תיקון שולחן

יש הרבה עבודות קטנות בבית שלא מצריכות הזמנת בעל מקצוע שמתמחה בתחום אחד, ובמקום זאת תוכלו לבחור להזמין הנדימן מקצועי שיכול לבצע מגוון של עבודות קטנות בתחומים שונים. תיקון קטן של שולחן הוא בדיוק מסוג העבודות הללו. כמה עולה תיקון שולחן ומה משפיע על המחיר? קבלו טיפים של מקצוענים.

מחיר תיקון שולחן המחירים כוללים מע”מ

המחיר מתייחס לתיקון שולחן רופף או קיצור זרועות השולחן

מחיר ממוצע ₪300
טווח תחתון ₪250
טווח עליון ₪350

כמה עולה לתקן שולחן?

כאן למעלה תוכלו לראות כמה עולה לתקן שולחן, כאשר המחיר עשוי להשתנות בהתאם לסוג העבודה או המורכבות שלה. ברוב המקרים מדובר על תיקונים כמו שולחן רופף או קיצור זרועות השולחן שנחשבת לעבודה קצת יותר מורכבת.

יש הנדימנים שיגבו את התשלום לפי סוג העבודה ויש הנדימנים שמתמחרים את העבודה לפי שעה. שתי השיטות בסדר גמור, רק שימו לב שאם ההנדימן בוחר בשיטה השנייה הוא לא מורח את העבודה.

מה משפיע על המחיר של התיקון?

המחיר של התיקון משתנה בהתאם לסוג והמורכבות שלו. אם השולחן שלכם רופף למשל, להנדימן יהיה פשוט מאד לתקן את זה באמצעות התקנה של רגלית קטנה שתפתור את הבעיה. לעומת זאת, אם הוא יצטרך לקצר את הרגליים של השולחן זה כבר סיפור אחר.

לפני שאתם מזמינים את ההנדימן שלחו לו תמונה של השולחן, כך הוא אולי יוכל לתת לכם איזו שהיא הערכה כללית בטלפון.

דובער מנעולים ושיפוצים דובער גלבר
שמואל ההנדימן
5.00
star star star star star
11
חוות דעת
שמואל ההנדימן סמי קצב

טיפים

1
במידה ואתם רוצים לשייף פינה חדה של שולחן שמצופה בפורמייקה למשל, דרשו מבעל המקצוע לצבוע את הפינות המשויפות בלכה או בצבע תואם.
2
כדי להגן ילדיכם הקטנים מפינות חדות בשולחן העץ, תוכלו להתקין כיסויי פלסטיק ייעודיים לפינות השולחן במקום לשייף אותו.
3
אספו עבודות תיקון קטנות נוספות בבית, ונצלו את ההזדמנות שההנדימן כבר נמצא אצלכם כדי לבצע אותן.

תליית תמונה: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית תמונה? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית תמונה? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית מדף: כל המידע והשלבים להתקנה

צריכים עזרה עם תליית מדף? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית מדף? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית וילון: כל השלבים והמידע

צריכים עזרה עם תליית וילון? אנו נלווה אתכם בכל השלבים. איך תתנהלו נכון מול ההנדימן, מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים אותו וכמה עולה תליית וילון? ריכזנו עבורכם את כל המידע.

תליית טלוויזיה: כל מה שצריך לדעת כשמזמינים הנדימן

אתם צריכים לתלות טלוויזיה? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד שתשבו מרווחים בסלון ותצפו במסך. מה צריך לעשות לפני שמזמינים הנדימן, איך מתנהלים מולו וכמה תליית טלוויזיה עולה? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow

מדריכים בנושא תיקונים כלליים בבית

שדרוג מהיר וזול: חיפוי בד לקירות הבית

הטרנד שכרגע עוד בחיתוליו הוא הלבשת הקירות עם בדים. זה יכול להיות גב מיטה, מסגרת קיר לרהיט ואפילו קיר כוח בסלון. במה זה שונה מהדבקת טפט? מתי מוטב להימנע מכך והאם תוכלו לבצע זאת בעצמכם? כל מה שכדאי לדעת על הטרנד המתהווה.

כיצד להתקין כספת לאקדח?

קיבוע לרצפה או לקיר? האם יש תקן מחייב לכספת? מה כולל הליך ההתקנה? כדי שתשמרו על הכללים ועל הבטיחות שלכם ושל יקיריכם הנה כל מה שחשוב לדעת וליישם.

חורים קטנים, כאב ראש גדול: המדריך המלא לסתימת חורים בקירות

חורים בקיר יכולים להיעשות בצורה יזומה (לצורך תליית תמונה או מדף, למשל) או תוך כדי הזזת רהיטים. לא משנה מהי הסיבה להיווצרותם, סביר להניח שתרצו להסתיר אותם, אם הם גלויים ומכערים את הקיר.

הכל זה מלמעלה: המדריך המלא על תליית טלוויזיה מהתקרה

התקנה של המסך מהתקרה מצריכה זרוע מותאמת ייחודית, כלי עבודה מתאימים ולעתים גם הכנת תשתית לכך, כבר בשלבי השיפוץ או הבנייה. הכל בהתאם לחומר ממנו עשויה התקרה ולגובה שלה. באילו מקרים תהיו חייבים לתלות את מסך הטלוויזיה מהתקרה, אילו שיטות תלייה קיימות ומה ישפיע על מחיר ההתקנה? כל התשובות במדריך זה

מחירון הנדימן

המחירים כוללים מע”מ

איך נקבעים המחירים במחירון

מחירון המקצוענים מבוסס על נתוני אמת של מאות אלפי עבודות שבוצעו ודווחו על ידי לקוחותינו. אחת לחודש טווח המחיר המומלץ לכל עבודה מתעדכן לאחר השלמת 3 השלבים הבאים:

שלב 1

איסוף נתוני האמת של כל סוגי העבודות שבוצעו והמחירים שנגבו בפועל מלקוחות המקצוענים

שלב 2

הצלבת הנתונים שנתקבלו מלקוחותינו וניתוחם על ידי מומחי התוכן המקצועי

שלב 3

עדכון המחירים המומלצים של כל סוגי העבודות בתחום בעלי המקצוע לבית ויצירת המחירון המוביל, המדוייק והמקיף בישראל