איך להגן על הדק במרפסת מנזקי לחות?

קניתי דירה קרובה לים, עם מרפסת שפונה מערבה. אני רוצה מאוד להתקין דק במרפסת, אבל אני לא בטוח אם זה שווה, כי אני פוחד שהלחות תהרוס אותו מהר. מה אתם מציעים לעשות?

יבגני 23.06.2021

תשובה

לחות גבוהה יכולה עם הזמן להביא לבלייה של העץ. הלחות עלולה לגרום לנפיחות ולהתכווצות של משטח העץ, עד מתפתחים סדקים במשטח. הסדקים הללו חושפים סיבי עץ חדשים לקרני ה-UV. כאשר הסיבים האלה נשטפים מעל לפני השטח של העץ, סיבים חדשים נחשפים, ומחזוריות זו מתחילה מחדש. כדי להגן על לוחות הדק שלך מפני לחות וכדי לשמור עליהם לאורך זמן, יש לחדש את הדק אחת לכמה שנים (בהתאם למצב הדק), או לבחור מלכתחילה בדק סנטטי, שעמיד בפני נזקי לחות וקרני UV.

בהצלחה!

like עזר (0) dislike לא עזר (1)
מומחי המקצוענים 25.06.2021

שאלות נוספות בנושא דקים

איזה סוג של עץ אורן מתאים לבניית דק?

אני מעוניין להתקין דק מעץ אורן, אך הבנתי שיש המון סוגים של אורן. איזה סוג הכי מומלץ?

יגאל 03.10.2018

לתשובה המלאה

arrow
איך אני בוחר את הצבע המתאים לצביעת דק בגינה?

בעוד שלושה חודשים אני נכנס לבית חדש בעזרת השם, ואני עוד לא סגור על הצבע של הדק בגינה. יש משהו שחשוב שאני אדע לפני שאני בוחר צבע?

האם בניית דק במרפסת פנטהאוז יקרה יותר מבניית דק במרפסת רגילה?

אני עובר לדירה חדשה והחלטתי לשדרג לפנטהאוז. אני רוצה להתקין דק, ואני מסתכל על מחירונים, מבין את המחירים לפי מטר פחות או יותר, אבל אמרו לי שבפנטהאוז המחיר של בניית דק זה לא לפי מטר ושזה יקר יותר. אשמח לדעת אם זה נכון ואם כן אז למה?

ינאי 17.06.2021

לתשובה המלאה

arrow

מתקיני דקים
בתל אביב שנה עיר

נגר גגות אלי אמידי
4.32
star star star star star
22
חוות דעת
נגר גגות אלי אמידי אלי אמידי
נוק נוק
5.00
star star star star star
8
חוות דעת
נוק נוק רפאל נחום
התקנת דק: כל מה שצריך לדעת

צריכים התקנת דק? אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. איך בוחרים דק, איך מתנהלים מול מתקין הדקים לפני העבודה ומה המחיר של התקנת דק? כל התשובות לפניכם.

חידוש דק: כל מה שצריך לדעת

צריכים חידוש דק? הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך. מתי צריך לעשות חידוש דק ומה הוא כולל, איך מתנהלים מול מתקין הדקים וכמה עולה חידוש דק? כל התשובות לפניכם.

התקנת פרקט: כל מה שחשוב לדעת

רוצים להתקין פרקט מעץ או פרקט למינציה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים. איך בוחרים פרקט, מה חשוב לבדוק עם מתקין הפרקטים וכמה זה יעלה לכם? התשובות לפניכם.

חידוש פרקט עץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לחידוש פרקט מעץ? המקצוענים כאן כדי ללוות אתכם. מתי צריך לעשות חידוש פרקט ומה הוא כולל, איך מתנהלים מול מתקין הפרקטים וכמה עולה חידוש פרקט? כל התשובות לפניכם.

לכל התקלות ועבודות

arrow
אפליקציית המקצוענים
arrow-icon