מה זה תקלה E18 במכונת כביסה של בוש?

יש לי מכונת כביסה בוש 8 קילו וכבר כמה פעמים שהיא נעצרת באמצע העבודה ומציגה תקלה E18. מה אומרת התקלה הזו?

איילה 09.03.2022

תשובה

תקלה E18 מעידה על בעיה בניקוז המים של המכונה. זה קורה בדרך כלל כשנתקע חפץ זר בפילטר, כמו גרב קטנה, סיכה או מטבע שגורמים לסתימה. המטרה שלל היא לפתוח את הפילטר של המכונה ולשלוף ממנו את החפץ הזר. הפילטר של המכונה נמצא בחלק הקדמי שלה, מצד ימין למטה.

1. פתחי את מכסה ההגנה ותוכלו לראות את הפילטר עצמו

2. נקזי את המים מהמכונה - אם תפתחי את הפילטר כשמכונת הכביסה מלאה במים, כל חדר השירות שלכם יוצף. בצמוד לפילטר יש צינור גומי שחור עם פקק. הביאי דלי, פתחי את הפקק ונקזי את המים לתוכו. יש מצב שתצטרכי לעשות כמה נגלות אם יש הרבה מים במכונה.

3. הבריגי החוצה את הפילטר - אם אכן יש חפץ זר בתוך הפילטר, יהיה לך מאד קשה לפתוח אותו. הבריגי אותו נגד כיוון השעון, אל תבעטי בו ואל תשתמשי בפטיש או מברג, את עלולה לשבור אותו. אם הוא לא נפתח בשום מצב את צריכה לקרוא לטכנאי מכונות כביסה.

4. שלפי את החפץ הזר והחזירי את הפילטר למקום. הפעילי את מכונת הכביסה שוב, כעת הבעיה המורה להיפתר.

like עזר (1) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 09.03.2022

שאלות נוספות בנושא תיקון מכונת כביסה

למה מכונת הכביסה לא מרוקנת את המים?

מכונת הכביסה שלי נשארת מלאה במים גם לאחר שהיא מסיימת את העבודה. מה הסיבה ומה אתם ממליצים לי לעשות?

גולן 02.05.2018

לתשובה המלאה

arrow

טכנאי מכונות כביסה
בתל אביב שנה עיר

צור שירות תיקונים
4.82
star star star star star
483
חוות דעת
צור שירות תיקונים יואב שטנסקי
אברהם עובדיה טכנאי מוצרי חשמל אברהם עובדיה
מכונת הכביסה לא סוחטת: כל השלבים בדרך לפתרון

אם פתחתם את מכונת הכביסה וגיליתם שכל הבגדים סחוטים במים, כנראה שהיא לא סוחטת את המים. איך תוכלו לפתור את הבעיה בעצמכם, איך מתנהלים נכון מול הטכנאי וכמה עולה התיקון? כל התשובות.

מכונת הכביסה מרעישה: כל השלבים בדרך לפיתרון

נמאס לכם שמכונת הכביסה מרעישה? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מכונות כביסה וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם.

מכונת הכביסה מקצרת: כל השלבים בדרך לפתרון

מכונת הכביסה שלכם מקצרת? אנחנו נעזור לכם להבין האם אתם צריכים להזמין חשמלאי או טכנאי מכונות כביסה. כמה עולה לתקן מכונת כביסה שמקצרת ואיך מתנהלים נכון מול הטכנאי? כל הפרטים.

המקרר לא מקרר: כל השלבים בדרך לפתרון

המקרר שלכם הפסיק לקרר? אין ספק שמדובר בתקלה מטרידה מאוד. רגע לפני שאתם מזמינים טכנאי, יש כמה פעולות שאנחנו רוצים שתעשו. מזמינים טכנאי? אנחנו נעזור לכם להתנהל מולו כמו שצריך ונלווה אתכם עד לפתרון התקלה.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקון מכונת כביסה

גוף החימום במכונת הכביסה מקולקל? כך תתנהלו

אם הבגדים לא התנקו היטב או שהם יצאו קרים ממכונת הכביסה יתכן שגוף חימום המכונה אינו תקין. מה יש לדעת על כך? כל הפרטים במאמר זה.

מכונת כביסה מקולקלת? מדריך הישרדות

מכונת הכביסה התקלקלה? לא נעים. קלקול מכונת כביסה יכול להיות אירוע טראומטי, במיוחד אם אין לכם בגדים מכובסים. אבל אם תכירו את העובדות העיקריות וסוגי הקלקול הנפוצים, ותיעזרו באיש מקצוע טוב, התיקון יגיע מהר ובזול.

איך לשמור על מכונת הכביסה?

תקלות שמצריכות הזמנת טכנאי הן חלק מהחיים, אבל אם חיי מכונת הכביסה שלכם חשובים לכם, הקפדה על ניקוי מכונת הכביסה ותחזוקה מונעת יסייעו לצמצם את הסיכוי לתקלה מלכתחילה

הכל על טיפול במכונות כביסה

מתי חייבים לקרוא לטכנאי מכונות כביסה, ואילו תקלות ניתן לפתור לבד? מה הן התקלות הנפוצות, כמה יעלה לתקן אותן ואיך ניתן לשמור על מכונת הכביסה באופן שימנע תקלות? הכל על תיקון מכונות כביסה.

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon