המהפכה השקופה: דלתות הזכוכית נכנסות לחלל הביתי

מבודדות רעשים, מונעות מעבר חום וקור ומלאות בסטייל. לא פלא שדלתות הזכוכית הולכות וצוברות יותר ויותר פופולריות גם בעיצוב הבית. הנה כל מה שכדאי לדעת על הטרנד שכאן כדי להישאר

עוד במדריך
יתרונותיה של דלת הזכוכית במרחב הביתי שמירה פרטיות וכניסה של אור טבעי לבית קלה לתחזוקה ושומרת על הסביבה כך תשלבו מחיצות ומסגרות זכוכית בחדרים נוף אורבני או טבעי? אתם חלק מהסביבה שלכם

בסביבה העסקית והמשרדית, ישנו שימוש גובר בדלתות ובמחיצות זכוכית כבר שנים רבות. לאחרונה, ניתן לראות שהשימוש בזכוכית תופס תאוצה ופופולריות רבה גם בסביבה הביתית, כשהסיבות לכך רבות ומגוונות.

הזכוכית היא חומר חזק ואסתטי המהווה פתרון לחללים שונים. הזכוכית משולבת במחיצות ובדלתות הופכת את המרחב למרווח ונעים יותר.

מעבר לאסתטיקה, הזכוכית מאפשרת מצד אחד, כניסה של אור טבעי, שהוא בריא יותר וחסכוני בחשמל. מנגד, הזכוכית מאפשרת שמירה על פרטיות.

יתרונותיה של דלת הזכוכית במרחב הביתי

התקנת דלת זכוכית במרחב הביתי תעניק לו מראה ייחודי ותאפשר חציצה טבעית בין החללים השונים. עיצוב בזכוכית מייצר חלל פתוח ומאפשר שמירה על קשר עין בין בני-הבית. בחללים שבהם אין חשיבות מיוחדת לפרטיות, זהו יתרון של ממש.

מעבר למרחב השקוף והפתוח, דלתות הזכוכית נחשבות לסגנון עיצובי מודרני בעל יתרונות משמעותיים. דלתות זכוכית מסוימות, מאפשרות שמירה על טמפרטורה נוחה בחדר, כזאת שמייתרת את השימוש הרציף במזגן לצורך קירור וחימום הבית.

שמירה פרטיות וכניסה של אור טבעי לבית

יתרון בולט נוסף של השימוש בזכוכית הוא האפשרות לשלב סוגי זכוכית שונים, בצבעים וברמות שקיפות שונות, בהתאם לצורך ולטעם האישי.

למשל, שימוש בזכוכית חלבית או זכוכית שאיננה שקופה לחלוטין, תאפשר ליהנות מעיצוב מתקדם וחכם לצד שמירה על פרטיות בכל חדר וחדר בבית. ישנה קשת רחבה של אפשרויות עיצוב, החל מעיצוב שקוף וניטרלי שהוא בעיקרו פונקציונלי, דרך שילוב פרופילים מעוצבים וגוונים ייחודיים שמוסיפים תחכום ויוקרה לעיצוב.

קלה לתחזוקה ושומרת על הסביבה

בחירה בזכוכית היא לא רק בחירה עיצובית, אלא גם בחירה גם בתחזוקה קלה ונוחה יותר ביומיום.  לכן, לא פלא שהשימוש בה הופך ליותר ויותר פופולרי. בין אם מדובר על מחיצות, דלתות או חלונות, בעזרת מטלית וחומר ניקוי ייעודי, קל מאוד להסיר ממנה כתמים וסימני אבנית.

הזכוכית מאפשרת כניסה של אור טבעי לתוך החדר, ובכך מונעת צורך בשימוש בתאורה מלאכותית בשעות היום.

שילוב הזכוכית בתהליכי הבנייה השונים, נפוץ מאוד בבנייה ירוקה, שכן זכוכית נחשבת לחומר ידידותי לסביבה. זאת, משום שהיא מאפשרת בידוד אקוסטי (מונעת מעבר רעש) ובידוד תרמי (על-ידי מניעת מעבר חום וקור דרכה).

כך תשלבו מחיצות ומסגרות זכוכית בחדרים

לדלתות הזכוכית סגנונות שונים ואפשרויות פתיחה שונות. דלתות זכוכית יכולות להיפתח על ציר או כדלת הזזה, להגיע עם או בלי מסגרת ולכלול חלוקת פרופילים ואף "להתקפל" (בעזרת חלוקתה למשטחים קטנים ופתיחתה כמו אקורדיון).

הזכוכית שמיוצרת עבור הדלתות היא זכוכית חזקה מאוד ולכן נחשבת לעמידה במיוחד. דלתות הזכוכית מספקות מראה מודרני ומלוטש ומשפרות את האסתטיקה הכללית של הבית. הן יוצרות תחושה של פתיחות ושקיפות וגורמות לתחושה מרווחת ומזמינה יותר, התואמת את סגנון החלל הפתוח (''אופן ספייס').

נוף אורבני או טבעי? אתם חלק מהסביבה שלכם

התקנת דלתות ומחיצות זכוכית יספקו לכם חיבור לעולם החיצון מתוך הבית. השקיפות של הזכוכית מאפשרת חיבור בין החוץ לפנים, דבר שמאוד מקשר אתכם אל שעות היממה, עונות השנה והמקצב המחזורי של הטבע.

דלת זכוכית לא רק תכניס פנימה את הנוף הנשקף דרכה, אלא תעזור לכם להרגיש מחוברים יותר לטבע ותחזק לכם את ההרגשה הנעימה בתוך סביבת העבודה הביתית שלכם.

בין אם אתם מתגוררים בבניין גבוה, ונהנים מחילופי הגוונים של השמיים ובין אם אתם משקיפים אל שדה פתוח, החיבור בין הפנים לחוץ הוא חשוב. בייחוד בשנים האחרונות, שבה המגמה היא להיות יותר בבית, עם המעבר לעבודה מרחוק בשוק עבודה שהוא היברידי מתמיד.

זכוכית מאפשרת לחצוץ חללים ולהגדיר אותם. פינת משחקים לילדים, פינת עבודה, פינת רביצה – החלוקה החלקית של החלל מאפשרת להתרכז בעבודה, במשחק או בצפייה בסרט, תוך שמירה על קשר עין עם שאר בני הבית ותוך הנאה מיתרונות של בידוד אקוסטי ותרמי. 

צריכים זגג? לבעל מקצוע בפיקוח שלנו לחצו כאן

למחירון בתחום זכוכיות לחצו כאן

מחירון זגגים

המחירים כוללים מע”מ

שבר בחלון: כל השלבים עד לפתרון

יש לכם שבר בחלון? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם

חיפוי זכוכית במטבח: כל מה שצריך לדעת

אם אתם רוצים לשדרג את המטבח ולהוסיף לו חיפוי זכוכית , אתם במקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מעצב זכוכית, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

התקנת דלת זכוכית: כל מה שחשוב לדעת

רוצים לשדרג את המשרד ולהתקין דלתות זכוכית? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

התקנת מעקה זכוכית: כל מה שחשוב לדעת

מתחשק לכם לשדרג את המדרגות בבית ולהתקין לצידן מעקה זכוכית? אנחנו פה בשבילכם. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow