מה ההבדל בין הום סטיילינג לעיצוב פנים?

מה זה הום סטיילינג ומה ההבדל בינו לבין עיצוב פנים?

רונית 04.04.2017

תשובה

"הום סטיילנג" זה ענף שהתפתח מאוד בישראל בשנים האחרונות והוא נישה מתוך ענף עיצוב הפנים. מעצבים אשר מתמחים בהום סטיילינג הם בעלי יכולת עיצוב ייחודי לבית ולמשרד. למעשה אין הבדל משמעותי בין תחום ההום סטיילינג והעיצוב פנים, אלא מדובר על רובד חדש של עיצוב הבית.

רובד שמתייחס יותר לאבזור חלל הבית. בין אם זה עיצוב לחללים ריקים, סגנונות צביעה חדשניים וחומרים מיוחדים.

like עזר (0) dislike לא עזר (1)
מומחי המקצוענים 04.04.2017

תקלות ועבודות נפוצות

ניקיון אחרי שיפוץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקיון אחרי שיפוץ? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה יעלה הניקיון? כל התשובות לפניכם.

ניקיון משרדים: כל מה שחשוב לדעת

צריכים להזמין חברת ניקיון למשרד? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים בתהליך. איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה ניקיון משרדים? כל התשובות בפנים.

מדריכים בנושא עיצוב הבית

נכון או לא נכון: 7 מיתוסים אודות עיצוב פנים

חשבתם לעצב לבד, בלי לדבר עם מעצבת פנים? חשבתם האם רצפה כהה מקטינה את החדר? תקרה צבועה מחשיכה? רהיטים מעץ חייבים להיות מאותה המשפחה? מעצבת הפנים ורד ברטל מנפצת 7 מיתוסים אודות עיצוב פנים.

עיצוב חדרי ילדים: מאיפה מתחילים?

יש לא מעט גישות חינוכיות ופסיכולוגיות לעיצוב חדרי ילדים, אבל תאכלס, איפה מתחילים? כל הדברים הבסיסיים שחשוב לדעת לפני שמעצבים חדרי ילדים.

הבית הלבן: עיצוב הבית ברוח חג השבועות

יש בו מסורות בנות אלפי שנים ואוכל טוב, אבל בעיקר יש בו סטייל - זהו חג השבועות, אחד החגים המעניינים ביותר מבחינה דקורטיבית. איך הצבע הלבן ישתלב בבית שלכם בחג השבועות דרך המסורת היהודית, ובכלל.

צביעת דירה ב-6 שלבים

מתכננים לצבוע את הדירה שלכם בעצמם? תנו לנו לעשות לכם קצת סדר לגבי השלבים השונים, והיעזרו בהפניות למאמרים הכוללים הרחבות בתחומים בהם אתם מרגישים פחות חזקים

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon