צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  אל תעשו את זה לבד: פירוק והרכבת רהיטים בהובלה
 

אל תעשו את זה לבד: פירוק והרכבת רהיטים בהובלה

להעביר את כל החיים שלכם ממקום אחד למקום אחר זו משימה לא פשוטה בכלל, אז אל תתלבטו, הזמינו חברת הובלות שיכולה להעניק לכם מגוון רחב של שירותים מעבר להובלה הסטנדרטית.
מאת:     עודכן: 07/01/2018 15:19:13
עוד בכתבה:

להעביר או לא להעביר? זאת השאלה, ישנם פריטים שייתכן כי הם לא יתאימו לדירה החדשה אליה אתם עוברים, או שמצד שני אתם לא יכולים לוותר עליהם ולא מוכנים לשמוע על שום דבר אחר חוץ מלהעביר אותם. 


פעולת הובלת דירה היא פעולה מהירה וממוקדת, בה חברת ההובלות מעבירה את החפצים שלכם מכתובת אחת לאחרת. פירוק והרכבת הרהיטים על ידי חברת ההובלות מפנה לכם זמן רב לטובת סידור הדירה וכדאית עבורכם גם במספר בחינות נוספות.


למה משתמשים בשירות פירוק והרכבה?

קבעתם עם חברת הובלות מספיק זמן מראש, עכשיו רק נותר לכם: לארוז את כל החפצים בדירה הנוכחית, לקבוע עם בעלי הדירה החדשה ולהחליף את כל פרטי המשלם (מים, חשמל ארנונה), לנקות את הדירה החדשה לקראת המעבר, לקחת חצי או יום חופש לטובת המעבר וצביעת חדרים. 

 

אם תוסיפו למשוואה גם פירוק ויותר מכך הרכבה של הרהיטים, אתם מעכבים את סידור הבגדים בארונות, את ניקיון הדירה לאחר המעבר ויותר מכל תאריכו את כל הפרויקט הנקרא מעבר דירה בעוד כמה ימים. חשוב לזכור כי בדירה ממוצעת ישנם 3 ארונות ועוד מספר דומה של שידות ואולי גם מזנון שיש צורך לפרק ולהרכיב חזרה. 


שירות פירוק והרכבה - חיסכון בזמן
שירות פירוק והרכבה - חיסכון בזמן

מדוע הידע בפירוק והרכבת ארון חשוב?

אם נהיה כנים, רובנו לא נולדנו עם מברגה ואקדח סיכות ביד. נכון, זה בסך הכל ארון ולפרק אותו זו פעולה פשוטה למדי, אבל אם מדובר בארון הזזה? או מזנון משולב זכוכית? כאשר מפרקים ארונות הם מאבדים מן האיזון שלהם ונדרש ידע בבניית ארונות כדי לדאוג שדלתות הארון יהיו שוות מבחינת גובהן ויסגרו בצורה שווה מכל צד.

 

בעת פירוק הארונות יש להיזהר לא לפצוע את חורי ההברגה כדי להכניס שוב את הבורג המתאים בעת ההתקנה. יש להקפיד על בנייה נכונה של הצוקל - הבסיס בקדמת הארון המקנה לו את יציבותו. גם קיבוע של לוחות הדיקט בגב הארון המחוברות באמצעות סיכות פשוטות, יחד עם קיבוע צירי הדלתות מקנה לארון את האיזון הנדרש, שתי פעולות אלו מצריכות עזרה של אדם נוסף מלבדכם. 


פירוק והרכבה - האם זה משתלם?

במחירון ההובלות שבאתר תמצאו כי מחירי ההובלות מותאמים לפי גודל דירה ולא לפי תכולה או כמות ארונות או חפצים לפירוק והרכבה. אם תחשבו את מחיר יום העבודה שלכם, הזמן וההשקעה שתבזבזו על פירוק והרכבה לבד, תמצאו את המחיר הזה כאטרקטיבי בהחלט ובייחוד שמבצעים אותו מובילים מיומנים. 

מובילים מחוץ לקופסה
מובילים מחוץ לקופסה
אל תיפלו בין הארגזים
אל תיפלו בין הארגזים
מהם 5 הגורמים שמשפיעים על מחיר ההובלה?
מהם 5 הגורמים שמשפיעים על מחיר ההובלה?
מעבר דירה » אל תחכו לדקה ה90!
מעבר דירה » אל תחכו לדקה ה90!


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X