שיר של אור וזכוכית: עיצוב זכוכית בגופי תאורה

אור וזכוכית תמיד השתלבו היטב זה בזה. המגמות החדשות של עיצוב זכוכית בגופי תאורה מאפשרות להפוך את שיתוף הפעולה בין השניים למרהיב יותר מאי פעם

עוד במדריך
עיצוב זכוכית – ויהיה אור! אור, זכוכית, צל וברזל: מראה וינטג' עיצוב זכוכית בבית המודרני במיוחד עבור חדר השינה: עיצוב זכוכית רומנטי

עיצוב זכוכית איכותי יכול ליצור גופי תאורה מרהיבים ביופיים, שמהווים פריטים בעלי ערך דקורטיבי בפני עצמם. אולם ערכם העיצובי של גופי תאורה מעוצבים שכאלו מגיע לשיאו רק כשלוחצים על המתג.

כל מנורה מזכוכית מעוצבת יוצר תאורה שונה בחדר. וכפי שכל מעצב פנים יוכל להעיד – האור הוא אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב החדר. אז אילו טרנדים קיימים בעיצוב זכוכית לגופי תאורה ואיך לשלב את האלמנטים הללו בעיצוב הבית?

עיצוב זכוכית – ויהיה אור!

המאפיין העיקרי של גוף תאורה זה איננו בהכרח הצורה יוצאת הדופן שלו, או השילוב המעניין בין זכוכית מעוצבת למתכת.

האלמנט שבולט הוא דווקא האופן שבו האור מתפשט במרחב. העיצוב העגול של הזכוכיות מאפשר לאור הבוקע מכל גוף תאורה להתפשט בכמעט 360 מעלות.

גודלו המשמעותי של הפריט והפריסה המעגלית של גופי התאורה מרחיבה את השטח המואר, ומאפשרת לו להאיר חלל נרחב.

במילים אחרות, אם אתם מחפשים גוף תאורה נאה שיאיר חלל גדול באופן יעיל, מומלץ לבדוק גוף תאורה עגול בסדר גודל משמעותי.

אור, זכוכית, צל וברזל: מראה וינטג'

גוף תאורה זה מסייע ליצירת המראה והאווירה המיוחדים. ראשית, עיצוב זכוכית בצורת משולש הפוך מתעל באופן טבעי את האור כלפי מעלה, ובמקביל יוצר צל קל שמוקרן כלפי מטה.

שילוב יוצא דופן שכזה של אור וצל מאיר את החדר באור נוגה ומרגיע, שמזכיר את התאורה האינטימית שהייתה מקובלת ברוב הבתים עד לפני מספר עשורים.

שילוב  הזכוכית והברזל אף הוא תורם לאווירה המיושנת במעט, שכן ברזל, בעיקר מפורזל, הוא מתכת בעלת נוכחות ואופי מיוחדים ומורגשים.

עיצוב זכוכית בבית המודרני

שני מאפיינים מרכזיים של העיצוב המודרני הם מינימליזם ופונקציונאליות. עיצוב זכוכית לגופי תאורה מציגים מאפיינים אלו היטב.

גופי הזכוכית גדולים מספיק בשביל להכיל גוף תאורה, ומעוצבים באופן שמפזר את האור באופן ממוקד לכיוון הרצוי.

העדר גוף מתכת משמעותי לכלי התאורה בולט, ובמקומו בסיסי מתכת קלה שמאפשרים לכוון את גוף התאורה.

במיוחד עבור חדר השינה: עיצוב זכוכית רומנטי

חדר השינה של זוגות אוהבים צריך להיות מקום רומנטי שמשדר אינטימיות וקרבה. לכך אפשר להשתמש בספוטים. גם פה עיצוב הזכוכית מקרין את האור כלפי מעלה וכך מפיץ תאורה נוגה בחדר, מעודנת ורומנטית.

בנוסף לתאורה עצמה, גם העיצוב הסימטרי של גוף הגוף התאורה תורם לאווירה המתבקשת, שכן הוא מתקשר לזוגיות והקרבה שחולקים בני הזוג המאכלסים את החדר.

תקלות ועבודות נפוצות

התקנת מקלחון: כל מה שצריך לדעת

זקוקים להתקנת מקלחון? נלווה אתכם בכל השלבים עד להתקנה. איך בוחרים מקלחון, איך מתנהלים מול מתקין המקלחונים לפני העבודה וכמה עולה התקנת מקלחון? כל התשובות בפנים.

תיקון ידיות בתריס הזזה: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תיקון ידיות בתריס הזזה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול מתקן התריסים, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תיקון ידיות בתריס הזזה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תריס הזזה תקוע: כל השלבים בדרך לפתרון

התריס תקוע? אנחנו נלווה אתכם צעד צעד. מה עושים כשהתריס נתקע, איך מתנהלים מול מתקן התריסים וכמה עולה תיקון תריס תקוע? כל התשובות בפנים.

שלבים שבורים או חסרים בתריס הזזה: כל השלבים עד לפתרון

צריכים החלפת שלבים שבורים או חסרים? הגעתם למקום הנכון, אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון. מה עושים לפני שמזמינים מתקן תריסים, איך מתנהלים מולו וכמה תעלה לכם החלפת שלבים שבורים או חסרים? כל התשובות לפניכם.