנקות שטיח סינטטי? טיפים של מקצוענים.

מחיר ניקוי שטיח סינטטי המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לניקוי שטיח סינטטי בגודל 2X3 מטר בבית הלקוח

מחיר ממוצע ₪80

למטר רבוע

טווח תחתון ₪70

למטר רבוע

טווח עליון ₪90

למטר רבוע

איך בעל מצקוע אמין ינקה את השטיח?

בשלב הראשון בעל המקצוע יסיר מהשטיח את הלכלוך היבש, כמו החול והאבק. אם הוא לא יעשה זאת, הלכלוך הזה יהפוך לבוץ כשהוא יזריק את חומר הניקוי והמים. בלשב השני הוא יזריק את חומר הניקיון לשטיח בלחץ גבוה. לאחר מכן הוא יקרבף את השטיח עם מכונה מיוחדת ולבסוף ישאוב את השטיח.

טיפ של מקצוענים: שטיח סינטטי הוא קל מאד לניקוי ואים אין בו כתמים עיקשים שמסרבים לרדת, איזן שום סיבה שבעל המקצוע יקח את השטיח לניקוי במפעל.

כמה עולה לקות שטיח סינטטי?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה ניקוי שטיח בבית הלקוח לפי מטר רבוע. המחיר מתייחס לשטיח בגודל שטנדרטי של 2X3 וככל שהשטיח יהיה גדול יותר, כך העלות תתייקר בהתאם.

אם בעל המקצוע יצטרך לקחת את השטיח לניקוי במפעל, עלות העבודה תתייקר בכ- 20%, בשל העובדה שהוא צריך להגיע אליכם פעמיים, לקחת ולהחזיר את השטיח.

ניקוי שטיחים
בתל אביב שנה עיר

מברוק קלין
4.67
star star star star star
3
חוות דעת
מברוק קלין ספיר קלצי
יצחק אשכנזי
4.74
star star star star star
152
חוות דעת
יצחק אשכנזי יצחק אשכנזי
מבריק קלין
5.00
star star star star star
44
חוות דעת
מבריק קלין נאיף סויד

טיפים

1
שפשוף הכתם בעזרת מטלית לחה או ספוגה בחומר ניקוי כזה או אחר, לא יסייע ואף יחמיר את המצב. פעולת שפשוף הכתם רק מחדירה את הלכלוך עמוק יותר אל תוך השטיח ומרחיבה אותו.
2
שטיח ששכב במחסן או בבוידעם במשך חצי שנה, בצורה לא אטומה וללא הגנה מפני עש, עשוי לצבור אבק, ריחות רעים, כמות אבק גדולה וכמובן עש.
3
אם השטיח שלכם עשוי משי או צמר, או שהוא נארג בעבודת יד, אל תחכו לכתם או ללכלוך קשה במיוחד כדי להשקיע בו. הזמנת ניקיון שטיחים דרך חברת ניקוי שטיחים מקצועית פעם בשנה, תשמור על חיי השטיח שלכם.

שאלות ותשובות בנושא ניקוי שטיחים

כמה זמן לוקח לשטיח לחזור מניקוי?

יש לי שטיח שלא השתמשתי בו כבר 3 שנים. הוא שכב במרפסת האחורית של הבית לא מכוסה, לא מקופל, ספג המון לכלוך ואבק. אני מעוניינת לשלוח אותו לניקוי מקצועי ושאלתי היא, כמה זמן לוקח לשטיח לחזור מניקוי?

תרצה 20.10.2018

לתשובה המלאה

arrow

מדריכים בנושא ניקוי שטיחים

איך לשמור על הריפוד וכיצד להתמודד עם כתמים?

איך ניתן להגן על הריפודים עוד לפני שנוצר הכתם, מה ניתן ויש לעשות ברגע שאחרי וממה חשוב דווקא להימנע? כל התשובות במדריך הבא.

ניקוי שטיחים – המדריך המלא

הוצאת שטיח מהבוידעם אחרי חודשים ארוכים, כתמים לא קונבנציונאליים, או התנחלות אלימה של קרדיט האבק על השטיח היקר שלכם? במדריך הבא נסביר איך תוכלו להציל את השטיח, מה תוכלו לעשות בעצמכם, מתי כדאי להזמין בעל מקצוע, ומה כולל ניקוי שטיח מקצועי.

קרדית האבק וכיצד תיפטרו ממנה

בטוח אתם מכירים לפחות אדם או שניים שסובלים מ`אלרגיה לאבק`, או באופן מעשי – מרגישות להפרשות של קרדית אבק הבית. מה אפשר לעשות ומתי להזמין ניקוי שטיחים?

איך מנקים את השטיח והריפוד של הספה

החל מתחזוקה נכונה לשטיח ולריפוד ועד לטיפול מיידי ברגעי משבר. מה חשוב לעשות, ומה אסור ועלול אף להחמיר את המצב, כשנשפך משקה על השטיח או שהעט התפוצצה על הספה

למחירון המלא

arrow

איך נקבעים המחירים במחירון

כבר מעל 15 שנים שמחירון המקצוענים קובע את מחירי השוק. בניית המחירון מתבצעת ב 3 שלבים:
שלב 1
שלב 1
איסוף המחירים של מאות אלפי העבודות שבוצעו בפועל
שלב 2
שלב 2
הצלבת נתוני המחירים עם בעלי המקצוע ומומחי התוכן שלנו
שלב 3
שלב 3
שיקלול סטטיסטי של כלל הנתונים וממוצעי המחירים ויצירת המחירון המומלץ
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon