האם חיפוי זכוכית עמיד בפני חום ושברים?

אנו רוצים להתקין חיפוי זכוכית, אך מכיוון שהמטבח שלנו מאד פעיל אנו חוששים לעמידות שלו. האם חיפוי זכוכית עמיד בפני חום ושברים?

איילת 21.10.2018

תשובה

הזכוכית שמתקינים בחיפוי למטבח היא זכוכית מחוסמת, כזו שעברה תהליך של חימום בטמפרטורה קיצונית, מה שגורם לה להיות חזקה פי 4 מזכוכית רגילה. כמו כן, מדובר בזכוכית שמגיעה בעובי של 6 מ"מ שנחשבת לעמידה מאד. במידה ואתם מאד חוששים, תוכלו להזמין גם זכוכית בכובי 8 מ"מ.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 21.10.2018

עיצוב זכוכית
בתל אביב שנה עיר

א.ב זגגות
5.00
star star star star star
14
חוות דעת
א.ב זגגות אבי בן - נון
אביעזר אומנות הזכוכיות אביעזר בוסקילה
דודו גלאס
4.86
star star star star star
21
חוות דעת
דודו גלאס דודו אהרון

מדריכים בנושא עיצוב זכוכית

קיר זכוכית בבית: לבחור את העיצוב שמתאים לכם

התאמה של קיר זכוכית לבית היא היום בחירה מתוך מגוון עצום של אפשרויות. קיר זכוכית לבית הוא האלמנט שיכול להפוך כל בית לזה המשלב בתוכו שני קוי עיצוב מרכזיים: האחד מבטא את הסגנון הכפרי שהפך פופולארי בשנים האחרונות והשני, את הסגנון המודרני, החדש, המתקדם שקיבל גם כן תהודה לאורך השנים האחרונות. אז מה חשוב לדעת כשבוחרים קיר זכוכית לבית?

חיפוי זכוכית למטבח: כל מה שחשוב לדעת

רוצים לשדרג את המטבח למראה יוקרתי במיוחד? חיפוי זכוכית הוא הפתרון המושלם עבורכם. במדריך הבא נסביר מה זה חיפוי זכוכית למטבח, מה היתרונות שלו, מה חשוב לדעת על ההתקנה וגם, כמה זה עולה? כל התשובות.

בחירת זכוכית למקלחון: כל מה שחשוב לדעת

מזמינים מקלחון בהתאמה אישית? מה הם סוגי הזכוכית הנפוצים למקלחונים, איזו זכוכית עומדת בתו התקן והאם יש אחריות על התקנת מקלחון? כל התשובות בפנים.

שיר של אור וזכוכית: עיצוב זכוכית בגופי תאורה

אור וזכוכית תמיד השתלבו היטב זה בזה. המגמות החדשות של עיצוב זכוכית בגופי תאורה מאפשרות להפוך את שיתוף הפעולה בין השניים למרהיב יותר מאי פעם

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon