צור קשר
המקצוענים


  לדוגמה: אינסטלטור   לדוגמה: חיפה
סינון בעלי מקצוע
סינון בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הסינון לחצו כאן
 
בקרת שירות המקצוענים
בקרת שירות המקצוענים
להסבר על תהליך הבקרה לחצו כאן
 
מוקד גישור המקצוענים
מוקד גישור בעלי מקצוע
להסבר על תהליך הגישור לחצו כאן
 
  >    >    >  ניקיון לפני כניסה לדירה
 

ניקיון לפני כניסה לדירה

לנקות את הדירה בעצמכם או להזמין חברת ניקיון? מהם שלבי העבודה? כיצד חברת ניקיון אמינה ומקצועית תבצע אותה? כל מה שאתם צריכים לדעת על ניקיון הדירה שלכם לפני שאתם נכנסים אליה, במדריך הבא.
מאת: ארז פולק    עודכן: 22/05/2018 11:10:40
עוד בכתבה:

נכנסים לדירה חדשה מקבלן, לדירה משופצת או לדירה שכבר אוכלסה? בכל המקרים הללו הלכלוך והכתמים עורבים לכם בכל פינה. עבודת הניקיון שעומדת לפניכם היא אינטנסיבית, לוקחת שעות רבות, ולעתים מצריכה שימוש במכשור מיוחד שאין לכל אחד בבית.


בדירות ישנות יותר תמצאו גם עובש בקירות, שכבות אבק שנערמו, וכתמי שומן שקשה להסיר. חושבים לנקות את הדירה בעצמכם או אולי להזמין חברת ניקיון שתעשה זאת עבורכם? במדריך הבא אספנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על ניקיון הדירה לפני הכניסה אליה.


להזמין חברת ניקיון או לנקות בעצמכם?

נסורת שמתחבאת בתוך ארונות המטבח, כתמי צבע וטיח, אבקה שנוצרה מחיתוך הקרמיקה, וכתמי רובה עיקשים. את כל אלה סביר שתמצאו בדירה החדשה שלכם, רגע לפני שאתם נכנסים אליה.

 

במקרים רבים, גם דירה שהייתה מאוכלסת לפני כן ולא עברה לאחרונה שיפוץ, תהיה מלאה באבק, כתמים על הקירות ואפילו עובש.

 

במידה ואתם רוצים להסיר שטיחים מקיר לקיר לפני התקנת פרקט, חברת הניקיון תסיר אותם עבורכם, תלטש את הרצפה, ותכין אותה להתקנה.

 

נכון, לא את הכול מוכרחים לנקות לפני שנכנסים, אבל את עיקר עבודת הניקיון יהיה קשה לבצע כשהדירה כבר מאוכלסת ומרוהטת. חברת ניקיון מקצועית ואמינה תנקה עבורכם את הדירה, תתמודד עם משימות ניקיון מורכבות, ותאפשר לכם כניסה חלקה לביתכם החדש.


איך בוחרים חברת ניקיון מקצועית?

ראשית, חשוב לוודא שמדובר בחברה ניקיון שמתמחה בניקוי בתים. מומלץ לדרוש מבעל המקצוע להגיע ולסייר אתכם בדירה כדי לאמוד את עבודת הניקיון ולתמחר את העבודה מראש.

מומלץ לקבל מראש את שלבי העבודה בצורה מפורטת ובכתב. בכמה עובדים מדובר, כמה זמן תימשך העבודה, ובאילו כלים היא תתבצע. עבודה עם מכונת פוליש למשל, תייקר את המחיר.
איך חברת ניקיון אמינה תבצע את העבודה?

בעל מקצוע אמין לא ישפשף את הרצפה עם נייר זכוכית. למרות שהרצפה תראה מבריקה, הדבר יגרום לה נזק בלתי הפיך.

 

מריחת וקס לא תתאפשר על גבי רצפת קרמיקה אטומה, אלא רק על גבי רצפת גרניט פורצלן או רצפת טרסו,  מאחר והוקס לא נתפס על ריצוף אטום.

 

בדירות ישנות רבות יש הצטברות של שכבת אבק, כתמים שומניים מעל הארונות וכתמי עובש על הקירות. בעל מקצוע אמין יטפל בבעיות הללו, לרבות בעיות עובש בקירות. ברוב במקרים עובש נוצר כתוצאה מנזילה סמויה מאחד מצינורות המים שבקיר, כך שיש לטפל בנזילה קודם. קיר מלא בעובש יקולף באמצעות שפכטל, ישויף, וירוסס בחומר מיוחד שנועד להשמיד את העובש. 

 

כדי לשמור על הכיור, האמבטיה, הברזים והארונות מפני קילופים, פגיעה בשכבות הציפוי והצטברות של חלודה לאורך זמן, בעל מקצוע אמין ישתמש בחומרי הניקוי במינון נמוך. בנוסף, הוא יתאים את חומר הניקוי לסוג המשטח. שימוש בחומרי ניקוי חזקים מדי, כמו חומצות במינון גבוה, יכול להרוס את הרובה שבין האריחים שעל הרצפה או אשר מחפים את הקירות ולגרום לבעיות איטום ולרטיבות.

 

שימוש בצינור מים בקרבת קירות יכול לגרום לרטיבות שתתקשו להיפטר ממנה. כשמדובר בקירות גבס, התיקון יהיה יקר במיוחד. בעת ניקוי החלונות, בעל מקצוע אמין יבצע שימוש באקדחי מים.  


האם קיימת אחריות על עבודת ניקיון?

האחריות על העבודה מתייחסת לאיכות העבודה בטווח הזמן הסמוך לה, ולנזקים שנגרמו בעקבות העבודה. בעל מקצוע אמין ומקצועי יסייר אתכם בדירה בתום העבודה, יעבור אתכם על ליקויים שלא תוקנו, כתמים שלא הוסרו, ועל נזקים שנגרמו כתוצאה מהעבודה.

 

חשוב לציין שלא כל חברה נותנת אחריות על העבודה, ולרוב, האחריות לא תינתן בכתב. לכן חשוב לוודא מול חברת הניקיון כי היא אכן נותנת אחריות לעבודה ולדרוש סיור בתום העבודה לאיתור ליקויים ונזקים.

 

מעבר לאחריות עצמה, ועל מנת להימנע ממצב בו חלילה תישאו באחריות במידה ועובד נפגע בביתכם, וודאו מול חברת הניקיון כי העובדים שלה מבוטחים במקרה של פגיעה.

כל מה שחשוב לדעת על ניקיון לאחר שיפוץ
כל מה שחשוב לדעת על ניקיון לאחר שיפוץ
ליטוש אבן: כל מה שצריך לדעת
ליטוש אבן: כל מה שצריך לדעת
סיימתם לשפץ? כך תנקו את הבית ב- 5 שלבים!
סיימתם לשפץ? כך תנקו את הבית ב- 5 שלבים!
איך לנקות את הבית כמו מקצוענים
איך לנקות את הבית כמו מקצוענים


זקוקים לניקיון? ניקיון

שתף דף זה:
כל הזכויות שמורות לאל הבית בע"מ © המקצוענים - בעלי מקצוע מומלצים לבית
UX & Design by  INKOD  HYPERA

 
 
 X