האם כדאי לקנות מזגן יד 2?

בין אם אתם סטודנטים "תפרנים" ובין אם אינכם מעוניינים בהוצאה גדולה מדי, מזגן יד שנייה יכול להוות פתרון אידאלי עבורכם. האמנם? מזגן יד שנייה - כל הפרטים.

עוד במדריך
איך בוחרים מזגן? איזה מזגן לא כדאי לרכוש? מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מזגן יד 2? איך בוחרים מתקין מזגנים?

התקנת מזגן יד שניה יכולה להיות מוצלחת, במידה והיא נעשית לפי בדיקה מדוקדקת של פרמטרים שונים, אותם יש לקחת בחשבון טרם הרכישה.

גם לאחר כל מה שיפורט כאן, במקרים רבים, הבחירה ברכישת מזגן חדש על פני מזגן יד שניה עדיפה, לבד מהשיקול הכלכלי שהוא השיקול העיקרי בבחירת מזגן משומש.

איך בוחרים מזגן?

בחירה של מזגן, בעיקר אם מדובר במזגן יד שניה, היא בחירה שיכולה להשפיע על תקינות המזגן בעתיד. חשוב לבדוק היטב מה דגם המזגן, האם הוא מזגן רגיל או מזגן אינוורטר? ההחלטה על דגם המזגן שתרכשו משפיעה ישירות על הבחירה בטכנולוגיה שמאפיינת אותו.

בנוסף לכך, בדיקה של תפוקת המזגן יכולה לעזור לכם לאחר מכן גם בחיסכון בחשמל. מזגן בעל תפוקת קירור טובה יותר, יכול לספק יותר קור או חום ללא מאמץ. בעת הבדיקה, בדקו שהוא אינו מייצר רעשים נלווים בעת הפעלתו. לעיתים, אין הקפדה ראויה בנושא זה ורק לאחר הרכישה אתם מבינים כי נעשתה בחירה לא מושכלת במזגן משומש.

איזה מזגן לא כדאי לרכוש?

כאשר אתם בוחרים מזגן משומש, יש לשים לב לגיל המזגן. הבחירה הטובה ביותר היא במזגן בן חצי שנה עד שנה. ברוב המקרים, מדובר במזגנים שנמכרים עקב מעבר דירה וזו הקניה המשתלמת ביותר בשוק המזגנים המשומשים.

מזגן בן חמש שנים ויותר עלול להתקלקל בתדירות גבוהה ולעיתים הם נמכרים בדיוק מסיבה זו. כאשר בוחרים במזגנים חדישים יותר, רוב הסיכויים שמדובר במזגנים בעלי טכנולוגיות חדשות יותר, כמו במזגני אינוורטר. דבר זה משפיע גם על תפוקת הקירור וגם על החיסכון בחשמל של המזגן.

מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים מזגן יד 2?

אחריות: במקרים של רכישת מזגן משומש, אחריות המזגן לא תחול על הבעלים החדשים שלו, גם אם תקופת האחריות עדיין לא פגה. כדאי לוודא לגבי אחריות היצרן טרם רכישת המזגן. מחיר: ברוב המקרים מחירי מזגן יד שניה זולים ב- 40% או יותר ביחס למזגן חדש. דעו זאת בעת הרכישה.

חידוש מראה המזגן: אם אתם מעוניינים ללכת "בלי" ולהרגיש "עם", יתכן והאפשרות הבאה היא בדיוק עבורכם. לאחר רכישת מזגן יד שניה נמצא לעיתים סימנים ולכלוכים, שריטות קטנות שנשארו מרוכש המזגן הראשון.

במקרה זה ישנה אפשרות לחדש את היחידה הפנימית של המזגן ע"י הזמנת טכנאי מזגנים בעלות של כמה מאות שקלים. הוא יחדש את הפלסטיקה של המזגן ויתקבל מזגן חדש לחלוטין, בצורתו החיצונית.

איך בוחרים מתקין מזגנים?

1. חפשו מתקינים מורשים ומבוטחים: ודא שהמתקין שתבחר הוא מורשה ומבוטח. זה יבטיח שיש להם את ההכשרה והניסיון הדרושים כדי לבצע את העבודה בצורה בטוחה ונכונה.

2. בדקו אם יש אסמכתאות: בקש מהמתקין הפניות מלקוחות קודמים. זה ייתן לך מושג על הביצוע ושירות הלקוחות שלהם. 3.

השוו הצעות מחיר: קבל הצעות מחיר ממספר מתקינים והשוו ביניהן. ודאו שאתם משווים תפוחים לתפוחים – כלומר וודאו שכל הצעת מחיר כוללת את אותו ציוד ושירותי התקנה.

4. שאלו לגבי אחריות: בררו אילו אחריות קיימות עבור הציוד וההתקנה. מתקין מכובד צריך להציע אחריות לשניהם.

5. קרא ביקורות: בדוק ביקורות מקוונות עבור המתקין שאתה שוקל. זה ייתן לך מושג על המוניטין שלהם ושביעות רצון הלקוחות.

6. שאלו לגבי תחזוקה ושירות: בררו אם המתקין מציע תחזוקה ושירות לציוד שהוא מתקין. זה יכול להיות חשוב לשמירה על הפעלת המזגן בצורה חלקה במשך שנים רבות.

נזילת מים מהמזגן: כך תפעלו

יש המון גורמים לנזילת מים מהמזגן, אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון התקלה. מה עושים לפני שמזמינים טכנאי מזגנים ואיך מתנהלים מולו? כל התשובות במקום אחד.

המזגן מקצר: כל השלבים בדרך לפתרון

צריכים לתקן מזגן שמקצר? אנחנו נלווה אתכם בכל הצעדים עד לפתרון הבעיה. מה צריך לעשות לפני שמזמינים טכנאי מזגנים, איך מתנהלים מולו וכמה תיקון מזגן שמקצר עולה? כל התשובות בפנים.

המזגן לא מקרר: כל השלבים בדרך לפתרון

אם המזגן שלכם מקרטע ולא מקרר כמו שצריך, הגעתם למקום הנכון. אנחנו נלווה אתכם כל הדרך לפתרון, נסביר לכם מה כדאי לעשות לפני שמזמינים טכנאי מזגנים ואיך מומלץ להתנהל מולו אם כבר מזמינים.

מזגן מרעיש: כל השלבים בדרך לפתרון

המזגן שלכם מרעיש? לא יכולים לשבת בסלון? המקצוענים מלווים אתכם כל הדרך לפתרון. למה המזגן מרעיש ומה עושים לפני שמזמינים טכנאי? כל התשובות בפנים.

לכל התקלות ועבודות

arrow