צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע > טכנאי מכונות כביסה
 

טכנאי מכונות כביסה

  באזור ת"א
למדו עוד

 

מכונת הכביסה עושה בעיות? התקשרו והזמינו עכשיו טכנאי מכונות כביסה מרשימת הטכנאים המומלצים שבדף זה.

 

בעלי המקצוע במדריך המקצוענים נדרשים לעמוד בתנאי קבלה, מחויבים לאמנת השירות שלנו ונתונים לביקורת על איכות השירות שהם מעניקים מצד הלקוחות.

 

אנחנו מקפידים להיפגש אישית עם כל בעל מקצוע חדש שפרטיו מתפרסמים באתר, בודקים שהוא בעל רשיון עסק ומצויד בהסמכה מקצועית כנדרש בחוק. מוקד השירות שלנו יקבל את פניותיכם, ייעץ וינחה אתכם, ובמקרה הצורך יגשר ויפתור חילוקי דעות לשביעות רצונם של שני הצדדים.

 

המשוב מהלקוחות עוזר לנו לשמור על רמת המדריך, ולזהות בעלי מקצוע שאינם עומדים בדרישות. תמצאו בדף זה גם מחירון שירותי טכנאים והפניות למידע צרכני מגוון שיעזור לכם בקבלת ההחלטות.


למדו איך זה עובד

 
 
 

053 2184952  

חברת "שירות למוצרי חשמל" - טכנאי המתמחה בכל סוגי מכונות הכביסה ומדיחי הכלים, בעל 35 שנות ניסיון, לשעבר טכנאי ראשי בתדיראן, בעל תעודת הסמכה מבוש גרמניה. שירות מהיר ואמין, מחירים הוג...
 76  
 
 

053 9601365  

אריק הינו טכנאי מוסמך המתמחה בתיקון כל מכשירי החשמל הביתיים באחריות ובמקצועיות, ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום, זמינות גבוהה, תוך מתן יחס אישי ושירות אדיב. 24 שעות, אחריות מלאה על...
 31  
 
 

053 6857718  

שלום תיקונים למוצרי הבית - שלום הוא בעל ניסיון רב בתחום מוצרי החשמל הלבנים מכל הסוגים: מכונות כביסה, מדיחי כלים, תנורים, מייבשים. שלום יעזור לכם לפתור כל בעיה, תוך מתן שירות מקצוע...
 0  
 
 

053 6856054  

צור שירות תיקונים בבעלות יואב, בעל מקצוע עם וותק ומוניטין של 26 שנים, מספק לכם שירות תיקונים לכל סוגי מכונות הכביסה, מדיחים, מייבשים ותנורים, שירות מהיר עד לבית הלקוח, אמין, אדיב ו...
 0  
 
 

053 2569035  

שירות מהיר למכונות כביסה, מייבשים ותנורים בהנהלת חיים אמסטר ,יותר מ-30 שנה בתחום. שירות לקהל פרטי, עסקי ומוסדי. שימוש בחלקים מקוריים או חלופיים, לפי דרישת הלקוח. ...
 30  
 
 

053 2184399  

יעקב ארביב הוא טכנאי מוסמך למכונות כביסה, מייבשים ותנורי אפייה, חשמלאי מוסמך, ותיק ומנוסה המתקן את כל סוגי התקלות האפשריות במכונות הכביסה ובמייבשים. מתחייב לשירות אמין, אדיב ומקצוע...
 6  
 
 

053 2183666  

טכנאי שירות לכל המכשירים (מכונות כביסה, מייבשים, תנורים, מדיחים) של כל היצרנים. מכירת אביזרים ומוצרי חשמל ביתיים במחירים אטרקטייביים. יצאתי צדיק בתוכנית של חיים הכט. תומר בסון-הטכ...
 165  
 
 

053 2184956  

טכנאי המתמחה בכל סוגי מכונות הכביסה ומדיחי הכלים, תיקון מכונות כביסה, מדיחים, מייבשים, תנורי אפייה ועוד - כל החברות כולל ייבוא אישי. הדרכה טלפונית על-ידי טכנאי באיתור תקלה....
 30  
2
טכנאי מכונת כביסה טכנאים ומכונות כביסה
תיקון של מוצרי חשמל ביתיים כמו תנורי אפייה, מכונות כביסה, מקררים וכדומה, יכול להתבצע רק על-ידי מי שקיבל הסמכה מתאימה ממשרד התמ"ת (הסמכת "שירות" עם פירוט של סוגי המכשירים בהם הוא מוסמך לטפל).

 

רוב הטכנאים מחזיקים במספר הסמכות וכמעט כל הטכנאים שמתקנים מכונות כביסה מתקנים גם מכשירי חשמל נוספים, בעיקר מייבשי כביסה, מדיחי כלים ותנורים.

 

מכונת כביסה, כמו כמעט כל מכשיר חשמלי, דורשת תחזוקה שוטפת ומדי פעם גם תיקונים. בשונה, אולי, מכמה מכשירים, תיקונים במכונות כביסה הם כמעט תמיד דחופים; במיוחד במקרים בהם הקלקול כרוך בהצפה או בגדים שכלואים בתוך המכונה, אבל גם סתם כי הבגדים הנקיים נגמרים בסופו של דבר.

 

הבדלים נוספים בהשוואה לטכנאות אחרת, קשורים באופן ספציפי למכניקה הייחודית של מכונות הכביסה, אותה הטכנאי נדרש להכיר. להם התווספו במהלך השנים גם מרכיבים שונים של אלקטרוניקה, כפתורים, תוכניות ופקדים.

 

האם צריך טכנאי מיוחד?
באופן עקרוני נכון לומר שכל טכנאי מכונות כביסה יוכל לתקן ולתחזק את המכונה הספציפית שלכם. לעיתים קרובות נוח להתקשר עם טכנאי אחד, שיטפל במכונה ובמכשירים נוספים.

 

עם זאת, במכונות הכביסה של יצרנים מסוימים יש חשיבות ויתרון למומחיות הספציפית, להיכרות עם מוצרי החברה והתכונות הייחודיות שלהן. כמו בענף המוסכים ישנן גם הסמכות של היצרנים וישנן חברות המשמשות "מורשות" של היבואן, שלעיתים גם מקבלות את החלפים במחיר זול יותר.

 

הקלקולים הנפוצים במכונות כביסה
הבעיות הנפוצות ביותר במכונות כביסה הן בלאי של גומיות איטום הגורם לדליפת מים, קלקול או סתימה של משאבה או פילטר, קצרים, וגוף חימום לא תקין.

 

בעיות נוספות, שלרוב אופייניות לשלב מאוחר יחסית במחזור החיים של מכונת הכביסה: קלקול במנוע (אפשר להחליף ולעיתים לשפץ, אך לא תמיד כדאי), בלאי של חלקים אלקטרוניים (כמו כבל שרוף), תקלה בתוף הפנימי או במכניקה שלו (כמו שבירת מיסב הגורמת לרעש ורעידות של המכונה בזמן הפעלתה.
  
מחירון טכנאי מכונות כביסה

מידע מקיף על מחירי השוק של בעלי המקצוע השונים בנושא טכנאי מכונות כביסה. בעזרתו תוכלו להגיע להערכה הקרובה ביותר למחירו הסופי של השירות.

ביקור טכנאי מכונות כביסה  
החלפת גוף חימום  
החלפת משאבת מים  
שיפוץ מנוע  
החלפת צינור פליטת אוויר למיי  
מחירון טכנאי מכונות כביסה מחירון טכנאי מכונות כביסה
טיפים טכנאי מכונות כביסה

המלצות ועצות שיכולות לחסוך לכם הרבה זמן,כסף ודאגות בעבודה עם בעלי מקצוע בנושא טכנאי מכונות כביסה :

אין לשכוח מטבעות או מתכות אחרות בכיסי הבגדים המיועדים לכביסה.
במצב של תקלה, בידקו האם הברז פתוח. יש לנקות את המסנן ולבדוק אם מגיע חשמל למכונה עצמה.
בסיום העבודה הפנו אלינו את הערכותכם החיובית והשלילית על טיב השירות. כך נוכל להבטיח את הישארותם של המקצוענים ביותר במהדורות הבאות
המכונה - בעיקר בשלב הסחיטה, עלולה להיות רעשנית. לכן, השתדלו להשתמש בה בשעות שלא יטרידו את השכנים.
העדיפו את הוראות יצרן המכונה על פני ההוראות שעל אריזת חומרי הניקוי.
כל הטיפים בטכנאי מכונות כביסה
מגזין טכנאי מכונות כביסה
מכונת הכביסה לא סוחטת? כך תתמודדו!
מכונת הכביסה לא סוחטת – אחת התקלות הנפוצות והמטרידות ביותר. בכתבה הבאה, נסביר מה הסיבות לתקלה וכיצד תוכלו להתמודד אתה.   
מה צורך יותר, מייבש כביסה או מזגן?
שאלה: מה צורך יותר, מייבש כביסה או מזגן? התשובה המלאה באתר שאלות ותשובות המקצוענים  
איך מנקים את מכונת הכביסה?
שאלה: איך מנקים את מכונת הכביסה משאריות לכלוך בתוף? התשובה המלאה באתר שאלות ותשובות המקצוענים  
שאלות ותשובות בנושא מכונות כביסה
באתר שואלים את המקצוענים, ניתן למצוא מגוון רחב של שאלות ותשובות מפי מקצוענים, בנושאים רבים וביניהם אבחון, טיפול ותיקון תקלות במכונות כביסה  
שימו לב לפילטר: סיפור אמיתי
מכונת הכביסה הביתית שלכם היא אחד מהמכשירים האמינים ביותר בבית, אבל הזנחה ושימוש לא קונבנציונלי יגרמו לכם "לכאב ראש" לא קטן בכלל. תשאלו את עידו.  
כל המאמרים בטכנאי מכונות כביסה
מונחי טכנאי מכונות כביסה
סחיטה
תהליך הוצאת המים מכבסים באמצעות סיבוב מהיר, בסיום מחזור כביסה במכונה.  
פילטר
תהליך הסינון באמצעות הפילטר של מכונת הכביסה נועד להרחיק את הנ"ל מהבגדים ולמנוע מצב שבו שאריות שונות מכביסה קודמת יידבקו לכביסה חדשה.   
תוף
תוף מכונת הכביסה הוא החלק המסתובב שמכיל את הכבסים. התוף משמש ככלי קיבול במהלך כל תהליך הכביסה, ובתוכו בעצם מתכבסים הבגדים.   
כל המונחים בטכנאי מכונות כביסה
אפליקציית המקצוענים אקספרס

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X