חיפוי זכוכית למטבח: מדריך מלא

לאלו מכם שבונים או משפצים את המטבח, האם חשבתם פעם על חיפוי זכוכית? במדריך הבא נסביר איך מתקינים חיפוי זכוכית במטבח, איך בוחרים זכוכית לחיפוי ומה היתרונות של חיפוי זכוכית למטבח?

עוד במדריך
איך מתקינים חיפוי זכוכית במטבח? איך בוחרים זכוכית לחיפוי? מה היתרונות של חיפוי זכוכית למטבח?

חיפוי קירות המטבח בזכוכית הוא טרנד התופס תאוצה בשנים האחרונות. המטבח שלכם הוא חלק מחזית הבית ויחד עם הסלון, שניהם משלימים את הפן העיצובי של החלל המרכזי. 

במדריך הבא נסביר איך מתקינים חיפוי זכוכית במטבח, איך בוחרים זכוכית לחיפוי ומה היתרונות של חיפוי זכוכית למטבח?

איך מתקינים חיפוי זכוכית במטבח?

חיפוי זכוכית למטבח מותקן באמצעות הברגה והדבקה של לוחות הזכוכית אל הקיר עם דבק מיוחד. נוסף על כך מבריגים את הזכוכית אל הקיר באמצעות ברגים נסתרים.

את החריצים הנוצרים מן הרווחים שבין תבניות הזכוכית אוטמים בסיליקון מיוחד נגד מים ועובש המותאם לעבודה עם זכוכיות. 

בעת ההזמנה עליכם לוודא כי הזכוכית היא בעובי של 6 מילימטרים וממוגנת מפני חום. כשהיא מחוסמת חום היא הופכת עמידה כמו זכוכית התנור הביתי שלנו והעיצובים בה הם כמעט בלתי מוגבלים.

איך בוחרים זכוכית לחיפוי?

בזמן בחירת העיצוב של הזכוכית למטבח עליכם לוודא כי העיצוב מודפס ולא צבוע על הזכוכית. עיצוב מודפס הוא עמיד יותר, אינו מתבלה עם הזמן ונראה אחרי שנים כאילו התקנתם אותו כיום.

כיום ישנן טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות להדפיס את העיצוב הרצוי לכם על חיפוי הזכוכית. ההדפסות נעשות לרוב בשתי דרכים:

1. הדפסה על גבי מדבקה שקופה העשויה מוויניל, אותה מדביקים לזכוכית בהדבקה יבשה או רטובה, המאפשרת את התאמת הגרפיקה בצורה מדויקת יותר.

2. הדפסה דיגיטלית ישירות על לוח החיפוי. רק שימו לב שאתם לא מדפיסים את הקובץ הפוך אלא לכיוון שבו תביטו עליו.

מה היתרונות של חיפוי זכוכית למטבח?

מגוון עיצובים - חיפוי הזכוכית למטבח המאפשר מגוון רחב של עיצובים, צבעים, תמונות ומרקמים. ניתן לצבוע את הזכוכית ולהתאים אותה לגוון הקיר או צבע הארונות. מדובר בצבע עמיד שלא יורד גם בשינויי טמפרטורה ולחות. 

זכוכית עמידה - הזכוכית מחוסמת ועמידה במיוחד בזכות תהליך של חימום בטמפרטורה קיצונית, מה שהופך אותה לפי ארבעה חזקה ובטיחותית מזכוכית רגילה. 

תחזוקה קלה - את הלכלוך שמצטבר על הזכוכית קל מאוד לנקות באמצעות חומר ייעודי ומטלית לחה. בגלל שהזכוכית מגיעה כיחידה אחת גדולה, אין לה חריצים שהלכלוך יכול לחדור אליהם וזה מקל על הניקיון השוטף. 

מחירון זגגים

המחירים כוללים מע”מ

שבר בחלון: כל השלבים עד לפתרון

יש לכם שבר בחלון? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם. מה עושים לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה יעלה לכם התיקון? כל התשובות לפניכם

חיפוי זכוכית במטבח: כל מה שצריך לדעת

אם אתם רוצים לשדרג את המטבח ולהוסיף לו חיפוי זכוכית , אתם במקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים מעצב זכוכית, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

התקנת דלת זכוכית: כל מה שחשוב לדעת

רוצים לשדרג את המשרד ולהתקין דלתות זכוכית? הגעתם למקום הנכון. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

התקנת מעקה זכוכית: כל מה שחשוב לדעת

מתחשק לכם לשדרג את המדרגות בבית ולהתקין לצידן מעקה זכוכית? אנחנו פה בשבילכם. מה חשוב לדעת לפני שמזמינים זגג, איך מתנהלים מולו וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

שאלות נפוצות

מה זה חיפוי זכוכית למטבח?
חיפוי זכוכית למטבח מתבצע על-ידי זגג מקצועי, מדובר בהדבקת משטח זכוכית מותאם אישית על-גבי אריחי המטבח. את הזכוכית ניתן לצבוע בכל צבע, להדפיס עליה תמונות דיגיטליות ולהדביק צורות ישנות. חיפוי זכוכית מעניק מראה אלגנטי ויוקרתי למטבח, קל להתקנה ונוח לניקיון.