ביקור טכנאי מערכות סולאריות

טכנאי מערכות סולאריות רשאי לגבות דמי ביקור גם במקרים בהם לקח לו 5 דקות לבצע את העבודה, או שהוא לא ביצע אותה כלל. כמה עולה ביקור טכנאי מערכות סולאריות ובאילו מקרים תצטרכו לשלם אותו? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר ביקור טכנאי מערכות סולאריות המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לביקור בשעות העבודה המקובלות (ימים א'-ה', 07:00-19:00). בשעות הלילה, בשבת או בחג, עלות הביקור עשוייה להתייקר בשיעור של 200%-150%.

מחיר ממוצע ₪250
טווח תחתון ₪200
טווח עליון ₪300

מתי תצטרכו לשלם ביקור?

בעל המקצוע רשאי לגבות דמי ביקור במקרים בהם הוא לא ביצע את העבודה. מתי זה יכול לקרות? כשהטכנאי מזהה בשטח שהוא לא צריך לבצע שום תיקון. בכל אופן, הוא רשאי לגבות מכם על הביקור, גם על הזמן וגם על חוות הדעת המקצועית שלו.

כמה עולה ביקור טכנאי מערכות סולאריות?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה ביקור של טכנאי מערכות סולאריות. שימו לב, הטכנאי רשאי לגבות מחיר גבוה יותר על ביקור בשעות הלילה, שבתות או חגים. לכן, במידה והתיקון אינו דחוף, אנחנו ממליצים לכם להזמין אותו בשעות העבודה המקובלות.

 

טיפים

1
במידה ואתם צריכים להחליף משאבת סחרור, דרשו מטכנאי המערכות הסולריות לאתר את מקור הבעיה לפני ההחלפה, שכן ברוב המקרים התקלה שגרמה למשאבה להישרף היא איננה במשאבה עצמה אלא מדובר בתקלה חיצונית.
2
מערכת סולרית דיפרנציאלית ניתנת להתקנה על בניינים חדשים בהם הונחה תשתית ייעודית למערכת זו.
3
יש לכם מערכת סולרית דיפרנציאלית והמים החמים בערב מספיקים רק למקלחת אחת? ככל הנראה משאבת הסחרור עובדת ללא הפסקה וכדאי לטפל בתקלה לפני שהיא תישרף.

תקלות ועבודות נפוצות

החלפת קולטי שמש: כל מה שצריך לדעת

צריכים החלפת קולטי שמש? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם עד הסוף. מתי צריך החלפת קולטי שמש, איך מתנהלים מול טכנאי הדודים וכמה תעלה העבודה? כל התשובות לפניכם.

התקנת דוד שמש: כל מה שחשוב לדעת

צריכים להתקין דוד שמש? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם שלב אחר שלב. מתי כדאי להחליף דוד שמש, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים טכנאי דודים וכמה עולה התקנת דוד שמש? כל התשובות בפנים.

דוד השמש לא מחמם? כל השלבים בדרך לפתרון

דוד השמש שלכם לא מחמם את המים? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם כל הדרך לפתרון ולתת לכם שקט נפשי. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי דודי שמש וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות.

נזילה מהדוד: כל השלבים בדרך לפתרון

נזילה בדוד היא אמנם אחת מהתקלות הנפוצות ביותר בדודי שמש, אתם ודאי תופתעו לגלות שלא תמיד מדובר בתקלה. מתי צריך להזמין טכנאי דודים ואיך מתנהלים מולו? כל התשובות.

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל