מתי לפנות למעצב פנים כשבונים בית פרטי?

אנו מעוניינים לעצב את חלקו הפנימי של הבית אבל לא להשתמש בשירותיו של האדריכל ולכן אנו רוצים לפנות למעצב פנים, באיזה שלב מעצב הפנים צריך להיות בתמונה?

שלי 25.01.2017

תשובה

ככלל תמיד עדיף ליצור קשר כמה שיותר מוקדם, חשוב מאוד שמעצב הפנים יהיה פעיל עוד בשלב התכנון של המבנה, המעצב מתוקף תפקידו ידע לכנן את שטח פנים הבית ואיפה כדאי לכם להציב את נקודות המים והחשמל וזאת בהתאם לתכנון הבניה. בנוסף מעצב פנים מכין את תוכניות העבודה לקבלנים השונים כגון: הצבעים, החשמלאים, האינסטלאטורים, הנגרים וכל השאר.

like עזר (0) dislike לא עזר (0)
מומחי המקצוענים 25.01.2017

שאלות נוספות בנושא עיצוב הבית

מה ההבדל בין הום סטיילינג לעיצוב פנים?

מה זה הום סטיילינג ומה ההבדל בינו לבין עיצוב פנים?

רונית 04.04.2017

לתשובה המלאה

arrow
איך מעצבים את הסלון בתקציב נמוך?

אנו רוצים לעצב מחדש את הסלון בלבד, מפאת חוסר תקציב אנו מתלבטים אם לעשות זאת לבד או לפנות אל מעצב פנים?

יעל 04.04.2017

לתשובה המלאה

arrow

תקלות ועבודות נפוצות

ניקיון אחרי שיפוץ: כל מה שצריך לדעת

זקוקים לניקיון אחרי שיפוץ? אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל התהליך. מה כולל ניקיון אחרי שיפוץ, איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה יעלה הניקיון? כל התשובות לפניכם.

ניקיון משרדים: כל מה שחשוב לדעת

צריכים להזמין חברת ניקיון למשרד? אנחנו נלווה אתכם בכל השלבים בתהליך. איך מתנהלים מול חברת הניקיון לפני העבודה ובמהלכה וכמה עולה ניקיון משרדים? כל התשובות בפנים.

מדריכים בנושא עיצוב הבית

נכון או לא נכון: 7 מיתוסים אודות עיצוב פנים

חשבתם לעצב לבד, בלי לדבר עם מעצבת פנים? חשבתם האם רצפה כהה מקטינה את החדר? תקרה צבועה מחשיכה? רהיטים מעץ חייבים להיות מאותה המשפחה? מעצבת הפנים ורד ברטל מנפצת 7 מיתוסים אודות עיצוב פנים.

עיצוב חדרי ילדים: מאיפה מתחילים?

יש לא מעט גישות חינוכיות ופסיכולוגיות לעיצוב חדרי ילדים, אבל תאכלס, איפה מתחילים? כל הדברים הבסיסיים שחשוב לדעת לפני שמעצבים חדרי ילדים.

הבית הלבן: עיצוב הבית ברוח חג השבועות

יש בו מסורות בנות אלפי שנים ואוכל טוב, אבל בעיקר יש בו סטייל - זהו חג השבועות, אחד החגים המעניינים ביותר מבחינה דקורטיבית. איך הצבע הלבן ישתלב בבית שלכם בחג השבועות דרך המסורת היהודית, ובכלל.

צביעת דירה ב-6 שלבים

מתכננים לצבוע את הדירה שלכם בעצמם? תנו לנו לעשות לכם קצת סדר לגבי השלבים השונים, והיעזרו בהפניות למאמרים הכוללים הרחבות בתחומים בהם אתם מרגישים פחות חזקים

אפליקציית המקצוענים
arrow-icon