התקנת פרקט מעץ מלא

התקנת פרקט מעץ נחשבת למורכבת ביחס לפרקט למינציה, שכן היא מצריכה קיבוע של הפרקט לרצפה באמצעות הדבקה או מסמור. בנוסף, בניגוד לפרקט הלמינציה, פרקט מעץ דורש תחזוקה שוטפת, חידוש, ציפוי הצבע ועוד. כמה עולה להתקין פרקט מעץ מלא? כל התשובות.

מחיר התקנת פרקט מעץ מלא המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס להתקנת פרקט מעץ אלון וכלל התקנה צפה

מחיר ממוצע ₪225

למטר רבוע

טווח תחתון ₪200

למטר רבוע

טווח עליון ₪250

למטר רבוע

כמה עולה להתקין פרקט מעץ מלא למ"ר?

את טווח המחירים הנפוץ להתקנת פרקט מעץ מלא תוכלו לראות כאן למעלה, במחירון המומלץ שלנו. המחיר הזה מתייחס להתקנת פרקט מעץ אלון וכלל התקנה צפה.

המחיר שאתם רואים צריך לכלול את המע"מ. בנוסף, המחיר כולל את כמובן את הפרקט, את הציוד הנלווה להתקנה ושימו לב, גם את הפירוק והפינוי של הפרקט הישן אם יש לכם כזה.

כמה שנות אחריות יש ומה היא כוללת?

אתם אמורים לקבל שני סוגים של אחריות: אחריות מטעם החברה על הפרקט ואחריות מטעם בעל המקצוע על ההתקנה. מטעם המתקין אתם אמורים לקבל לפחות חצי שנה של אחריות שמכסה אתכם מגין נזקים שהתרחשו כתוצאה מהתקנה לא מקצועית. מטעם החברה אתם אמורים לקבל אחריות על האיכות של הפרקט עצמו.

לפני שבעל המקצוע מתקין את הפרקט, פתחו בעצמכם את האריזה ובדקו שאין פגמים. במידה ויש כאלה, אל תתנו לו להתקין את הפרקט ופנו לחברה.

טיפ של מקצוענים: אם החברה שממנה אתם רוכשים את הפרקט מתנה את מן האחריות בזה שתקחו מתקין מטעמה, אנחנו ממליצים לכם לבחור בחברה אחרת.

אברמל`ה גולדה פרקטים
ללא תיקונים
4.77
star star star star star
57
חוות דעת
אברמל`ה גולדה פרקטים אברהם גולדה
יחזור לזמינות בצאת השבת
תזכירו לי ב- SMS
UNIQUE פרקטים
4.96
star star star star star
72
חוות דעת
UNIQUE פרקטים אורי דויץ
יחזור לזמינות בצאת השבת
תזכירו לי ב- SMS
אביחי פרקטים יצור והרכבה בלבד
ללא תיקונים
5.00
star star star star star
17
חוות דעת
אביחי פרקטים יצור והרכבה בלבד אביחי אזולאי
יחזור לזמינות בצאת השבת
תזכירו לי ב- SMS

טיפים

1
פגיעה נקודתית בפרקט העץ לא תתפשט בהכרח. לכן, שמרו את שאריות לוחות הפרקט, למקרה בו תצטרכו תיקון נקודתי.
2
בשל עוביו של הפרקט, ותכונותיו המבודדות, לא ניתן להתקין תחתיו מערכת חימום תת- ריצפתית.
3
שימו לב, עלות הפאנלים, הספים וספוג הבידוד צריכה להיות כלולה במחיר ההתקנה.

שאלות ותשובות בנושא פרקטים

האם ניתן לחדש פרקט שעשוי עץ מלא?

יש לי פרקט עץ מלא בבית ונראה שעם השנים, הוא התיישן ואיבד מהברק שלו. האם ניתן לחדש אותו, או שכדאי לרכוש פרקט חדש?

מיקי 06.12.2018

לתשובה המלאה

התקנת פרקט: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרקט מעץ או פרקט למינציה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים. איך בוחרים פרקט, מה חשוב לבדוק עם מתקין הפרקטים וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

חידוש פרקט עץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לחידוש פרקט מעץ? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם. מתי צריך לעשות חידוש פרקט ומה הוא כולל, איך מתנהלים מול מתקין הפרקטים וכמה עולה חידוש פרקט? כל התשובות לפניכם.

תיקוני פרקט: כל מה שחשוב לדעת

זקוקים לתיקונים בפרקט הקיים? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם. מתי אפשר לתקן לבד את הפרקט, מתי מומלץ להיעזר בבעל מקצוע כולל, איך מתנהלים מול וכמה זה יעלה? כל התשובות לפניכם.

התקנת פרגולה מעץ: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרגולה מעץ בחצר או במרפסת? אין בעיה, אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים - מבחירת הפרגולה ועד שתשבו במרפסת החדשה שלכם. איך בוחרים פרגולה מעץ, מה חשוב לבדוק עם המתקין וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא פרקטים

עושים סדר: כך תנקו את הפרקטים מבלי להרוס אותם

גם חולי הניקיון שביניכם יכולים להשאיר את הפרקט נקי, אך מלא בשריטות, נפיחויות וסימני עובש. מברשת גסה מדי, יותר מדי מים, חומרי ניקוי לא מתאימים או ויתור על שלב הייבוש – כל אלו טעויות שבהחלט כדאי להימנע מהן.

הפרקט התנפח: מהם הגורמים ואיך מתמודדים?

הפרקט שלכם התנפח? זה הזמן לטפל בתופעה לפני שהיא תסתבך. במדריך הבא נסביר מה גורם לפרקט להתנפח ואיך מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת לפרקט על מנת להימנע מתקלות לא נעימות.

כל מה שחשוב לדעת על התקנת פרקט בבית

רצפת פרקט בבית נתפסת כסמל סטטוס, אבל אפשר לראות אותה ביותר ויותר בתים. אם אתם שוקלים פרקט אך מתלבטים – נשתדל לעשות לכם קצת סדר

חידוש פרקט: כל מה שצריך לדעת

חידוש הפרקט יכול להיעשות במספר דרכים ומסיבות שונות. לרוב, את חידוש הפרקט יש לעשות אחת ל-10 שנים על מנת לשמור על המראה והמרקם שלו. איך מתבצע התהליך, עבור אילו סוגי פרקט ואיך תתנהלו נכון מול מתקין הפרקט? כל התשובות.

מחירון פרקטים

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

האם יש אחריות על התקנת פרקט מעץ? 
על התקנת פרקט מעץ נהוג לקבל שישה חודשי אחריות שכוללים כיסוי בגין נזקים שנגרמו מהתקנה לקויה של בעל המקצוע, כמו התרוממות של הפרקט. עם זאת, האחריות אינה מכסה נזקים שקשורים לייצור הפרקט ושינויי צבע בעקבות חשיפה לשמש.
מרגע ההתקנה, תוך כמה זמן אפשר לדרוך על הפרקט? 
במקרה של התקנה של פרקט מעץ מלא, שמתבצעת בהדבקה, מומלץ להמתין לפחות 24 שעות עד שניתן לדרוך על המשטח. במקרה שמתקינים פרקט למינציה, מותר לדרוך על המשטח מיד בתום ביצוע העבודה אך חשוב להיזהר על ספי האלומיניום המודבקים.