צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  טכנאי מכונות כביסה  >  מאמרים בנושא טכנאי מכונות כביסה  >  תיקון מכונות כביסה: עשו זאת בעצמכם
 

תיקון מכונות כביסה: עשו זאת בעצמכם

תיקון מכונת כביסה לא חייב לרושש אתכם. אם בוחרים בעל מקצוע טוב ומכירים את הבעיות העיקריות ואת מחירי התיקון, לא צריכות להיות הפתעות מיוחדות
מאת:     עודכן: 03/11/2015 10:02:11
במכונות כביסה יש מספר תקלות אופייניות שחוזרות על עצמן. אם נדע לזהות אותן, לבדוק במקומות הנכונים ואפילו לבצע תיקונים קטנים בעצמנו, נוכל לחסוך כסף וזמן.

עוד בכתבה:
תחזוק ותפעול נכונים יכולים לסייע למכונה שלכם לעבוד שנים ארוכות. לא צריך לרוץ לחפש טכנאי מכונות כביסה עם כל בעיה שמתעוררת. מכונת כביסה היא בסך-הכל מכשיר פשוט יחסית, שעם תחזוקה נכונה צריך תיקון לעיתים די רחוקות.

מה תוכלו לזהות ולתקן לבד?

חפשו את המובן מאליו - לא תאמינו בכמה מקרים אנשים מזמינים טכנאי מכונות כביסה שבעצם אין שום תקלה במכונה. היא פשוט לא עבדה בגלל שכיוונו לא נכון את המכונה, שכחו לחבר אותה לחשמל, כפתור מסויים (השריה, סחיטה) היה לחוץ או לא לחוץ, הדלת לא הייתה סגורה היטב או שהתוף לא נסגר כי דחסו אליו יותר מדי בגדים. 

 

בדקו את הפילטר - בחוברת ההדרכה שהגיע עם מכונת הכביסה תמצאו הסבר פשוט על ניקוי הפילטר. פילטר מלוכלך הוא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לתקלות במכונות הכביסה. לא נדרש תיקון - רק ניקוי. 

בדקו את תאי האבקות - אפשר לפרק ולבדוק את שלמות החלק ואת החיבור שלו למכונה. תאי אבקות מסויימים עשויים לסבול גם הם מסתימות ולפעמים נקלעים אליהם גופים זרים. 

שימו לב לברז המים הנכנסים - אם לא זורמים מים לתוך מכונת כביסה היא לא תפעל, ולא תקבלו שום התראה על כך. אם המכונה לא מכבסת שימו לב שהברז פתוח. 

הציצו בצינור הניקוז - דליפה, הצפה, בעיית סחיטה ועוד, יכולות להיות קשורות לבעיה בצינור הניקוז. אפשר לשלוף אותו בקלות ולבדוק אם דרוש תיקון ממשי והחלפה או תיקון פשוט לפתיחת סתימה קלה.

קרש כביסה ופיילה לא צריכים תיקון

אנחנו במאה ה-21, נא להתנהג בהתאם


תיקון תקלות במכונת כביסה

תיקון מכונת כביסה ברוב המקרים יעלה בין מאות בודדות של שקלים לכ-700 ש"ח, בהתאם לסוג העבודה והחלקים הדרושים אך במקרים מסוימים זה יכול להיות עסק יקר, וכאשר הוא מגיע ל-50 אחוז או יותר מעלות המכונה כדאי לשקול קניית מכונת כביסה חדשה במקום התיקון. 

 
לעיתים ניתן להשתמש בחלקים משופצים כדי להוזיל עלויות, אבל לא תמיד זהו צעד נבון לטווח הארוך. כמו כן, ישנם מקרים בהם ניתן או לבצע תיקון או להחליף חלקים - טכנאי מכונות כביסה הגון יציג לכם את האפשרויות ולכם יישאר להחליט.
 
בכל מקרה, כדאי לבדוק מהי האחריות שאתם מקבלים על תיקון חלק מסוג זה או אחר. תיקון מוצלח של מכונת כביסה אמור "להחזיק" לפחות שנתיים-שלוש ובדרך-כלל הרבה יותר. שאלו את הטכנאי למה לצפות ומה תוכלו לעשות כדי להאריך את חיי מכונת הכביסה אחרי התיקון ובכל מקרה שימרו את תעודת האחריות והחשבונית.
 

ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 

מכונת כביסה מקולקלת? מדריך הישרדות

איך לשמור על מכונת הכביסה

מכונת הכביסה לא סוחטת? כך תתמודדו!

מה צורך יותר, מייבש כביסה או מזגן?


זקוקים לטכנאי מכונות כביסה? טכנאי מכונות כביסה

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X