קיצור רגליים לרהיטים

תוכלו למצוא מגוון רחב של עבודות קטנות בבית בהם יוכל לטפל ההנדימן. תיקון רהיטים וקיצור הרגליים שלהם יכולים להיות מאותם מצבים בהם הנדימן הוא הפתרון עבורכם. כמה עולה תיקון דלת ומה משפיע על המחיר של העבודה? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר קיצור רגליים לרהיטים המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לקיצור רגליים של שולחנות או כיסאות סטנדרטיים.

מחיר ממוצע ₪400
טווח תחתון ₪200
טווח עליון ₪600

כמה עולה לקצר את רגליי הרהיטים?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה קיצור רגליים של רהיט (שולחנות או כיסאות עץ).  שימו לב שההנדימן צריך לספק לכם את הצירים בעצמו, אתם לא צריכים לרכוש אותם. המחיר מתייחס לשולחן עץ או כיסאות סטנדרטיים. 

מה משפיע על המחיר העבודה?

לרוב, עבודות ההנדימן מתומחרות לפי שעה. קיצור רגליים של רהיט ייקח עד שעה (לעיתים אף פחות). אך, במידה ומדובר על שולחן מעוצב או עשוי עץ חזק או חומר חזק אחר, יש לקחת בחשבון את מורכבות העבודה וכלים בהם יצטרך להשתמש ההנדימן שעלולים לייקר את העבודה ב-20%.

דובער מנעולים ושיפוצים דובער גלבר
שמואל ההנדימן
5.00
star star star star star
11
חוות דעת
שמואל ההנדימן סמי קצב

טיפים

1
שלחו להנדימן תמונה של הרהיט אותו תרצו לקצר כדי שיוכל לראות את הגודל שלו ואת החומר ממנו עשוי. כך, יוכל להגיע מוכן לביצוע העבודה.
2
במידה ויש לכם מספר רהיטים שתרצו לקצר (מספר כיסאות ושולחן) קבצו את כולם לאותו הביקור וודאו שההנדימן מתמחר לכם את העבודה פר שעה.
3
במידה ואתם רוצים לקצר שולחן מעוצב או כיסא מעוצב, ציינו זאת מראש להנדימן על מנת שיביא איתו כלים מתאימים וכדי שלא יפגע בעיצוב הרהיט.

תליית תמונה: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית תמונה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית תמונה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית מדף: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית מדף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית מדף? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית וילון: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תליית וילון? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית וילון? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

שדרוג מהיר וזול: חיפוי בד לקירות הבית

הטרנד שכרגע עוד בחיתוליו הוא הלבשת הקירות עם בדים. זה יכול להיות גב מיטה, מסגרת קיר לרהיט ואפילו קיר כוח בסלון. במה זה שונה מהדבקת טפט? מתי מוטב להימנע מכך והאם תוכלו לבצע זאת בעצמכם? כל מה שכדאי לדעת על הטרנד המתהווה.

כיצד להתקין כספת לאקדח?

קיבוע לרצפה או לקיר? האם יש תקן מחייב לכספת? מה כולל הליך ההתקנה? כדי שתשמרו על הכללים ועל הבטיחות שלכם ושל יקיריכם הנה כל מה שחשוב לדעת וליישם.

חורים קטנים, כאב ראש גדול: המדריך המלא לסתימת חורים בקירות

חורים בקיר יכולים להיעשות בצורה יזומה (לצורך תליית תמונה או מדף, למשל) או תוך כדי הזזת רהיטים. לא משנה מהי הסיבה להיווצרותם, סביר להניח שתרצו להסתיר אותם, אם הם גלויים ומכערים את הקיר.

הכל זה מלמעלה: המדריך המלא על תליית טלוויזיה מהתקרה

התקנה של המסך מהתקרה מצריכה זרוע מותאמת ייחודית, כלי עבודה מתאימים ולעתים גם הכנת תשתית לכך, כבר בשלבי השיפוץ או הבנייה. הכל בהתאם לחומר ממנו עשויה התקרה ולגובה שלה. באילו מקרים תהיו חייבים לתלות את מסך הטלוויזיה מהתקרה, אילו שיטות תלייה קיימות ומה ישפיע על מחיר ההתקנה? כל התשובות במדריך זה

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל