צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
אתם נמצאים ב:
בעלי מקצוע   >  הובלות  >  מאמרים בנושא הובלות  >  אל תעשו את זה לבד: פירוק והרכבת רהיטים בהובלה
 

אל תעשו את זה לבד: פירוק והרכבת רהיטים בהובלה

להעביר את כל החיים שלכם ממקום אחד למקום אחר זו משימה לא פשוטה בכלל, אז אל תתלבטו, הזמינו חברת הובלות שיכולה להעניק לכם מגוון רחב של שירותים מעבר להובלה הסטנדרטית.
מאת:     עודכן: 01/08/2017 17:25:53

להעביר או לא להעביר? זאת השאלה, ישנם פריטים שייתכן כי הם לא יתאימו לדירה החדשה אליה אתם עוברים, או שמצד שני אתם לא יכולים לוותר עליהם ולא מוכנים לשמוע על שום דבר אחר חוץ מלהעביר אותם. החפצים הללו יהיו בדרך כלל רהיטים מאסיביים כמו ארונות או שידות שמעבר ליעילותם הם בדיוק מתאימים להגדרה של המשפט האלמותי: "כבר לא מייצרים כאלו היום". אם הם עדיין תקינים ולא שבורים או בלויים, תעבירו אותם! 


עוד בכתבה:

פעולת מעבר הדירה היא פעולה מהירה וממוקדת, בה חברת ההובלות מעבירה את החפצים שלכם מכתובת אחת לאחרת. בסיום ההובלה אתם נשארים עם חלק הארי של המעבר והוא סידור החפצים, פירוק והרכבת הרהיטים על ידי חברת ההובלות מפנה לכם זמן רב לטובת סידור הדירה וכדאית עבורכם גם במספר בחינות נוספות


פירוק והרכבה כי אין לכם באמת זמן

קבעתם עם חברת הובלות מספיק זמן מראש, עכשיו רק נותר לכם:

  • לארוז את כל החפצים בדירה הנוכחית
  • לקבוע עם בעלי הדירה החדשה ולהחליף את כל פרטי המשלם (מים, חשמל ארנונה)
  • לנקות את הדירה החדשה לקראת המעבר
  • לקחת חצי או יום חופש לטובת המעבר
  • צביעת חדרים

אם תוסיפו למשוואה גם פירוק ויותר מכך הרכבה של הרהיטים, אתם מעכבים את סידור הבגדים בארונות, את ניקיון הדירה לאחר המעבר ויותר מכל תאריכו את כל הפרויקט הנקרא מעבר דירה בעוד כמה ימים. חשוב לזכור כי בדירה ממוצעת ישנם 3 ארונות ועוד מספר דומה של שידות ואולי גם מזנון שיש צורך לפרק ולהרכיב חזרה.   

 

מוביל דירה מרכיב ארון תנו להם לעשות את העבודה שלהם, לטובתכם !


פירוק והרכבה כי אולי אין לכם את הידע הנדרש

אם נהיה כנים, רובנו לא נולדנו עם מברגה ואקדח סיכות ביד. נכון, זה בסך הכל ארון ולפרק אותו זו פעולה פשוטה למדי, אבל אם מדובר בארון הזזה? או מזנון משולב זכוכית?

מעבר לכך, כאשר מפרקים ארונות הם מאבדים מן האיזון שלהם ונדרש ידע בבניית ארונות כדי לדאוג שדלתות הארון יהיו שוות מבחינת גובהן ויסגרו בצורה שווה מכל צד. מעבר לכך בעת פירוק הארונות יש להיזהר לא לפצוע את חורי ההברגה כדי להכניס שוב את הבורג המתאים בעת ההתקנה (קורה בדרך כלל בארונות MDF ולא בעץ מלא). יש להקפיד על בנייה נכונה של הצוקל, הלא הוא הבסיס בקדמת הארון המקנה לו את יציבותו. רבים אינם יודעים אך קיבוע של לוחות הדיקט בגב הארון, המחוברות באמצעות סיכות פשוטות, יחד עם קיבוע צירי הדלתות מקנה לארון את האיזון הנדרש, שתי הפעולות הללו מצריכות מעבר לידע גם עזרה של אדם נוסף מלבדכם.    

 

בחור צעיר שלא מבין את הוראות ההרכבה של הרהיטאל תהיו עקשנים, משהו טוב בטוח לא יצא מזה...


פירוק והרכבת רהיטים בהובלה כי זה משתלם!

במחירון ההובלות שבאתר תמצאו כי מחירי ההובלות מותאמים לפי גודל דירה ולא לפי תכולה או כמות ארונות או חפצים לפירוק והרכבה. מחיר פירוק והרכבה מתווסף למחיר המוצע לכם על ההובלה כולה והוא נע בין 200-300 ₪ לכל ארון. אם תחשבו את מחיר יום העבודה שלכם, הזמן וההשקעה שתבזבזו על פירוק והרכבה לבד, תמצאו את המחיר הזה כאטרקטיבי בהחלט ובייחוד שמבצעים אותו מובילים מיומנים, חלק מחברות ההובלה אף מעניקות  אחריות וביטוח על תכולת ההובלה, המחיר נקבע בהתאם לסוג וכמות התכולה המועברת.

 

אשה שומרת על קופת חיסכון בצורת חזיר

 


ומה יש לכם לומר בעניין? השאירו תגובה

 

מובילים מחוץ לקופסה

אל תיפלו בין הארגזים

מה משפיע על מחיר ההובלה

מעבר דירה » אל תחכו לדקה ה90!


זקוקים להובלות? הובלות

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X