תיקון / החלפת ידית

לא כל עבודה בבית מצריכה הזמנת בעל מקצוע מומחה. יש הרבה עבודות קטנות בהן תוכלו לבחור להזמין הנדימן מקצועי שיכול לבצע מגוון של עבודות קטנות בתחומים שונים. תיקון או החלפת ידית בארון או במגירה היא בדיוק סוג העבודות שהנדימן מקצועי יכול לבצע עבורכם. כמה עולה לתקן ידית ומה משפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר תיקון / החלפת ידית המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לתיקון ידית רופפת או החלפתה. המחיר אינו כולל את הידית.

מחיר ממוצע ₪300
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪350

כמה עולה לתקן ידית?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה לתקן ידית של דלת, כאשר המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג העבודה או המורכבות שלה. ברוב המקרים מדובר על תיקונים כמו ידית רופפת או החלפה של הידית קומפלט.

המחיר שאתם רואים כאן למעלה מתייחס לתיקון או החלפה של ידית אחת בדלת פשוטה, ולא דלת פלדלת או דלת כניסה מעוצבת.

מה משפיע על המחיר של התיקון?

מחיר העבודה משתנה בהתאם לסוג התיקון ובמידה ההנדימן מחליף לכם את הידית, בהתאם גם לעלות שלה. אם אתם מזמינים את ההנדימן לתיקון של כמה ידיות, שאלו אותו איך הוא נוהג לתמחר את העבודה שלו. יש כאלה שיתמחרו לכם פר ידית, יש כאלה שלפי שעה.

אם ההנדימן מתמחר לכם את העבודה לפי שעה, ודאו שהוא לא מורח אותה ומושך את הזמן על מנת שזה יהיה לו משתלם.

דובער מנעולים ושיפוצים דובער גלבר
שמואל ההנדימן
5.00
star star star star star
11
חוות דעת
שמואל ההנדימן סמי קצב

טיפים

1
ידית כפתור מצריכה רק בורג אחד בזמן החלפתה, מה גם שהיא שומרת על הארון שכן את לא נוגעים בו ולא שורטים אותו בזמן הפתיחה.
2
החלפת ידיות יכולה לשדרג את המטבח שלכם ולשנות את העיצוב שלו, מבלי שתצטרכו להחליף את המטבח כולו.
3
אספו עבודות תיקון קטנות נוספות בבית, ונצלו את ההזדמנות שההנדימן כבר נמצא אצלכם כדי לבצע אותן.

תליית תמונה: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית תמונה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית תמונה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית מדף: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית מדף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית מדף? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית וילון: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תליית וילון? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית וילון? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

שדרוג מהיר וזול: חיפוי בד לקירות הבית

הטרנד שכרגע עוד בחיתוליו הוא הלבשת הקירות עם בדים. זה יכול להיות גב מיטה, מסגרת קיר לרהיט ואפילו קיר כוח בסלון. במה זה שונה מהדבקת טפט? מתי מוטב להימנע מכך והאם תוכלו לבצע זאת בעצמכם? כל מה שכדאי לדעת על הטרנד המתהווה.

כיצד להתקין כספת לאקדח?

קיבוע לרצפה או לקיר? האם יש תקן מחייב לכספת? מה כולל הליך ההתקנה? כדי שתשמרו על הכללים ועל הבטיחות שלכם ושל יקיריכם הנה כל מה שחשוב לדעת וליישם.

חורים קטנים, כאב ראש גדול: המדריך המלא לסתימת חורים בקירות

חורים בקיר יכולים להיעשות בצורה יזומה (לצורך תליית תמונה או מדף, למשל) או תוך כדי הזזת רהיטים. לא משנה מהי הסיבה להיווצרותם, סביר להניח שתרצו להסתיר אותם, אם הם גלויים ומכערים את הקיר.

הכל זה מלמעלה: המדריך המלא על תליית טלוויזיה מהתקרה

התקנה של המסך מהתקרה מצריכה זרוע מותאמת ייחודית, כלי עבודה מתאימים ולעתים גם הכנת תשתית לכך, כבר בשלבי השיפוץ או הבנייה. הכל בהתאם לחומר ממנו עשויה התקרה ולגובה שלה. באילו מקרים תהיו חייבים לתלות את מסך הטלוויזיה מהתקרה, אילו שיטות תלייה קיימות ומה ישפיע על מחיר ההתקנה? כל התשובות במדריך זה

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל

שאלות נפוצות

כמה עולה תיקון ידית של ארון/ מגירה?
תיקון ידית של הארון או של המגירה עולה כ-₪300 בממוצע. המחיר מתייחס לתיקון ידית סטנדרטית או להחלפתה. במידה ומדובר על ידית מעוצבת המחיר ישתנה בהתאם לסוג הידית והחומר ממנה עשויה. אנו ממליצים לכם לאסוף עבור ההנדימן מספר עבודות ולעשות את כולן במסגרת אותו הביקור.
מה עוד ניתן לעשות במסגרת ביקור ההנדימן?
הנדימן הוא בעל המקצוע שיוכל לעזור לכם בכל העבודות הקטנות שיש לכם בבית. במידה ואתם רוצים לתקן ידיות, לתלות מדפים או תמונות או אפילו לסתום חורים בקיר ולתקן את הצבע תוכלו להזמין הנדימן שיעשה עבורכם את המשימות באותו הביקור. במידה ומדובר על עבודות קצת יותר מסובכות, ייתכן והוא יתמחר את העבודה לפי הביצוע שלה ולא לפי שעה.